4
23:34

Τελικό στο ''Γ. Καραϊσκάκης''. Ολυμπιακός - Παρί 1-4

23:33

90+1': Σουτ του Λαβέτσι άουτ η μπάλα

23:30

89': Τρίτη και τελευταία αλλαγή για την Παρί, στην θέση ο Καβάνι ο Μενέζ

23:29

87': Κάρτα στον Φαν Ντερ Βίελ

23:27

Ακόμα ένα γκολ από στημένη φάση για τους Γάλλους. Ο Μότα εκτέλεσε το κόρνερ και ο Μαρκίνιος αυτή την φορά από την μικρή περιοχή με το κεφάλι γράφει το 4-1

23:27

86': 4-1 η Παρί...

23:25

84': Στην θέση του Βάις ο Γιαταμπαρέ

23:23

Ο Ισπανός γκολκίπερ νίκησε τον Ζλάταν Ιμπραΐμοβιτς που ανέλαβε την εκτέλεση

23:23

Το πιασε ο Ρομπέρτο!

23:23

81': Ο Σάμαρης το έκανε για μαρκάρισμα στον Ιμπραΐμοβιτς

23:22

Πέναλτι κερδίζει η Παρί

23:20

79': Δεύτερη αλλαγή για την Παρί. Στην θέση του Βεράτι ο Ραμπιό

23:17

76': Σουτ του Καβάνι έξω από την μεγάλη περιοχή, ο Ρομπέρτο του λέει όχι

23:16

75': Μακρινό φάουλ του Βάις, ο Σιρίγκου μπλοκάρει

23:15

74': Στην θέση του Φουστέρ ο Σαβιόλα

23:14

Καρμπόν φάση! Κόρνερ του Λαβέτσι, κεφαλιά και πάλι του Μότα η μπάλα στα δίχτυα του Ρομπέρτο...

23:14

73': ΓΚΟΛ για την Παρί, 1-3

23:10

Ετοιμάζει τον Σαβιόλα ο Μίτσελ...

23:10

68': Ύστερα από εκτέλεση κόρνερ του Λαβέτσι, ο Τιάγκο Μότα με κεφαλιά γράφει το 1-2

23:09

ΓΚΟΛ για την Παρι, 1-2.

23:07

66': Φάση διαρκείας στα καρέ του Ολυμπιακού, ο Ρομπέρτο είπε όχι σε μια προσπάθεια του Φαν Ντερ Βίελ, ενώ στην συνέχεια ο Σιόβας έδιωξε μακριά

23:05

64': Ελέγχει πλήρως το ματς η Παρί, ο Ολυμπιακός δείχνει κουρασμένος και έχει... κάτσει

23:02

61': Σουτ πάνω στην κίνηση του Φουστέρ, η μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Σιρίγκου

23:01

60': Πρώτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Στην θέση του Ντομίνγκεζ ο Κάμπελ

23:01

59': Δυνατό σουτ του Καβάνι, ο Ρομπέρτο σώζει τον Ολυμπιακό διώχνοντας σε κόρνερ

22:58

Στα τελευταία λεπτά η Παρί Σεν Ζερμέν έχει ανεβάσει την απόδοση της, κυκλοφορεί την μπάλα και πιέζει τον Ολυμπιακό

22:53

52': Χωρίς την μεγάλη φάση η επανάληψη, με τον Ολυμπιακό εξακολουθεί να δείχνει το καλό πρόσωπο που παρουσίασε στο πρώτο μέρος

22:50

49': Ο Ιμπραΐμοβιτς προσπάθησε να σκοράρει με τακουνάκι, χωρίς αποτέλεσμα

22:49

Κάμπελ, Σαβιόλα και Χολέμπας ξεκίνησαν ζέσταμα για τον Ολυμπιακό...

