4
-
0
21:06

Ο ΠΑΟΚ έκανε το χρέος του, έδειξε την ανωτερότητά του και με σκορ 4-0 προκρίθηκε στους ομίλους του Γιουρόπα Λιγκ σε βάρος της Ζίμπρου.

21:06

90'+3: Τέλος της αναμέτρησης.

21:05

90'+2: Κίτρινη ο Ρατς.

21:03

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

21:02

89': Ατομική προσπάθεια και σουτ του Κάτσε έξω από την περιοχή, άουτ.

21:01

88': Κεφαλιά άουτ του Σεπτίν μετά από γέμισμα του Κλίμοβιτς.

20:59

86': Κίτρινη για Βρεμέα.

20:57

Εκπληκτική ατομική ενέργεια του Μάρτενς που μετά από σλάλομ και εξαιρετικό τελείωμα στέλνει την μπάλα στο δεξί παραθυράκι του Ρούσου.

20:57

84': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ.

20:55

82': Ο Πόζογλου στη θέση του Μακ.

20:54

81': Ο Σπαρτάρου στη θέση του Γιερντάν.

20:51

Ο Μακ κάνει το 3-0 και ο ΠΑΟΚ καθαρίζει την πρόκριση. Οι Μολδαβοί δεν μπορούν να διώξουν, ο Περέιρα στρώνει στον Μακ που με δυνατό ευθύβολο μονοκόμματο βολέ νικάει για τρίτη φορά τον Ρούσου.

20:51

78': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ.

20:49

76': Κίτρινη για τον Μπουργκίου.

20:47

75': Τάιμ άουτ για να δροσιστούν οι παίκτες όπως και στο α' μέρος. Συνέχεια στο ματς έπειτα από ένα λεπτό.

20:43

71': Διώχνει με γροθιές ο Ρούσου την εκτέλεση του Ρατς.

20:42

70': Μεγάλη ευκαιρία και τρομερή επέμβαση του Ρούσου. Κεφαλιά του Περέιρα μετά από εκτέλεση φάουλ του Ράτς, εντυπωσιακά σε κόρνερ ο Ρούσου.

20:41

68': Σέντρα του Ρατς, ο Αθανασιάδης με τη μία πλασάρει, σε κόρνερ ο Ρούσου. Περνάει ανεκμετάλλευτο.

20:39

68': Ο Ρατς εκτελεί, μονοκόμματο από τον Τζαβέλλα, μόλις άουτ.

20:39

67': Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ στην αντεπίθεση. Ο Περέιρα αλλάζει ωραία το παιχνίδι, σέντρα του Μάρτενς, προλαβαίνει πριν τον Μακ και διώχνει ο αμυντικός σε κόρνερ.

20:36

64': Εκτελεί ο Ρατς, διώχνουν και πάλι οι Μολδαβοί.

20:35

63': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Νέο κόρνερ από την απόκρουση των Μολδαβών.

20:34

62': Ο Μάρτενς στη θέση του Σαλπιγγίδη.

20:33

60': Ο ΠΑΟΚ ελέγχει το ματς, αλλά δεν πιέζει για να πετύχει το τρίτο γκολ για να καθαρίσει οριστικά.

20:32

Ο Ρατς εκτελεί, απομακρύνουν οι αμυντικοί.

20:32

60': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. 7-0 τα κόρνερ.

20:24

52': Ο Κάτσε στη θέση του Μαντούρο.

20:23

50': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Ο Ρατς εκτελεί διώχνουν οι Μολδαβοί.

20:18

46': Οι Βισνάκοφς και Αλεξέεφ στη θέση των Σεπτίν και Γκροσού.

20:17

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.