0
-
1
22:01

90'+3: Λήξη του αγώνα, Λεβαδειακός - Ολυμπιακός 0-1.

21:58

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:57

90': Διαγώνιο σουτ του Φορτούνη από αριστερά της περιοχής, μπλοκάρει ο Μάρκοβιτς.

21:54

87': Χωρίς τύχη η κεφαλιά του Μπαχανάκ μετά την εκτέλεση του κόρνερ από τον Βήχο.

21:53

86': Κόρνερ παραχωρεί ο Βρουσάι για τον Λεβαδειακό.

21:52

85': Τσιριγώτης αντί Χάμοντ, τέταρτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό.

21:50

83': Σαμασέκου αντί Χάμες Ροντρίγκες, Φορτούνης αντί Μπιέλ, ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Ολυμπιακού.

21:49

82': Βαθιά μπαλιά του Χάμες Ροντρίγκες στον Μπακαμπού, ο οποίος κάνει το διαγώνιο σουτ από θέση μέσα αριστερά και δίπλα από το αριστερό δοκάρι η μπάλα.

21:44

77': Σουτ του Δούμτσιου από θέση μέσα δεξιά, κόντρα στον Ρέτσο, κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

21:43

77': Δύο αλλαγές για τον Ολυμπιακό, Άβιλα αντί Ανδρούτσου, Μπόουλερ αντί Μασούρα.

21:39

72': Εκτελεί το κόρνερ ο Βήχος, κεφαλιά του Τζημόπουλου, άουτ.

21:38

71': Κόρνερ κερδίζει ο Βήχος για τον Λεβαδειακό.

21:34

67': Βαθιά μπαλιά του Ίνμπομ Χουάνγκ, κεφαλιά-πάσα του Μπακαμπού στον Μπιέλ, που κάνει αδύναμο σουτ εντός περιοχής και μπλοκάρει εύκολα ο Μάρκοβιτς.

21:30

64': Μπακαμπού αντί Ελ Αραμπί, πρώτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

21:30

63': Κίτρινη στον Τσάπρα για φάουλ στον Βρουσάι.

21:28

61': Μακρινή απευθείας εκτέλεση φάουλ του Χάμες Ροντρίγκες, άουτ.

21:26

59': Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό, ο Μπιέλ το σουτ από το ημικύκλιο της περιοχής και αριστερά, ελάχιστα δίπλα από το αριστερό δοκάρι περνά η μπάλα.

21:22

55': Σουτ στην κίνηση του Ελ Αραμπί μετά την εκτέλεση του κόρνερ, άουτ.

21:21

54': Ωραίο φαλτσαριστό σουτ του Χάμες Ροντρίγκες εκτός περιοχής, εντυπωσιακή και η απόκρουση σε κόρνερ από τον Μάρκοβιτς.

21:20

53': Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό, ο Βρακάς αφύλακτος στο ημικύκλιο της περιοχής κάνει το πλασέ, η μπάλα φεύγει ψηλά άουτ.

21:19

52': Ορθή υπόδειξη οφσάιντ στον Δούμτσιο.

21:18

51': Σέντρα του Χάμες Ροντρίγκες από δεξιά, κεφαλιά του Βρουσάι στην κίνηση, μπλοκάρει ο Μάρκοβιτς.

21:15

48': Ο Βήχος εκτελεί το φάουλ από δεξιά, προβολή του Τζημόπουλου, σε κόρνερ διώχνει ο Πασχαλάκης. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

21:14

48': Κίτρινη στον Βρουσάι για φάουλ στον Γιαννιώτα.

21:12

46': Γιαννιώτας αντί Σκβάρκα, Δούμτσιος αντί Πέτρε, δύο αλλαγές για τον Λεβαδειακό.

21:12

20:55

45'+4: Λήξη α' ημιχρόνου, 0-1.

20:51

45': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:49

Το γκολ μετρά, 0-1.

20:48

Τσεκάρεται η φάση στο VAR για πιθανό οφσάιντ του Ελ Αραμπί.

20:46

Ο Χάμες Ροντρίγκες τη σέντρα από αριστερά, κεφαλιά-πάσα του Μασούρα στον Ελ Αραμπί, διώχνει για λίγο ο Βινίσιους, αλλά ο Ανδρούτσος με κοντινό σουτ από δεξιά ανοίγει το σκορ, 0-1.

20:46

40': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

20:44

39': Τζημόπουλος αντί Λιάγκα, αναγκαστική η πρώτη αλλαγή του Λεβαδειακού.

20:43

38': Σουτ του Μασούρα εκτός περιοχής, ψηλά άουτ η μπάλα.

20:42

37': Περνά ανεκμετάλλευτο το κόρνερ των «ερυθρόλευκων».

20:42

36': Ο Λιάγκας αποχωρεί με πρόβλημα τραυματισμού.

20:40

35': Κόρνερ παραχωρεί ο Μπαχανάκ για τον Ολυμπιακό.

20:35

30': Λεβαδειακός - Ολυμπιακός 0-0.

20:23

18': Σέντρα του Χάμες Ροντρίγκες από δεξιά, κεφαλιά του Μασούρα, πάνω στη γραμμή διώχνει ο Βινίσιους.

20:14

9': Σουτ του Βρουσάι από θέση έξω αριστερά, κοντράρει η μπάλα στον Τσάπρα, μπλοκάρει ο Μάρκοβιτς.

20:13

8': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό, ο Μασούρας την πάσα στον Μπιέλ στην πλάτη της άμυνας των γηπεδούχων, δυνατό σουτ του Ισπανού, σπουδαία απόκρουση σε κόρνερ από τον Μάρκοβιτς. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

20:09

3': Η μπάλα καταλήγει στον Χάμοντ μετά την εκτέλεση του κόρνερ, μακρινό σουτ και πολύ άστοχο.

20:08

3': Κόρνερ παραχωρεί ο Εμβιλά για τον Λεβαδειακό.

20:07

2': Ο Χάμες Ροντρίγκες εκτελεί από αριστερά το κόρνερ, σουτ στην κίνηση από τον Ίνμπομ Χουάνγκ, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

20:07

2': Σουτ του Ελ Αραμπί, κόντρα στον Λιάγκα, κόρνερ για τον Ολυμπιακό.

20:06

01:01

Η αναμέτρηση της 12ης αγωνιστικής της Σούπερ Λίγκας 1 ξεκινά στις 20.00 της Τετάρτης (9/11).

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Μάρκοβιτς, Τσάπρας, Mπαχανάκ, Βινίσιους, Λιάγκας, Χάμοντ, Νίκας, Βρακάς, Βήχος, Σκβάρκα, Πέτρε.
Αναπ: Στογιάνοβιτς, Σαντομιέρσκι, Τζημόπουλος, Γιαννιώτας, Τσιριγώτης, Δούμτσιος.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Πασχαλάκης, Ανδρούτσος, Βρουσάι, Ρέτσος, Ντόι, Εμβιλά, Ίνμπομ Χουάνγκ, Μασούρας, Μπιέλ, Χάμες Ροντρίγκες, Ελ Αραμπί.
Αναπ: Κρίστινσον, Άβιλα, Παπασταθόπουλος, Σαμασέκου, Μπουχαλάκης, Αγκιμπού Καμαρά, Μπόουλερ, Φορτούνης, Μπακαμπού.
Διαιτητής: Παπαδόπουλος (Μακεδονίας). Βοηθοί: Δημητριάδης (Μακεδονίας), Βεργέτης (Αργολίδας). 4ος: Κατοίκος (Αθηνών). VAR: Περράκης (Αθηνών). AVAR: Ψαρρής (Ζακύνθου).