-
0
22:46

22:44

ΠΑΟΚ και Ολυμπιακός μένουν στο 0-0 στην Τούμπα, αμφότεροι έχουν 43 βαθμούς στην 3η θέση. Καλύτερος ο ΠΑΟΚ στο μέτριο β' ημίχρονο, αλλά χωρίς ιδιαίτερες φάσεις σε αυτό το διάστημα και το Χ είναι δίκαιο εντέλει.

22:44

90'+5: Λήξη του αγώνα, 0-0

22:41

90'+2: Κίτρινη στον Ράφα Σοάρες για θέατρο.

22:40

90'+1: Μπίσεσβαρ αντί Κωνσταντέλια, αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

22:39

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

22:36

87': Μακρινή απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ντάγκλας Αουγκούστο, άουτ.

22:31

82': Κίτρινη στον Ροντινέι για φάουλ στον Κωνσταντέλια.

22:29

80': Δύο αλλαγές για τον Ολυμπιακό, Ραμόν αντί Μπιέλ, Σαμασέκου αντί Χάμες Ροντρίγκες.

22:27

78': Κίτρινη στον Σάστρε για φάουλ στον Κανός.

22:24

75': Ελ Αραμπί αντί Μπακαμπού, δεύτερη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

22:21

72': Φάση διαρκείας στα καρέ του Ολυμπιακού, ο Πασχαλάκης αποκρούει με τα πολλά ένα σουτ του Αουγκούστο.

22:20

72': Μπράντον Τόμας αντί Αντρίγια Ζίβκοβιτς, Σβαμπ αντί Ντάντας, άλλες δύο αλλαγές για τον ΠΑΟΚ.

22:19

70': Νάσμπεργκ αντί Κουλιεράκη, αναγκαστική η πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, είχε ενοχλήσεις ο νεαρός στόπερ.

22:18

69': Κίτρινη στον Παπασταθόπουλο για φάουλ στον Ολιβέιρα.

22:10

61': Ο νεοαποκτηθείς Κανός στο ματς για τον Ολυμπιακό, πρώτη αλλαγή του Μίτσελ και αντικαθιστά τον Μασούρα.

22:09

60': Μακρινό πλασέ του Εμβιλά, πολύ άστοχο.

22:03

54': Σουτ του Ντάγκλας Αουγκούστο από το ημικύκλιο της περιοχής, αποκρούει ο Πασχαλάκης.

21:57

49': Σουτ του Κωνσταντέλια στην κίνηση, εκτός περιοχής και δεξιά, μπλοκάρει ο Πασχαλάκης.

21:54

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.

21:36

Ο ΠΑΟΚ κυριάρχησε στο πρώτο 20λεπτο, αλλά ο Ολυμπιακός αντέδρασε στη συνέχεια, από ένα δοκάρι οι δύο αντίπαλοι και προμηνύεται ιδιαίτερα ενδιαφέρον το β' ημίχρονο.

21:36

45'+2: Λήξη α' ημιχρόνου, 0-0.

21:35

45'+2: Σουτ του Μασούρα στην κίνηση, λίγο έξω από την περιοχή, άουτ.

21:33

45': Ένα το λεπτό των καθυστερήσεων.

21:33

45': Κίτρινη στον Ντάγκλας Αουγκούστο για φάουλ στον Εμβιλά.

21:32

44': Ο Ολιβέιρα είναι αφύλακτος στα αριστερά της περιοχής, συρτό σουτ, άουτ.

21:31

42': Σουτ του Ντάντας από το ημικύκλιο της περιοχής και δεξιά, κόντρα στον Εμβιλά, ο Πασχαλάκης μπλοκάρει.

21:25

37': Σουτ του Μασούρα από θέση έξω αριστερά, χωρίς τύχη.

21:25

36': Ο Ράφα Σοάρες εκτελεί φάουλ από αριστερά, προβολή του Κουλιεράκη, ψηλά άουτ η μπάλα.

21:23

35': Μακρινό σουτ του Χάμες Ροντρίγκες, μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα ο Κοτάρσκι.

21:17

29': Ο Ντάντας κάνει σημαντικό λάθος εντός περιοχής, αργεί ο Μασούρας, σουτ του Ίνμπομ Χουάνγκ, κόντρα, κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

21:10

22': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ! Ωραίο φαλτσαριστό σουτ του Χάμες Ροντρίγκες από θέση έξω αριστερά, στο οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

21:05

17': Ο Νάρεϊ εκτελεί το κόρνερ από δεξιά, δεν μπορεί να διώξει σωστά ο Ντόι, σουτ του Κουλιεράκη και ο Πασχαλάκης στη σωστή θέση και πάλι.

21:04

16': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ.