-
3
19:29

19:27

Άλμα παραμονής για τη Λαμία, με 23 βαθμούς πιάνει τον ΠΑΣ Γιάννινα στην 11η θέση, ούσα στο +4 από τον Λεβαδειακό και στο +5 από τον Ιωνικό. Ο Παναιτωλικός παραμένει 8ος με 29 πόντους.

19:26

90'+5: Λήξη του αγώνα.

19:25

Ο Τσούκαλος την ασίστ στον Μαρτίνεθ, που έχει βγει στην πλάτη της άμυνας του Παναιτωλικού, ο Ισπανός στο τετ α τετ νικά τον Ανέστη και με το δεύτερο προσωπικό του τέρμα γράφει το 1-3.

19:25

90'+4: ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

19:21

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:14

84': Ζοάο Πέδρο αντί Nτουάρτε, Βοΐλης αντί Καρέλη, ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Παναιτωλικού.

19:13

83': Κίτρινη στον Σλίβκα για φάουλ στον Μόρσεϊ.

19:10

79': Τελευταία αλλαγή για τη Λαμία, Στάνκο αντί Βέργου.

19:06

75': Μόρσεϊ αντί Κολοβού, Μπουζούκης αντί Χουάνπι, δύο αλλαγές για τον Παναιτωλικό.

19:01

71': Τσούκαλος αντί Μεντίνα, Μπεχαράνο αντί Νούνιες, δύο αλλαγές για τη Λαμία.

18:59

69': Ντίας αντί Σενγκέλια, πρώτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό.

18:59

Ο Αμπαντά σεντράρει από αριστερά, σουτ στην κίνηση του Μαρτίνεθ από το ύψος του πέναλτι και η μπάλα στην αριστερή γωνία του Ανέστη για το 1-2 με το δεύτερο γκολ των Φθιωτών σε δύο λεπτά.

18:58

67': ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

18:57

Ο Σιμόν τη σέντρα από δεξιά, καλή κεφαλιά του Μεντίνα, μένει άγαλμα ο Ανέστης και 1-1.

18:57

66': ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

18:49

59': Κίτρινη στον Νούνιες, τραβά από τη φανέλα τον Καρέλη.

18:48

58': Σλίβκα αντί Τζανδάρη, δεύτερη αλλαγή για τη Λαμία.

18:47

Χάθηκε η μπάλα, ωραίες συνεχόμενες συνεργασίες των παικτών του Παναιτωλικού, ο Καρέλης την τελική ασίστ στον Λιάβα, πλασέ από το ύψος του πέναλτι, κόντρα στον Σιμόν και ο Γκαραβέλης αιφνιδιάζεται, μην μπορώντας ν' αποτρέψει το 1-0.

18:45

55': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

18:41

51': Σέντρα του Κολοβού από αριστερά, πλασέ στην κίνηση από τον Καρέλη, άουτ.

18:39

49': Κίτρινη στον Σιμόν, τραβά από τη φανέλα τον Χουάνπι.

18:38

48': Κίτρινη στον Μλάντεν για φάουλ στον Νούνιες.

18:35

46': Καραμάνος αντί Ασκόφσκι, πρώτη αλλαγή για τη Λαμία.