1
-
3
23:29

Τελικό αποτέλεσμα, ο Ατρόμητος γνωρίζει την ήττα 1-3 από την Σαράγεβο και μένει εκτός Ευρώπης.

23:29

120': Απειλούν με κεφαλιά του Φυτανίδη οι Περιστεριώτες αλλά ο Μπάντοβιτς είναι και πάλι εκεί.

23:29

Εκτελέστηκε χωρίς αποτέλεσμα για τους Περιστεριώτες.

23:28

120': Σουτ του Ναπολεόνι, ο Μπάντοβιτς σε κόρνερ!

23:25

Απομένουν πέντε λεπτά για τη συμπλήρωση των 120 λεπτών.

23:25

Δε βρίσκει λύσεις ο Ατρόμητος που πλέον ψάχνει ένα θαύμα. Να θυμίσουμε πως θέλει δύο γκολ.

23:24

115': Ο Πρότιτς προ του Ναπολεόνι διώχνει όπως όπως και η ευκαιρία χάνεται για τον Ατρόμητο.

23:22

Έχουν χάσει την ψυχραιμία τους πλέον οι του Ατρόμητου, πολλά σκληρά φάουλ.

23:19

Όλος ο Ατρόμητος έχει βγει μπροστά αλλά το κάνει ανορθόδοξα και όχι μόνο δεν απειλεί, αλλά έχει και πολλά κενά πίσω.

23:18

109': Kίτρινη κάρτα στον Τάτο.

23:17

108': Σουτ του Πρότιτς για την Σαράγεβο, δεν ανησυχεί ο Τσεναμο.

23:14

106': Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου παράτασης.

23:13

Πολύ δύσκολα τα πράγματα από δω και πέρα για τον Ατρόμητο καθώς χρειάζεται δύο γκολ στο δεύτερο μέρος της παράτασης για να προκριθεί αυτός. Δεν υπάρχει ενδεχόμενο πέναλτι πλέον.

23:12

Τέλος του πρώτου μέρους της παράτασης.

23:12

105': Δύο λεπτά οι καθυτσερήσεις.

23:12

Ο Στόιτσεβ έκανε το γύρισμα απ' τα αριστερά και ο Μπίλμπιγια με κοντινό πλασέ έγραψε το 3-1.

23:11

105+1': ΓΚΟΛ η ΣΑΡΑΓΕΒΟ.

23:10

Εκτελέστηκε με πάσα, ο Τσεναμο μπλοκάρει τελικά την μπάλα μετα από γέμισμα.

23:09

103': Κόρνερ για την Σαράγεβο μετά από σωτήρια επέμβαση του Ταυλαρίδη.

23:07

101': Εκτέλεση φάουλ του Πίτου, ο Καραμάνος παίρνει μια ανάποδη κεφαλιά, ο Μπαντοβιτς μπλοκάρει.

23:06

Για να δούμε αν τα καταφέρει και ο Ατρόμητος που πάντως έχει καρδιοχτυπήσει.

23:06

Την ίδια ώρα, στην Τρίπολη, ο Αστέρας πανηγυρίζει επική πρόκριση καθώς επικράτησε 3-1 της Μάιντς και πέρασε στα πλέι οφ του Γιουρόπα Λιγκ.

23:05

99': Ο Πρότιτς στη θέση του Μπάριτς για τη Σαράγεβο, που κλείνει και εκείνη τις αλλαγές της.

23:03

Προσεκτικές οι δύο ομάδες στην επανάληψη με την Σαράγεβο πάντως να έχει την σπουδαιότερη φάση με το δοκάρι του Στόιτσεβ.

22:58

Σουτ στο οριζόντιο δοκάρι από τον Στόιτσεβ, την... γλίτωσε εδώ ο Ατρόμητος, παραλίγο να γίνει η ζημιά.

22:58

93': ΔΟΚΑΡΙ η ΣΑΡΑΓΕΒΟ!

22:56

91': Έναρξη πρώτου ημιχρόνου παράτασης.

