1
-
0
21:50

Τελικό αποτέλεσμα στη Λεωφόρο... Παναθηναϊκός - Βιτορούλ 1-0 χάρη στο γκολ του Κουτρουμπή.

21:48

90': Τρία λεπτά θα είναι ο επιπλέον χρόνος.

21:42

82': Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ο Κλωναρίδης γυρίζει στον Σπυρόπουλο, αλλά ο τελευταίος πλασάρει άσχημα.

21:42

82': Οι Ρουμάνοι βγήκαν ταχύτατα στην κόντρα, αλλά ο Στιλ διάβασε τη φάση πρόλαβε κι έδιωξε σωτήρια...

21:39

Μπήκαμε στο τελευταίο δεκάλεπτο στη Λεωφόρο.

21:39

Το κόρνερ εκτελέστηκε, η φάση σταματά, επιθετικό φάουλ του Κουτρουμπή.

21:38

79': Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό με σουτ του Κλωναρίδη, η μπάλα κόντραρε κι έφυγε κόρνερ.

21:37

Δεν φάνηκε στο ανεπίσημο ντεμπούτο του ο Σουηδός, που, πάντως, θα μπορούσε να σκοράρει στο 28'.

21:36

77': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό, στη θέση του Μπερίσα ο Ζέκα

21:34

Μαζικές αλλαγές για την Βιτορουλ, ανάμεσα σε αυτούς που μπαίνουν και ο γιος του Γκέοργκι Χάτζι, Γιάνις.

21:32

Έχει πέσει εντελώς ο ρυθμός στη Λεωφόρο, με τον Παναθηναϊκό πάντα στο 1-0.

21:31

72': Κακό σουτ του Μίτριτσα η μπάλα απελπιστικά άουτ, δεν ανησυχεί ο Στιλ.

21:24

65': Ο Ντίνας πασάρει και παλι στον Κλωναρίδη, αυτός ξανά τα κάνει... θάλασσα, δεν μπορεί να κοντρολάρει σωστά και δεν εκτελεί.

21:22

Καλύτερος παίκτης του Παναθηναϊκού ο Ντίνας, μαζί φυσικά με τον Μπαϊράμι που πάντως εδώ και λίγα λεπτά έχει δώσει τη θέση του στον Σταματάκη.

21:22

Και αυτή η φάση ξεκίνησε από τα πόδια του Ντίνα.

21:21

62': Ο Κλωναρίδης βρέθηκε σε εξαιρετική θέση, ωστόσο καθυστέρησε να εκτελέσει και ο Μαμέλε τον έκοψε.

21:18

60': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Στην θέση του Μπαϊράμι ο Σταματάκης.

21:18

Ο Μίτριτσα εκτέλεσε το φάουλ, η μπάλα στην εξωτερική μεριά του δοκαριού του Στιλ.

21:18

59': ΔΟΚΑΡΙ για την ΒΙΤΟΡΟΥΛ!

21:17

Νέο κόρνερ ήταν, απομακρύνουν οι αμυντικοί των ''πράσινων''.

21:16

57': Οι Ρουμάνοι κέρδισαν κόρνερ, αυτό εκτελέστηκε, παραλίγο αυτογκόλ από τον Δώνη, τελικά η μπάλα φεύγει έξω.

21:14

52': Δύο αλλαγές για την Βιτορουλ. Στο ματς περνούν Βίνα - Πέργιου, εκτός οι Αντελκοβιτς - Πιτς.

21:13

Κυκλοφορούν την μπάλα οι παίκτες του Παναθηναϊκού και δείχνουν να ελέγχουν την κατάσταση και στην επανάληψη.

21:10

51': Ο Ντίνας το εκτελεί μετά το πάτημα του Νάνο, η μπάλα άουτ.

21:10

Φάουλ σε καλή θέση για τον Παναθηναϊκό.

21:08

48': Ένα κόρνερ για την Βιτορουλ περνά ανεκμετάλλευτο, ο Δώνης με το κεφάλι απομακρύνει.

21:06

Χωρίς αλλαγές στο ξεκίνημα του β' μέρους.

21:04

46': Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο στη Λεωφόρο.

21:03

Περίπου 2.000 κόσμος παρακολουθεί την αναμέτρηση από τις εξέδρες, σε λίγα λεπτά ξεκινά και το δεύτερο μέρος.

20:47

Τέλος πρώτου ημιχρόνου στη Λεωφόρο. Παναθηναϊκός - Βιτορούλ 1-0 με το γκολ του Κουτρουμπή στο 44'.

20:46

Όλα τα λεφτά η ενέργεια του Ντίνα.

20:45

Ο Ντίνας έκανε υπέροχη ντρίμπλα στη γραμμή του άουτ, γύρισε τη μπάλα στη μικρή περιοχή, με τον Κουτρουμπή από κοντά να ανοίγει το σκορ.

20:45

44': ΓΚΟΛ ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ!

20:43

Ο Μπαϊράμι κορυφαίος του Παναθηναϊκού μέχρι τώρα με ωραίες κινήσεις προσπαθεί να απλοποιήσει το παιχνίδι των ''πράσινων''.

20:41

41': Αλλαγή για τους Ρουμάνους της Βιτορούλ, ο Τσιοάμπλα στη θέση του Μπονίγια.

20:39

Δεν έχουν καταφέρει να ολοκληρώσουν τις επιθετικές τους προσπάθειες οι παίκτες του Αναστασίου που τους λείπει η τελική προσπάθεια.

20:35

Ο Παναθηναϊκός ελέγχει πάντα την κατάσταση με το ματς, πάντως, να μην έχει γρήγορο ρυθμό.