21:35

21:34

O Iωνικός παίρνει το διπλό που ήθελε, με 24 βαθμούς βγαίνει από τη ζώνη του υποβιβασμού. Ο Παναιτωλικός παραμένει 9ος με 29 πόντους.

21:33

90'+4: Λήξη του αγώνα, 0-1.

21:32

90'+3: Κίτρινη στον Γούλερι για καθυστερήσεις.

21:30

90'+2: Κίτρινη στον Αποστολάκη για διαμαρτυρία.

21:29

90': Γούλερι αντί Σεμπά, τρίτη αλλαγή για τον Ιωνικό.

21:28

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:28

90': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ! Σέντρα του Αποστολάκη από δεξιά, ο Κολοβός κάνει την κοντινή προβολή και η μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι. Ακολουθεί άστοχο σουτ του Καρέλη από διαγώνια θέση.

21:25

87': Κίτρινη στον Μάρτενσον.

21:18

81': Κίτρινη στον Χουτεσιώτη για καθυστερήσεις.

21:18

80': Πλασέ του Κολοβού, η μπάλα δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Χουτεσιώτη, καλή στιγμή για τους Αγρινιώτες.

21:16

79': Ο Ούγκο Σόουζα πιάνει κεφαλιά μετά από εκτέλεση κόρνερ, άουτ.

21:15

78': Κίτρινη στον Χουάνπι για φάουλ στον Ελευθεριάδη.

21:13

76': Ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Παναιτωλικού, Ξενιτίδης αντί Ντίας.

21:11

73': Ο Ζοάο Πέδρο πασάρει στον Καρέλη, ο οποίος από πλεονεκτική θέση κάνει αδύναμο πλασέ και μπλοκάρει εύκολα ο Χουτεσιώτης.

21:06

68': Ούγκο Σόουζα αντί Μασάς, δεύτερη αλλαγή για τον Ιωνικό.

21:02

64': Ζοάο Πέδρο αντί Μόρσεϊ, τέταρτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό.

20:58

60': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΙΩΝΙΚΟ! Ο Σεμπά την πάσα στον Ελευθεριάδη σε αντεπίθεση, φαλτσαριστό πλασέ, η μπάλα στο δεξί δοκάρι.

20:53

55': Ο Καρέλης την κεφαλιά στο πρώτο δοκάρι μετά την εκτέλεση του κόρνερ από τον Χουάνπι, άουτ.

20:53

55': Κόρνερ κερδίζει ο Αποστολάκης για τον Παναιτωλικό.

20:50

53': Εκτελείται το κόρνερ, η μπάλα καταλήγει στον Στάγιτς, που πιάνει το μονοκόμματο σουτ εκτός περιοχής, η μπάλα λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι σε μια καλή ευκαιρία για τους γηπεδούχους.

20:49

52': Κερδίζει κόρνερ ο Μόρσεϊ για τον Παναιτωλικό.

20:42

46': Δύο αλλαγές για τον Παναιτωλικό, Χουάνπι αντί Σενγκέλια και Στάγιτς αντί Χατζηθεοδωρίδη.

20:42

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.