1
-
1
20:04

Δίκαιο το αποτέλεσμα στο Ηράκλειο, από ένα ημίχρονο καλό είχαν οι δύο ομάδες, που μοιράστηκαν βαθμούς κι εντυπώσεις

20:04

90'+3: Λήξη του αγώνα

20:02

90'+1: Τρία είναι τα λεπτά των καθυστερήσεων

20:01

90'+1: Νέο σουτ του Μακουκούλα, διώχνει σε κόρνερ ο Χακόμπο

20:01

90': Σουτ του Μακουκούλα από καλή θέση, η μπάλα ψηλά άουτ

19:59

89': Ο Κουτσιανικούλης πήγε να κάνει το σουτ από καλή θέση, τον πρόλαβε όμως ο Κατσουράνης

19:57

87': Κεφαλιά του Νέτσιντ περνά άουτ μετά από σέντρα του Γεωργιάδη

19:56

86': Τελευταία αλλαγή για τον ΟΦΗ, ο Μακουκούλα αντικαθιστά τον Παπάζογλου

19:53

83': Κοντινή προβολή του Νέτσιντ, σε κόρνερ θα διώξει ο Δασκαλάκης. Εν συνεχεία, πάλι σε κόρνερ θα απομακρύνει ο Δασκαλάκης μετά από κεφαλιά του Αθανασιάδη

19:51

81': Δυνατό σουτ του Στοχ, η μπάλα θα φύγει πάνω από το οριζόντιο δοκάρι

19:45

74': Κίτρινη κάρτα στον Νέτσιντ

19:44

Ο Βίτορ, με αρκετή δόση τύχης, ισοφαρίζει και αφού είχε προηγηθεί σουτ του Νέτσιντ. Έγινε πρώτα γέμισμα του Λίνο στη μεγάλη περιοχή, με τους παίκτες του ΟΦΗ να μη μπορούν να απομακρύνουν, τον Νέτσιντ να σουτάρει και η μπάλα να βρίσκει και στον Βίτορ, πριν καταλήξει στα δίχτυα του Δασκαλάκη

19:44

74': ΓΚΟΛ ο ΠΑΟΚ!

19:42

71': Ο Νέτσιντ στη θέση του Βούκιτς, ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Στέφενς

19:38

69': O Δασκαλάκης σταματά εντυπωσιακά το γυριστό σουτ του Βούκιτς, διώχνοντας σε κόρνερ

19:36

66': Ο Φραγκουλάκης αντικαθιστά τον Ζε Εντουάρντο

19:35

64': Λόρενς αντί Λάζαρ και Γεωργιάδης αντί Σαλπιγγίδη, δύο μαζεμένες αλλαγές για τον ΠΑΟΚ

19:29

59' Kίτρινη κάρτα για τον Λίνο

19:24

54': Λίγο έλειψε να πετύχει αυτογκόλ ο Μακρής, καθώς στην προσπάθειά του να διώξει τη μπάλα με κεφαλιά μετά από φάουλ του Λίνο, την έστειλε στο δοκάρι του Δασκαλάκη

19:19

48': Ο Μιλιάζες εκτέλεσε φάουλ, με τον Χακόμπο να διώχνει στη γωνία του

19:16

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγή οι δύο ομάδες

19:01

Ο ΟΦΗ προηγείται δίκαια με 1-0 χάρη στο γκολ του Περογαμβράκη από το 15ο λεπτό

19:01

45'+1: Λήξη του πρώτου ημιχρόνου

18:58

44': Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος

18:54

41'; Φαλτσαριστό σουτ του Λάζαρ, απομακρύνει ο Δασκαλάκης

18:50

37': Κίτρινη κάρτα για τον Βούκιτς

18:49

36': Ο ΠΑΟΚ έχει πάρει την πρωτοβουλία των κινήσεων, αλλά ο ΟΦΗ διατηρεί άνετα το προβάδισμά του.

18:38

25': Ο Δασκαλάκης αποκρούει σουτ του Αθανασιάδη μέσα από τη μεγάλη περιοχή, ο οποίος πήρε την πάσα από τον Λίνο, μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ

18:36

23': Αναγκαστική αλλαγή για τον ΟΦΗ, ο Ζβασίγια στη θέση του Ζόρο

18:28

Ο Περογαμβράκης, ύστερα από κεφαλιά-πάσα του Κουτσιανικούλη, με δυνατό σουτ από το ύψος του πέναλτι βρήκε τον δρόμο προς τα δίχτυα

18:27

15': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

18:22

10': Κίτρινη κάρτα για τον Στοχ

18:21

9': Δυνατό σουτ του Μακρή, η μπάλα θα φύγει λίγο άουτ

18:21

8': Εκτέλεση φάουλ του Μιλιάζες, διώχνει με γροθιές ο Χακόμπο

18:15

3': Δυνατό μακρινό σουτ του Βερόν, η μπάλα θα φύγει άουτ

18:13

1': Έναρξη του αγώνα

ΟΦΗ
Δασκαλάκης, Μπούρμπος, Μιλιάζες, Ζόρο, Τριποτσέρης, Βερόν, Ζε Εντουάρντο, Μακρής, Παπάζογλου, Περογαμβράκης, Κουτσιανικούλης
Χακόμπο, Κίτσιου, Λίνο, Βίτορ, Κατσουράνης, Λάζαρ, Τζιόλης, Στοχ, Βούκιτς, Σαλπιγγίδης, Αθανασιάδης
Διαιτητής: Μάνταλος (Αθηνών), Βοηθοί: Καρατζίκας (Αθηνών), Σωτηρόπουλος (Αχαΐας)