0
-
0
20:52

Οι δύο τερματοφύλακες, Παπαδόπουλος και Γκέκας, ιδιαίτερα ο δεύτερος, πραγματοποίησαν τρομερές αποκρούσεις και κράτησαν το ματς στο 0-0. Περισσότερες ευκαιρίες ο Πανιώνιος, αλλά ο Φωστήρας πήρε τον βαθμό.

20:52

90+4': Τέλος του αγώνα.

20:51

90+4': Κόρνερ για τον Πανιώνιο. Καθαρίζει ο Γκέκας, που κερδίζει το επιθετικό φάουλ.

20:50

90+3': Αγγίζει το γκολ ο Φωστήρας στην αντεπίθεση, αλλάο Παπαδόπουλος λέει όχι στον Τεσμπέτσι.

20:47

89': Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

20:41

84': Ο Μουστογιάννης στη θέση του Μπελέρη.

20:39

82': Κίτρινη για τον Κακαρά.

20:39

82': Φάουλ σε καλή θέση για τον Πανιώνιο λίξο έξω από την περιοχή. Πολύ καλή η εκτέλεση του Κολοβού, μόλις άουτ.

20:38

81': Νέα απόκρουση του Γκέκα. Αυτή τη φορά σε σουτ του Κολοβού μέσα από την περιοχή.

20:36

79': Ο Μασούρας συγκλίνει από δεξιά και σουτάρει με το αριστερό, σε ετοιμότητα ο Γκέκας, μπλοκάρει σταθερά.

20:35

78': Ο Παντίδος στη θέση του Χολέβα που έπαθε κράμπες.

20:34

77': Ο Ψυχογιός στη θέση του Ματσούκα.

20:28

71': Νέα ευκαιριά για τον Πανιώνιο. Ο Γκέκας αυτή τη φορά λέει όχι στον Μασούρα. Οι γηπεδούχοι πιέζουν.

20:27

71': Ο Ράμα στη θέση του Τεγούση.

20:27

70': Νέα σπουδαία επέμβαση του Γκέκα. Σέντρα του Μασούρα από δεξιά, κεφαλιά του Κολοβού, ο 18χρονος τερματοφύλακας διώχνει με υπερένταση στην απέναντι γωνία.

20:22

65': Μέσα στην περιοχή αλλά σε πλάγια θέση ο Γιάννου σουτάρει άουτ.

20:21

64': Μεγάλη ευκαιρία για τον Φωστήρα. Ο Αχείμαστος κάνει το γύρισμα, ο Τσεμπέτσι πλασάρει μέσα από τη μικρή περιοχή, απίθανη απόκρουση του Παπαδόπουλου.

20:20

63': Στην πρώτη του επαφή με την μπάλα ο Κολοβός κάνει την τραβηγμένη ενέργεια και σουτάρει άουτ πέφτοντας.

20:19

62': Ο Κολοβός στη θέση του Φούντα.

20:14

57': Κίτρινη για τον Ματσούκα.

20:12

56': Ο Γιάννου στη θέση του Φουρλάνου.

20:11

54': Τεράστια ευκαιρία για τον Πανιώνιο. Σέντρα του Μασούρα από δεξιά, ο Σμυρλής αμαρκάριστος κάνει την κεφαλιά από το ύψος της μικρής περιοχής, μεγάλη απόκρουση του Γκέκα, που μπλοκάρει με δεύτερη προσπάθεια.

20:10

53': Νέα καλή προσπάθεια για τους γηπεδούχους, το σουτ του Σμυρλή περνάει άουτ.

20:09

52': Κόρνερ για τον Φωστήρα. Επιθετικό φάουλ του Μπίρη.

20:08

51': Ευκαιρία για τον Πανιώνιο, η καλύτερη μέχρι τώρα. Ο Φούντας βρίσκει μέσα στην περιοχή τον Σμυρλή που ενώ είναι με πλάτη στην εστία γυρίζει και σουτάρει με τη μία, δύσκολη επέμβαση στη γωνία του για τον Γκέκα.

20:06

49': Καλή στιγμή για τον Φωστήρα. Καλή συνεργασία από δεξιά, ο Ματσούκας σεντράρει στο πρώτο δοκάρι, προλαβαίνουν οι αμυντικοί προ του Τσεμπέτσι.

20:04

47': Κίτρινη για τον Γκέζο.

20:02

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.