3
21:30

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

21:29

Πλούσιο σε όλα τα ματς με μεγάλο κερδισμένο τον Παναιτωλικό. Μόνο αποβολή δεν είχε... Άξιος της μοίρας του ο ΝΠΣ Βόλος.

21:28

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα ΝΠΣ Βόλος - Παναιτωλικός 2-3.

21:27

90'+7: Κίτρινη στον Ντίας...

21:26

Στα 25 και μέτρα έχει στηθεί η μπάλα, ο Μεθκίδα απευθείας, δεξί δοκάρι και... μέσα, άπιαστο εκτέλεση και 2-3.

21:26

90'+6: ΓΚΟΛ για τον ΝΠΣ ΒΟΛΟ!

21:25

Φάουλ για τον ΝΠΣ Βόλος...

21:20

Επτά λεπτά οι καθυστερήσεις στο Πανθεσσαλικό...

21:19

90': Τελευταία αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Τσιγγάρας στη θέση του Μόρσεϊ.

21:18

89': Κόρνερ για τον ΝΠΣ Βόλος... Ο Μεθκίδα από τα δεξιά, διώχνουν οι αμυντικοί των φιλοξενούμενων εύκολα.

21:15

86': Εκτελείται το κόρνερ για τον Παναιτωλικό από τα αριστερά, η μπάλα απομακρύνεται...

21:15

85': Μπουζούκης και Ξενιτίδης μέσα, Πέδρο και Σενγκέλια βγαίνουν.

21:14

84': Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό. Ο Ντουάρτε ανοίγει σε Μόρσεϊ, σουτ διαγώνιο μέσα στην περιχοή και θέση τετ α τετ, ο Κλέιμαν με τα πόδια σε κόρνερ.

21:12

82': Δύο ακόμα αλλαγές για τον ΝΠΣ Βόλος. Σι Αρούνα και Καρτάλης μέσα, Λούνα και Τσιρίνος έξω.

21:11

81': Ο Κούτσιας σκοράρει, αλλά είναι εμφανώς εκτεθειμένος. Υπάρχει οφσάιντ. Σωστή απόφαση. Υπάρχει και η επιβεβαίωση από το VAR.

21:10

80': Ο Σενγκέλια στην εκτέλεση από τα δεξιά και νέο κόρνερ... Φωνές για χέρι αμυντικού, αλλά είναι ακούσιο, σωστά συνεχίζεται το ματς. Εκτελείται από τα δεξιά, περνά ανεκμετάλλευτο.

21:09

80': Σουτ απέξω και αριστερά του Μόρσεϊ, ο Κλέιμαν χάνει την μπάλα μέσα από τα χέρια του, αλλά καταλήγει κόρνερ.

21:08

79': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ντουάρτε στη θέση του Κολοβού.

21:03

74': Διπλή αλλαγή για τον ΝΠΣ Βόλος. Μεθκίδα αντί Πιρές και Κούτσιας αντί Ντέλετιτς.

21:03

Φάουλ γέμισμα Σενγκέλια από τα δεξιά, ο Μαλής με προβολή κάνει το 1-3.

21:02

73': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

20:58

Ο Πέδρο ξεγελά τον Κλέιμαν και στα δίχτυα η μπάλα, 1-2!

20:58

68': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

20:56

66': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον Παναιτωλικό. Ο Ντέλετιτς ανατρέπει τον Χατζηθεοδωρίδη μέσα στην περιοχή και αριστερά. Σωστή η απόφαση του διαιτητή.

20:54

64': Κίτρινη στον Μόρσεϊ (για διαμαρτυρία).

20:52

62': Ο Μπαριέντος στην εκτέλεση, πέφτει στα αριστερά της εστίας του διώχνει και εν συνεχεία μπλοκάρει ο Στεργιάκης, που έτσι διορθώνει το λάθος του.

20:50

Διαμαρτύρονται κάποιοι παίκτες των φιλοξενούμενων για το πέναλτι. Αστειότητες, είναι ξεκάθαρη η φάση.

20:50

60': Και κίτρινη στον Στεργιάκη (και ευχαριστημένος να είναι).

20:50

Παραμένει στο έδαφος ο τραυματισμένος Οζέγκοβιτς.

20:48

58': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΝΠΣ Βόλος. Βγήκε απαράδεκτα πάνω στον Οζέγκοβιτς με το γόνατο ο Στεργιάκης, που στη συνέχεια πέφτει και αυτός άσχημα στο χορτάρι. Δεύτερο μεγάλο λάθος από τον τερματοφύλακα του Παναιτωλικό. Ασφαλώς και υπάρχει παράβαση.

20:43

Διαμαρτύρονται από τον πάγκο των γηπεδούχων και υπάρχει και κίτρινη σε αξιωματούχους του ΝΠΣ Βόλος.

20:42

53': Καθαρό επιθετικό φάουλ, σπρώξιμο του Οζέγκοβιτς στον Ντίας από τα αριστερά, σφυρίζει ο ρέφερι, συνεχίζει ο επιθετικός του Βόλου και σκοράρει. Φυσικά και είναι σωστή η απόφαση του Τσέτσιλα. Υπάρχει παράβαση. Μέχρι και κίτρινη θα μπορούσε να πάρει ο Οζέγκοβιτς γιατί συνέχισε.

20:37

48': Κόρνερ για τον ΝΠΣ Βόλος, ο Ντέλετιτς από τα δεξιά, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:35

20:35

46': Αναγκαστική αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Χατζηθεοδωρίδης στη θέση του Λάρσον, που δεν μπορεί να συνεχίσει.