22:51

Τέλος της κανονικής διάρκειας στο Περιστέρι, το 1-2 της Σαράγεβο στέλνει τις δύο ομάδες στην παράταση, εκεί όπου θα λύσουν τις διαφορές τους. Αν αυτό το σκορ δεν αλλάξει ούτε στο έξτρα ημίωρο, ακολουθούν πέναλτι.

22:47

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις στο Περιστέρι.

22:47

Ψάχνει και το δεύτερο γκολ ο Ατρόμητος για να σφραγίσει την πρόκριση από το 90λεπτο.

22:43

Σκορ παράτασης έχουμε πλέον στο Περιστέρι, τέσσερα λεπτά ακόμα.

22:43

Ο Πίτου Γκαρσία εκτέλεσε το κόρνερ και ο Ταυλαρίδης με κεφαλιά μέσα από την περιοχή έκανε το 2-1

22:43

86': ΓΚΟΟΟΟΛ ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ!

22:42

85': Κόρνερ για τον Ατρόμητο.

22:41

Οι Περιστεριώτες εάν δεν πετύχουν κάποιο γκολ μένουν εκτός ευρωπαϊκής συνέχειας.

22:41

Σοκ στο Περιστέρι μετά το δεύτερο γκολ, προσπαθούν να συνέλθουν οι παίκτες του Ατρόμητου.

22:40

83': Ο Τάτος πατάει στον Γκαρσία, αυτός σουτάρει όμως ψηλά.

22:39

82': Κίτρινη κάρτα στον Ντούποβατς.

22:39

Καταστροφική εξέλιξη για τους Περιστεριώτες που πλέον ψάχνουν ένα γκολ για να στείλουν το ματς στην παράταση.

22:38

Οι Βόσνιοι βγήκαν στην αντεπίθεση, ο Τσίμιροτ γύρισε παράλληλα και ο Μπίλμπιγια με κοντινή προβολή έκανε το 2-0.

22:37

80': ΓΚΟΛ η ΣΑΡΑΓΕΒΟ!

22:32

Η Σαράγεβο, να θυμίσουμε, πως ψάχνει άλλο ένα γκολ για να ''κλέψει'' την πρόκριση.

22:32

Ένα τέταρτο ακόμα, πλέον το ζητούμενο για τον Ατρόμητο είναι να κρατήσει αυτό το σκορ που τον στέλνει στα πλέι οφ του Γιουρόπα Λιγκ.

22:31

75': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Ατρόμητος. Στο ματς ο Μπάλλας, εκτός ο Μπρίτο.

22:31

74': Κάρτα στον Καραμάνο.

22:26

69': Σουτ του Τάτου απ' τα αριστερά της μεγάλης περιοχής, η μπάλα λίγο άουτ. Απειλεί ο Ατρόμητος εδώ.

22:25

67': Διπλή αλλαγή για την Σαράγεβο. Εκτός αγώνα ο Ράντοβατς, μέσα ο Κοβάσεβιτς. Επίσης ο Μπίλμπια αντικαθιστά τον Όκιτς.

22:24

Σε 4-2-3-1 γυρίζει το σύστημα ο Παράσχος αφού δεν του βγήκε το 3-5-2.

22:23

66': Ο Ναπολεόνι στη θέση του Νάστου για τον Ατρόμητο.

22:22

65': Ένα σουτ του Στόιτσεφ δεν ανησυχεί τον Τσεναμο.

22:17

Η κακή κυκλοφορία του Ατρόμητου, είναι το μεγαλύτερο πρόβλημα που καλείται να λύσει ο Παράσχος.

22:13

56': Κάρτα στον Τατομίροβιτς.

22:11

Πολλά τα λάθη του Ατρομήτου και στην επανάληψη, τα περισσότερα από τα οποία είναι αβίαστα.

22:10

53': Πλασέ του Βελκόσκι, η μπάλα λίγο άουτ, δεν υπάρχει ωστόσο φάση, οφ σάιντ ο άσος των Βόσνιων.

22:06

49': Κακή σέντρα του Γιαννούλη από αριστερά, η μπάλα απευθείας άουτ.

22:04

Παραμένει αυτό το 3-5-2 από τον Παράσχο, με τον Τάτο να παίζει στο πλάι του Καραμάνου!