22:48

46': Στην θέση του Μόυρα έχει περάσει ο Λαβέτσι

22:46

46': Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος

22:46

Επιστρέφουν οι δύο ομάδες στον αγωνιστικό χώρο, όλα έτοιμα για την σέντρα στην επανάληψη

22:31

Κάνει καλό παιχνίδι ο Ολυμπιακός που κατά διαστήματα έπαιξε εξαιρετικό ποδόσφαιρο, έχοντας εκτός από το εκπληκτικό γκολ του Βάις και δύο δοκάρια

22:31

Τέλος του πρώτου μέρους

22:30

45': Ένα το λεπτό του έξτρα χρόνου

22:29

44': Στην αγκαλιά του Σιρίγκου το δυνατό σουτ του Φουστέρ

22:27

42': Δεν βρίσκει στόχο η κεφαλιά του Μπονγκ, μετά από εκτέλεση φάουλ του Βάις

22:23

Ανέβηκε στα τελευταία λεπτά η Παρί, χωρίς να απειλεί ωστόσο

22:20

35': Τελευταίο δεκάλεπτο στο πρώτο μέρος και ο Ολυμπιακός εξακολουθεί να πατά καλύτερα στον αγωνιστικό χώρο, έχοντας τον έλεγχο

22:15

30': Κάρτα στον Μπονγκ για μαρκάρισμα στον Μοουρα

22:14

30': Μισάωρο στο παιχνίδι και ο Ολυμπιακός είναι εξαιρετικός μέχρι στιγμής

22:11

27': Μπλοκάρει σταθερά ο Σιρίγκου το σουτ του Φουστέρ

22:09

25': Ο Βάις... χάζεψε όλη την άμυνα της Παρί χορεύοντας δύο, τρεις παίκτες και με σουτ γράφει το 1-1

22:09

ΓΚΟΛ ο Ολυμπιακός, 1-1!

22:07

Ανεκμετάλλευτο περνάει και αυτό για τον Ολυμπιακό...

22:07

21': Κεφαλιά του Μήτρογλου, ύστερα από σέντρα του Μανιάτη, η μπάλα βρίσκει σε αμυντικό και περνάει κόρνερ

22:06

Η Παρί σκόραρε στην πρώτη, ουσιαστικά, επίσκεψή της στα καρέ του Ολυμπιακού

22:04

19': Ο Ιμπραΐμοβιτς πέρασε κάθετη πάσα στον Μάξγουελ, αυτός έσπασε την μπάλα μέσα στην περιοχή στον Εντίνσον Καβάνι και ο Ουρουγουανός με πλασέ έκανε το 0-1

22:04

ΓΚΟΛ για την Παρί, 0-1.

22:01

Ασφυκτική πίεση του Ολυμπιακού στα τελευταία λεπτά, η τύχη όμως δεν του έχει κάνει το χατίρι

22:01

16': Μακρινό σουτ του Σιόβα ο Σιρίγκου μπλοκάρει σταθερά

22:01

15': Αυτή την φορά με σουτ του Φουστέρ!

22:01

Νέο δοκάρι για τον Ολυμπιακό!

21:59

14': Πιέζει ο Ολυμπιακός, έχει κερδίσει κόρνερ...

21:57

12': Εξαιρετική κίνηση του Βάιος ο οποίος έπιασε ένα σουτ, η μπάλα λίγο άουτ

21:56

10': Δεκάλεπτο στο «Γ. Καραϊσκάκης» και ο Ολυμπιακός έχει την καλύτερη στιγμή μέχρι τώρα με το δοκάρι του Βάις

21:55

Σηκώθηκε ο Μόουρα, ξεκίνησε και πάλι το παιχνίδι

21:55

Μικρή διακοπή, ο Μόουρα αντιμετωπίζει πρόβλημα τραυματισμού για την Παρί

21:52

Η Παρί... ψάχνεται ακόμα στον αγωνιστικό χώρο, έχοντας πάντως την κατοχή της μπάλας

21:50

5': Σέντρα του Μάξγουελ, ο Ρομπέρτο προλαβαίνει να διώξει πριν ο Ιμπαϊμοβιτς μπει στην φάση

21:47

Άτυχος ο Ολυμπιακός...

21:46

1': Κεραυνός του Βάιος η μπάλα χτυπάει στην πάνω μεριά του οριζόντιου δοκαριου και φεύγει άουτ