0
16:54

Από τον Στέλιο Ευαγγελακόπουλο, που ήταν μαζί σας από τη Νέα Σμύρνη για το a-sports.gr, να έχετε ένα καλό υπόλοιπο Τετάρτης.

16:53

Ο Απόλλων Σμύρνης ήταν ανώτερος στη μεγαλύτερη διάρκεια του ματς, με το γκολ του Φατιόν παίρνει τη νίκη με 1-0 και με 13 βαθμούς είναι μόνος στη 2η θέση, στο -2 από την Κηφισιά. Οι «ερυθρόλευκοι» παραμένουν με 2 πόντους στη 12η θέση.

16:52

90'+6: Λήξη του αγώνα, 1-0.

16:52

90'+6: Κίτρινη στον Σίγκνεβιτς.

16:50

90'+4: Κίτρινη για θέατρο στον Κατσουλίδη.

16:46

90': Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:45

89': Τσαμούρης αντί Χαλίμι, τέταρτη αλλαγή για τον Απόλλωνα Σμύρνης.

16:45

89': Καλό διαγώνιο σουτ του Κωστή από θέση μέσα αριστερά, φεύγει άουτ η μπάλα.

16:40

85': Ο Κοροβέσης μπαίνει στην περιοχή από αριστερά, δεν τελειώνει μόνος του τη φάση, προτιμά να πασάρει στον Ράιτ, αλλά δεν είναι καλή η πάσα. Χάνεται η ευκαιρία για τους «κυανόλευκους».

16:39

84': Αλίγιαγκιτς αντί Βοΐλη, ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Ολυμπιακού Β'

16:38

83': Μεγάλη ευκαιρία για την «Ελαφρά Ταξιαρχία», ο Χαλίμι την πάσα από δεξιά της περιοχής στον Ράιτ, που κάνει το κοντινό πλασέ και αποκρούει ο Παπαδούδης.

16:37

82': Κοροβέσης αντί Παπαγεωργίου, τρίτη αλλαγή για τον Απόλλωνα Σμύρνης.

16:35

80': Κίτρινη στον Πατάπη.

16:31

76': Εκτελεί το κόρνερ ο Χαλίμι από δεξιά, κεφαλιά του Σίγκνεβιτς, άουτ.

16:31

75': Κερδίζει κόρνερ ο Χαλίμι για τον Απόλλωνα Σμύρνης.

16:25

68': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ Β'! Ο Βοΐλης το δυνατό σουτ από θέση έξω αριστερά, η μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι.

16:21

64': Βλαχομήτρος αντί Μαρίνου, Ιμπαγάσα αντί Καράκουτη, άλλες δύο αλλαγές για τους «ερυθρόλευκους».

16:18

61': Ράιτ αντί Μωραΐτη, Πατάπης αντί Ερέρα, δύο αλλαγές για τον Απόλλωνα Σμύρνης.

16:16

60': Κίτρινη στον Λούι.

16:13

Ο Φατιόν την υποδειγματική απευθείας εκτέλεση του φάουλ, έχει βρει λίγο και στο τείχος η μπάλα, καμία αντίδραση από τον Παπαδούδη, 1-0.

16:13

57': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ!

16:11

56': Φάουλ σε καλό σημείο κερδίζει ο Μωραΐτης από τον Κουτσίδη.

16:09

54': Συρμής στο παιχνίδι αντί Λιάτσου, δεύτερη αλλαγή για τον Ολυμπιακό Β'.

16:06

51': Διαγώνιο σουτ του Καράκουτη από αριστερά της περιοχής, δίπλα από το αριστερό δοκάρι η μπάλα.

16:05

50': Σουτ του Μαρίνου από θέση έξω δεξιά, μπλοκάρει ο Κότσαρης.

16:04

49': Κίτρινη στον Φατιόν για φάουλ στον Καράκουτη.

16:03

48': Μαρκάρισμα στον Σίγκνεβιτς εντός περιοχής, δεν βλέπει παράβαση ο διαιτητής Ανδριανός.

16:01

46': Πρώτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό Β', Κατσουλίδης αντί Νίκολιτς.

16:01

15:46

45'+1: Λήξη α' ημιχρόνου, 0-0.

15:45

45': Ένα το λεπτό των καθυστερήσεων.

15:44

44': Σουτ του Παπαγεωργίου από θέση μέσα δεξιά, ψηλά άουτ η μπάλα.

15:41

41': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό Β', η πάσα του Λιάτσου από αριστερά στον Βοΐλη, που πλασάρει από κοντά και κάνει σημαντική απόκρουση ο Κότσαρης.