22:02

46': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Εκτός ο Φάμπιο που ήταν εκτός αγώνα, μέσα ο Τάτος.

22:02

46': Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος.

22:01

Όλα έτοιμα για να αρχίσει το δεύτερο ημίχρονο στο Περιστέρι.

21:47

Ημίχρονο στο Περιστέρι, 0-1 πίσω στο σκορ ο Ατρόμητος ο οποίος πρέπει να μεταμορφωθεί στην επανάληψη προκειμένου να μην μπει σε περιπέτειες.

21:46

45'+2: Εκτέλεση φάουλ του Γκαρσία, κεφαλιά του Φυτανίδη από την μικρή περιοχή, η μπάλα άουτ! Αγγίζει τη ισοφαριση εδώ ο Ατρόμητος.

21:44

45': Δύο λεπτά οι καθυστερήσεις.

21:43

44': Σέντρα του Καραμάνου από δεξιά, ο Φάμπιο έπιασε την κεφαλιά το δεύτερο δοκάρι αλλά ο Μπάντοβιτς μπλόκαρε. Καλή στιγμή για τον Ατρόμητο.

21:39

Είναι δεδομένο πως ο Γιώργος Παράσχος θα προσπαθήσει να αλλάξει κάποια πράγματα στην επανάληψη. Γκρίνια και από την εξέδρα τώρα στο Περιστέρι!

21:38

Ο Ατρόμητος δεν μπορεί να απειλήσει εδώ και πολλή ωρα, αφού μοιάζει εγκλωβισμένος, και οι Βόσνιοι ελέγχουν το ματς.

21:37

Έχουμε μπει στο τελευταίο δεκάλεπτο του πρώτου μέρους, πάντα στο 0-1 η Σαράγεβο με το τέρμα του Ντουλίεβιτς από το 24'.

21:33

Η υπόθεση πρόκριση πλέον έχει πάρει φωτιά μετά το γκολ των Βόσνιων, οι οποίοι θέλουν άλλο ένα τέρμα, αλλά και να μη δεχθούν κανένα, για να «κλέψουν» την πρόκριση από τον Ατρόμητο.

21:32

Πρέπει να συνέλθει ο Ατρόμητος στα μετόπισθεν. Πολλά τα αμυντικά κενά για τους γηπεδούχους.

21:31

32': Τεράστια ευκαιρία για την Σαράγεβο. Ο Ντούλιεβιτς πασάρει στον Πουτζίγκατσα, αλλά το πλασέ του φεύγει πάνω απ' την εστία του Τσεναμο.

21:28

Προσπαθεί να αντιδράσει ο Ατρόμητος μετά το 0-1 χωρίς κάποιο αποτέλεσμα μέχρι στιγμής. Είναι καλά οργανωμένοι πίσω οι Βόσνιοι και βγαίνουν σωστά στην αντεπίθεση.

21:28

Ο Ράντοβατς το εκτελεί, ο Καραμάνος στο πρώτο δοκάρι απομακρύνει σε πλάγιο άουτ.

21:27

29': Κόρνερ για την Σαράγεβο.

21:25

Το κόρνερ εκτελέστηκε, η φάση τελειώνει με επιθετικό φάουλ του Φάμπιο.

21:24

26': Κόρνερ για τον Ατρόμητο με τον Φάμπιο να καθυστερήσει να εκτελέσει και να κερδίζει μόνο το κόρνερ.

21:23

Ο Ντουλίεβιτς κουβάλησε την μπάλα, σούταρε, αυτή βρήκε στο πόδι του Ταυλαρίδη και άλλαξε πορεία, καταλήγοντας στα δίχτυα του Τσεναμο που δεν μπορούσε να αντιδράσει.

21:23

24': ΓΚΟΛ η ΣΑΡΑΓΕΒΟ!

21:21

Με 3-5-2 ο Ατρόμητος στο αποψινό ματς. Οι Περιστεριώτες ναι μεν ελέγχουν την κατάσταση στα μετόπισθεν, ωστόσο μοιάζουν μπλοκαρισμένοι στην ανάπτυξη και στο επιθετικό κομμάτι.