-
0
22:59

22:58

Το αυτογκόλ του Καρμόνα έκρινε το ματς και ο Ιωνικός με 21 βαθμούς στη 13η θέση διατηρεί τις ελπίδες παραμονής, όντας στο +2 από τον Λεβαδειακό και στο -2 από Λαμία και ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Αστέρας Τρίπολης με 28 πόντους είναι 10ος.

22:58

90'+7: Και η λήξη του αγώνα, 1-0.

22:56

90'+6: Από μία κίτρινη σε Μύγα και Ιγκλέσιας για ένα διαξιφισμό.

22:55

90'+4: Κίτρινη στον Ατιένθα.

22:53

90'+3: Κίτρινη στον Βαλεριάνο.

22:52

90'+2: Νέα αλλαγή για τον Ιωνικό, Μπουένα αντί Ρομαό.

22:51

90'+1: Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

22:51

90'+1: Ένα σουτ του Ιγκλέσιας δεν ανησυχεί τον Χουτεσιώτη.

22:50

90': Τρίτη αλλαγή για τον Ιωνικό, Ελευθεριάδης αντί Μάντζη.

22:46

86': Δεύτερη αλλαγή για τους Νικαιώτες, Γούλερι αντί Μασάς.

22:39

78': Ούγκο Σόουζα αντί Φαντιγκά, πρώτη αλλαγή για τον Ιωνικό.

22:39

78': Σουτ του Μπαράλες, ο Χουτεσιώτης αποκρούει.

22:34

73': Νέες αλλαγές για τον Αστέρα και ολοκληρώνονται αυτές, Ιγκλέσιας αντί Αλάγκμπε και Ντεμιντένκο αντί Σίτο.

22:28

67': Τζουκάνοβιτς αντί Καστάνο, Τιλίκα αντί Σανταφέ, δύο αλλαγές για τον Αστέρα Τρίπολης.