0
-
1
20:49

Καλύτερος ο Απόλλων στο β' ημίχρονο, πήρε δίκαια τη νίκη γοήτρου απέναντι στους γηπεδούχους που έμειναν από δυνάμεις στο δεύτερο μέρος.

20:45

Λήξη της αναμέτρησης. Τελικό αποτέλεσμα Ηρακλής Ψαχνών - Απόλλων Σμύρνης 0-1.

20:43

88': Αλλαγή για τον Απόλωνα. Οι Φουκαράς και Βασιλαντωνόπουλος αντί των Σέτι και Ψύρρα.

20:37

82': Αλλαγή για τον Ηρακλή Ψαχνών. Ο Χατζηστάμου αντί του Ντιέγκο.

20:32

77': Καλοτραβηγμένη εκτέλεση φάουλ Ράντι από τα αριστερά, η μπάλα περνά μόλις έξω από το δεξί δοκάρι του Πίτκα.

20:29

74': Δύο αλλαγές για τον Απόλλωνα. Οι Σέτι και Ψύρρας αντί των Γκονζάλες και Γκόλια.

20:28

73': Αλλαγή για τον Ηρακλή Ψαχνών. Ο Δηλαβέρης αντί του Νάκα.

20:27

72': Μεγάλη ευκαιρία για τον Απόλλωνα. Ο Γκονζάλες ευνοείται από τις κόντρες, μπαίνει κατά μέτωπον στην περιοχή, σουτάρει από θέση τετ α τετ, αλλά αστοχεί στέλνοντας την μπάλα ένα μέτρο έξω από το αριστερό δοκάρι.

20:26

71': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Κοτσώνης αντί του Κύργια.

20:22

67': Σουτ Γκονζάλες έδιωξε με γροθιές ο Μελίσσας.

20:19

64': Κλέψιμο από τον Ράντι, που θα σουτάρει από τα δεξιά στα όρια της περιοχής, δεν έχει πρόβλημα ο Πίτκας.

20:15

60': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Ενρίκο αντί του Κυβελίδη.

20:12

57': Άλλη μία αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Χατζηζήσης αντί του Κυριάκου.

20:11

56': Δύο αλλαγές για τον Απόλλωνα. Οι Λαγός και Ηρακλής αντί των Φαρινόλα και Χατζή.

20:09

Εκτέλεση φάουλ του Κυριάκου από τα δεξιά, σε απόσταση περίπου 35 μέτρων, κεφαλιά Χατζή από το ύψος του πέναλτι, η μπάλα στη δεξιά γωνία του Μελίσσα.

20:09

54': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ!

20:03

48': Αλλαγή για τα Ψαχνά. Ο Πολίτης αντί του Φλίγκου.

20:01

46': Αλλαγή για τον Ηρακλή Ψαχνών. Ο Ντιέγκο αντί του Παληγεώργου.

20:01

46': Αλλαγές για τον Απόλλωνα. Καρακώστας, Ανγκούλο και Βάντερσον αντί Γεωργίου, Νανία και Αλίπιο.