1
23:11

Kαλό βράδυ από το a-sports.gr.

23:10

Ήταν ξανά κακή η εμφάνιση της Εθνικής, και η ισοπαλία πολύ της ήταν και τελικά ήρθε η ήττα στο φινάλε. Ο Πογέτ μόνο προβληματισμένος μπορεί να φεύγει από τα δύο φιλικά με Μάλτα και Ουγγαρία εν όψει των προκριματικών του Εuro 2024.

23:09

90'+5: Λήξη του αγώνα, 2-1.

23:08

90'+4: Κίτρινη στον Κάλμαρ, που έβγαλε τη φανέλα του στους πανηγυρισμούς.

23:07

Ο νεοεισελθών Κάλμαρ βρίσκει δίχτυα με απευθείας εκτέλεση φάουλ από αριστερά, δεν αντέδρασε σωστά ο Πασχαλάκης, αιφνιδιάστηκε, 2-1.

23:07

90'+3: ΓΚΟΛ για την ΟΥΓΓΑΡΙΑ!

23:06

90'+2: Αλλαγή τερματοφύλακα για την Ουγγαρία, Σάπανος αντί Ντίμπους, και ο Κάλμαρ στο ματς αντί του Σομποζλάι.

23:05

90'+1: Ο Ρότα το γύρισμα από δεξιά, πλασέ του Φούντα, μπλοκάρει ο Ντίμπους.

23:04

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

23:01

88': Μακρινό σουτ του Ζάλαϊ, άουτ.

23:01

87': Παπανικολάου αντί Κουρμπέλη, Δουβίκας αντί Μασούρα, άλλες δύο αλλαγές για την Εθνική.

22:56

82': Σέντρα του Φιόλα από δεξιά, πλασέ στην κίνηση από τον Ντάρνταϊ, δεν ανησυχεί ο Πασχαλάκης.

22:55

Δυνατή εκτέλεση από τον Μπακασέτα, η μπάλα στη δεξιά γωνία του Ντίμπους, 1-1.

22:55

81': ΓΚΟΛ για την ΕΛΛΑΔΑ!

22:53

79': ΠΕΝΑΛΤΙ για την ΕΛΛΑΔΑ! Ο Μπακασέτας ανατρέπεται από τον Στάιλς.

22:50

76': Κόρνερ κερδίζει ο Χατζηγιοβάνης, περνά ανεκμετάλλευτο.

22:47

73': Ευκαιρία για την Ουγγαρία, ο θηριώδης Άνταμ το συρτό σουτ από θέση έξω δεξιά, δύσκολη απόκρουση του Πασχαλάκη.

22:45

71': Λανγκ αντί Μπότκα, Ντάρνταϊ αντί Σάλαϊ, δύο αλλαγές για την Ουγγαρία.

22:43

69': Δύο αλλαγές για την Εθνική, Χατζηγιοβάνης αντί Μπουχαλάκη, Κυριακόπουλος αντί Γιαννούλη.

22:38

64': Κίτρινη στον Μπότκα για φάουλ στον Φούντα.

22:34

60': Φούντας αντί Ιωαννίδη, πρώτη αλλαγή για την Εθνική.

22:34

60': Ο Σομποζλάι εκτελεί το κόρνερ, η μπάλα καταλήγει στον Στάιλς, που πιάνει ένα πολύ κακό σουτ, άουτ.

22:33

59': Κόρνερ παραχωρεί ο Ρότα για την Ουγγαρία.

22:27

53': Ζολτ Νάγκι αντί Κέρκεζ, Άνταμ αντί Ντζούτζακ, δύο αλλαγές για την Ουγγαρία. Και αποθέωση ξανά από τους Ούγγρους φιλάθλους στον συγκινημένο Ντζούτζακ για το «αντίο» στην εθνική του ομάδα.

22:22

49': Πρώτη ευκαιρία για την Εθνική στο ματς, καλό σουτ του Μασούρα λίγο έξω από την περιοχή και δεξιά, λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι φεύγει η μπάλα.

22:19

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.