2
22:08

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

22:06

Ο Παναθηναϊκός παίρνει τεράστια νίκη με 1-2 στην Τούμπα και παραμένει στην κορυφή της βαθμολογίας.

22:06

Λήξη του αγώνα.

22:05

90+14': Νέα καλή στιγμή για τους γηπεδούχους καθώς μετά την εκτέλεση του κόρνερ, ο Μπράντον Τόμας κάνει το σουτ αλλά ο Κώτσιρας σώζει τους «πράσινους».

22:04

90+14': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ.

22:03

90+14': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Από το κόρνερ, ο Κοτάρσκι την κεφαλιά, πάνω στη γραμμή διώχνει ο Βέρμπιτς.

22:02

90+14': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ από τα αριστερά, ανεβαίνει και ο Κοτάρσκι.

22:01

90+11': Κίτρινη κάρτα στον Ντάγκλας Αουγκούστο.

21:59

Έχουμε καθυστερήσεις στις καθυστερήσεις εννοείται...

21:58

Και παίρνει το πέναλτι πίσω ο διαιτητής, υπήρχε οφσάιντ.

21:57

90+8': Κίτρινη κάρτα στον Μάγκνουσον.

21:56

Περιμένουμε να δούμε τι θα πει το VAR γιατί υπάρχει πιθανότητα για οφσάιντ του Μπράντον Τόμας στο ξεκίνημα της φάσης...

21:56

Ο Κλάινχαϊσλερ μαρκάρει αντικανονικά εντός περιοχής τον Ντάγκλας Αουγκούστο και ο ρέφερι δίνει την παράβαση.

21:55

90+6': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΠΑΟΚ!

21:54

90+5': Κίτρινη κάρτα στον Σένκεφελντ για καθυστερήσεις.

21:52

90+3': Κίτρινη στον Κλάινχαϊσλερ που τα έβαλε με τον Τάισον.

21:51

Εκτελεί ψηλά ο Ιωαννίδης και κάνει το 1-2.

21:50

90+1': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

21:50

90+1': Κίτρινη κάρτα στον Τάισον για διαμαρτυρία.

21:50

Οκτώ λεπτά ο έξτρα χρόνος.

21:48

89': Και το δίνει ο Γερμανός ρέφερι. Υπάρχει πάτημα...

21:47

Ο ρέφερι πάει στο VAR για να δει περίπτωση πέναλτι σε μαρκάρισμα του Α. Ζίβκοβιτς στον Ιωαννίδη.

21:45

Μπράντον Τόμας και Σένκεφελντ μονομαχούν μέσα στην περιοχή, η μπάλα στρώνεται στον Ντάγκλας Αουγκούστο που εκτελεί τον Μπρινιόλι ισοφαρίζοντας σε 1-1.

21:44

85': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

21:42

83': Μπίσεσβαρ αντί Κωνσταντέλια για τον ΠΑΟΚ.

21:41

Ο Μπερνάρντ είδε και την κίτρινη κάρτα καθώς καθυστέρησε να βγει εκτός αγωνιστικού χώρου.

21:41

81': Κλείνει τις αλλαγές του ο Παναθηναϊκός. Έξω Τσέριν και Μπερνάρντ, στις θέσεις τους Κλάινχαϊσλερ και Βέρμπιτς αντίστοιχα.

21:33

74': Διπλή αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Μπράντον Τόμας αντί Ολιβέιρα και Ελ Καντουρί αντί Ράφα Σοάρες.

21:30

71': Ο Σβαμπ σεντράρει από τα δεξιά, ο Τάισον παίρνει την κεφαλιά αλλά στέλνει τη μπάλα πάνω από την εστία.

21:28

70': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Ιωαννίδης αντικαθιστά τον Σπόραρ.

21:27

68': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Έξω ο Ντάντας, μέσα ο Σβαμπ.

21:26

67': Σουτ του Α. Ζίβκοβιτς από τα όρια της περιοχής, ψηλά άουτ.

21:24

65': Κυκλοφορούν τώρα τη μπάλα οι «πράσινοι».

21:19

60': Κίτρινη κάρτα στον Κάργα για φάουλ στον Ρούμπεν Πέρεθ.

21:18

59': Διπλή αλλαγή για τους φιλοξενούμενους. Μαντσίνι αντί Παλάσιος και Κώτσιρας αντί Σάντσες

21:16

57': Πιέζει ασφυκτικά ο ΠΑΟΚ...

21:13

55': Κίτρινη κάρτα στον Ντάντας που πήρε τα πόδια του Κουρμπέλη.

21:10

Γίνεται έλεγχος από τους VARίστες για πιθανό πέναλτι σε χέρι του Κάργα. Δεν υπάρχει κάτι, αφού ήταν σε φυσική θέση, συνεχίζεται το ματς.

21:09

49': Επικίνδυνο γύρισμα του Σπόραρ από τα δεξιά της περιοχής και κοντά στην τελική γραμμή, παράλληλα με τη γραμμή της εστίας περνάει η μπάλα

21:08

48': Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Κακό διώξιμο του Κάργα, με τη μία ο Παλάσιος στον Σπόραρ που πλασάρει μέσα από την περιοχή αλλά ο Κοτάρσκι διώχνει με τα πόδια.

21:05

46': Κίτρινη κάρτα στον Κουρμπέλη για δυνατό μαρκάρισμα στον Ντάγκλας Αουγκούστο.

21:04

Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Λύρατζης περνά εκτός, μπαίνει ο Βιεϊρίνια.

21:04

46': Σέντρα στο δεύτερο μέρος.

20:49

Με γκολ του Μπερνάρντ στο 38', ο Παναθηναϊκός προηγείται με 0-1 του ΠΑΟΚ που είχε δοκάρι με τον Ντάγκλας Αουγκούστο στο 43'.

20:48

Ολοκληρώνεται το πρώτο ημίχρονο, με χλιαρές αποδοκιμασίες από τους φίλους του ΠΑΟΚ...

20:47

45+1': Κίτρινη κάρτα στον Σάντσες για καθυστέρηση.

20:47

20:44

43': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΟΚ! Μακρινό συρτό σουτ του Ντάγκλας Αουγκούστο, στην αριστερή κάθετη δοκό του Μπρινιόλι η μπάλα και έξω.

20:43

42': Σέντρα Λύρατζη από τα δεξιά, σε δεύτερο χρόνο μπλοκάρει ο Μπρινιόλι.

20:40

Γύρισμα του Χουάνκαρ από τα αριστερά, Σπόραρ και Τσέριν μπερδεύονται, η μπάλα φτάνει στον Μπερνάρντ που με δυνατό δεξί σουτ σκοράρει για το 0-1.

20:39

38': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

20:36

34': Σε θέση οφσάιντ «συλλαμβάνεται» ο Σπόραρ, σωστός ο βοηθός.

20:31

29': Βαθιά μπαλιά του Ντάντας, στην πλάτη της άμυνας για τον Κωνσταντέλια, με τον Μπρινιόλι να βγαίνει εκτός περιοχής και να διώχνει σωτήρια.

20:26

23': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό από τα αριστερά με τον Μπερνάρντ, απομακρύνει με τις γροθιές ο Κοτάρσκι.

20:23

21': Σουτ του Τάισον έξω από την περιοχή και δεξιά, με άνεση μπλοκάρει ο Μπρινιόλι.