0
21:56

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

21:54

Παναιτωλικός και Αστέρας Τρίπολης μένουν στο 0-0. Αυτό ήταν το έβδομο συνεχόμενο Χ για τις δύο ομάδες στο Αγρίνιο. Στους 24 βαθμούς πλέον οι γηπεδούχοι, δύο λιγότερους έχουν οι Αρκάδες.

21:53

Τέλος στο ματς.

21:52

90+3': Διπλή αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης. Μπενίτο και Τασουλής στις θέσεις των Μπαράλες και Σανταφέ αντίστοιχα.

21:50

90+2': Ο διαιτητής αποβάλλει τον συνεργάτη του Γιάννη Αναστασίου, Ιντρίσα Σονκό, για διαμαρτυρία.

21:49

Τρία λεπτά ο έξτρα χρόνος.

21:48

89': Ο Ξενιτίδης σουτάρει λίγο έξω από το ημικύκλιο, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

21:45

88': Αλλαγή για τους Αρκάδες. Έξω ο Σίτο, μέσα ο Τιλίκα.

21:41

83': Πλασέ του Ριέρα από τα όρια της μεγάλης περιοχής, αρκετά δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Κοντογιάννη.

21:37

79': Τριπλή αλλαγή για τους γηπεδούχους. Τσιγγάρας αντί Ντουάρτε, Μπουζούκης αντί Κολοβού και Καρέλης αντί Πέδρο.

21:34

76': Κίτρινη κάρτα στον Σενγκέλια για αντικανονικό μαρκάρισμα στον Αλάγκμπε.

21:32

74': Μεγάλη χαμένη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Μετά από λάθος στην άμυνα των φιλοξενούμενων, ο Πέδρο βρίσκεται φάτσα με τον Παπαδόπουλο αλλά το πλασέ του φεύγει ψηλά άουτ.

21:30

72': Απειλεί ο Αστέρας Τρίπολης! Σέντρα Άλβαρες από τα αριστερά, ο Μπαράλες πάει για την κεφαλιά, με τη μπάλα να στρώνεται στο ύψος του πέναλτι στον Κρέσπι που κάνει το γυριστό ωστόσο ο Κοντογιάννης μπλοκάρει.

21:28

71': Ξενιτίδης αντί Μόρσεϊ για τον Παναιτωλικό.

21:23

65': Οφσάιντ ο Πέδρο, ήταν εκτεθειμένος.

21:17

59': Κίτρινη κάρτα στον Μάρτενσον για επικίνδυνη προβολή στον Αλάγκμπε.

21:14

55': Ευκαιρία για τους Αρκάδες! Ο Κρέσπι στο κόρνερ, μετά από κόντρες η μπάλα φτάνει στον Καστάνο που αφύλακτος από το ύψος της μικρής περιοχής σουτάρει πάνω από τα δοκάρια.

21:13

55': Κόρνερ για τον Αστέρα Τρίπολης από τα δεξιά.

21:08

50': Κόρνερ για τους Αρκάδες από τα δεξιά, διπλή προσπάθεια του Ατιένθα αλλά κόβεται καίρια από τον ο Μλάντεν.