2
-
2
18:24

Μεταμορφωμένος ο Απόλλων στο β' ημίχρονο, σαφώς ανώτερος, αδικείται από το τελικό 2-2, αλλά πλήρωσε την έλλειψη αυτοσυγκέντρωσης στο τελευταίο κυριολεκτικά λεπτό του παιχνιδιού.

18:24

Λήξη της αναμέτρησης. Τελικό αποτέλεσμα Απόλλων - Εργοτέλης 2-2.

18:23

Εκτέλεση φάουλ με τον Βλαχοδήμο από τα δεξιά, κεφαλιά Κοζορώνη και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

18:23

90'+4: ΓΚΟΛ για τον ΕΡΓΟΤΕΛΗ!

18:22

90'+3: Κίτρινη κάρτα στον Γκόλια.

18:19

18:19

90': Διαγώνιο συρτό σουτ Χαλκιαδάκη, δεν έχει πρόβλημα ο Κουτσόπουλος.

18:18

89': Εκτελεί ο Βλαχοδήμος και η μπάλα περνά μόλις έξω από το αριστερό δοκάρι.

18:17

Φάουλ σε πολύ καλό σημείο για τον Εργοτέλη, δεξιά του ημικύκλιου.

18:16

87': Κίτρινη κάρτα στον Κύργια.

18:15

86': Κίτρινη κάρτα στον Αλίπιο.

18:14

85': Τρίτη αλλαγή και για τον Εργοτέλη. Ο Βλαχοδήμος αντί του Κούτρη.

18:09

Με τρίτο στόπερ ο Απόλλων μετά την είσοδο του Γεωργίου.

18:09

80': Σουτ Χαλκιαδάκη έξω από την περιοχή, εύκολα στην αγκαλιά του Κουτσόπουλου.

18:07

78': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Γεωργίου αντί του Γκονζάλες.

18:07

78': Έξοδος Κουτσόπουλου, ψηλοκρεμαστό σουτ Παντελάκη, η μπάλα άουτ.

18:06

77': Κίτρινη κάρτα στον Γκονζάλες.

18:05

76': Αλλαγή για τον Εργοτέλη. Ο Χαλκιαδάκης αντί του Μπουρσέλη.

18:03

74': Κόρνερ για τον Εργοτέλη. Περνά ανεκμετάλλευτο.

18:02

73': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Φαρινόλα αντί του Βάντερσον.

17:59

Κλέψιμο Βάντερσον από τα δεξιά, έβγαλε κάθετη στον Ανγκούλο, ο οποίος μόνος από τα αριστερά και μέσα στην περιοχή με διαγώνιο σουτ έδωσε το προβάδισμα στον Απόλλωνα.

17:59

70': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ!

17:58

69': Προσπάθεια Κούτρη από τα αριστερά, που έβγαλε την παράλληλη, σουτ Γιουσούφ από το σημείο του πέναλτι, η μπάλα με πολλά φάλτσα έφυγε δύο μέτρα από το αριστερό δοκάρι του Κουτσόπουλου.

17:57

68': Σουτ Κοζορώνη από τα 40 μέτρα, απελπιστικά άστοχο.

17:55

66': Καλή στιγμή για τον Απόλλωνα. Ο Γκονζάλες βρήκε τον Ανγκούλο, ο οποίος έκανε το τεχνικό σουτ από τα αριστερά θέλοντας να κρεμάσει τον τερματοφύλακα του Εργοτγέλη, αλλά η μπάλα δεν του έκανε το χατίρι και έφυγε πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

17:54

Βελτιωμένος και καλύτερος από το ξεκίνημα του δεύτερου μέρους ο Απόλλων.

17:53

64': Ξαφνικό σουτ Μπουρσέλη, η μπάλα περνά λίγο έξω από το αριστερό δοκάρι του Κουτσόπουλου.

17:52

63': Μεγάλη ευκαιρία για τον Απόλλωνα. Ο Αλίπιο έβγαλε με πολύ καλή κάθετη στον Ανγκούλο, ο οποίος μπήκε από τα δεξιά, σούταρε, για να διώξει με διπλή προσπάθεια ο Καβουσάκης.

17:51

62': Κίτρινη κάρτα στον Ηρακλή.

17:50

61': Αλλαγή για τον Εργοτέλη. Ο Γιουσούφ αντί του Μπαμ Μπαμ.

17:47

Το κόρνερ εκτελεί ο Γκόλιας και ο Κοτσώνης με κεφαλιά από το ύψος του πρώτου δοκαριού στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για το 1-1.

17:46

57': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ!

17:46

57': Κόρνερ για τον Απόλλωνα από τα αριστερά.

17:44

55': Ο Μπαμ Μπαμ άνοιξε από τα αριστερά για τον Πίτσο, ο οποίος άνοιξε το κοντρόλ και η μπάλα έφυγε άουτ.

17:42

53': Καλή στιγμή για τον Απόλλωνα. Ο Αλίπιο άνοιξε για τον Βάντερσον και αυτός με τη σειρά του βρήκε τον Νανία, που από το ημικύκλιο άνοιξε στα αριστερά για τον Ανγκούλο, ο οποίος μόνος μπροστά από τον Καβουσάκη έκανε κακό σουτ και έστειλε την μπάλα ψηλά άουτ.

17:39

50': Σουτ Μπουρσέλη από την αριστερή διαγώνιο, η μπάλα άουτ.

17:38

49': Σουτ Κούτρη, δεν έχει πρόβλημα ο Κουτσόπουλος.

17:37

48': Κεφαλιά-πάσα του Γκονζάλες, σουτ Νανία από τα αριστερά και μέσα στην περιοχή, μπλόκαρε ο Καβουσάκης.

17:34

Έναρξη β' ημιχρόνου.

17:34

46': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Νανία αντί του Χατζηζήση.