-
0
22:01

21:58

Ο Άρης είχε εύκολο έργο, αξιοποιώντας στο έπακρο το αριθμητικό πλεονέκτημα που απέκτησε από νωρίς και ξέσπασε με αυτό το 5-0, φτάνοντας τους 18 βαθμούς στην 6η θέση. Η Λαμία παραμένει με 9 πόντους στη 10η θέση.

21:58

90'+3: Λήξη του αγώνα, 5-0.

21:57

90'+2: Ωραία κάθετη πάσα του Γκρέι στον Καμάτσο, ο οποίος κάνει το κοντινό πλασέ με εξωτερικό φάλτσο και δίπλα από το δεξί δοκάρι η μπάλα.

21:55

Ο Καμάτσο από αριστερά την ασίστ στον Γκρέι, ο οποίος αποφεύγει τον Κορνέζο και με κοντινό πλασέ σημειώνει το 5-0.

21:55

90': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

21:53

89': Κίτρινη στον Ιτούρμπε.

21:51

86': Προβυδάκης αντί Σιμόν, ολοκληρώνονται και οι αλλαγές της Λαμίας.

21:50

85': Ιτούρμπε αντί Ετέμπο, Νταμπό αντί Πάλμα, ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Άρη. Ο Πάλμα αποθεώνεται από τους οπαδούς των «κίτρινων» και δικαιολογημένα, χατ τρικ και μία ασίστ ο εκπληκτικός του απολογισμός σε αυτό το παιχνίδι.

21:47

83': Σουτ του Μποάκι εκτός περιοχής και δεξιά, μπλοκάρει ο Κουέστα.

21:46

82': Από την εκτέλεση του κόρνερ η μπάλα καταλήγει στον Καμάτσο, που κάνει το κοντινό σουτ, αλλά περνά ψηλά άουτ η μπάλα.

21:45

81': Σουτ του Γκρέι, κόντρα στον Αντέτζο, κόρνερ για τον Άρη.

21:39

75': Τέταρτη αλλαγή για τη Λαμία, Καραμάνος αντί Σλίβκα.

21:35

71': Ο Μποάκι εκτελεί απευθείας φάουλ από αριστερά, ο Κουέστα μπλοκάρει εύκολα.

21:30

66': Μποάκι αντί Τσιλούλη, τρίτη αλλαγή για τη Λαμία.

21:29

65': Τρεις αλλαγές για τον Άρη, Καμάτσο αντί Ζερβίνιο, Γκρέι αντί Μαντσίνι, Ντιοπ αντί Ματέο Γκαρσία.

21:24

60': Σουτ του Τσιλούλη εκτός περιοχής, ψηλά άουτ η μπάλα.

21:23

Στην αντεπίθεση οι παίκτες του Άρη, η μπάλα από ασίστ του Μαντσίνι καταλήγει στον Πάλμα, που με ωραίο δυνατό διαγώνιο σουτ από θέση μέσα δεξιά φτάνει στο χατ τρικ για το 4-0.

21:22

58': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

21:22

57': Ο Τζανδάρης εκτελεί το φάουλ, κόντρα στο τείχος, νέο σουτ του Τζανδάρη και κόρνερ, ενώ ο Κουέστα δεν έχει βρει την μπάλα, άουτ ήταν. Το κόρνερ περνά ανεκμετάλλευτο.

21:20

56': Φάουλ σε καλή θέση κερδίζει ο Τσιλούλης από τον Ετέμπο.

21:13

48': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΑΡΗ! Ο Μαντσίνι εκτελεί κόρνερ από δεξιά, ο Φαμπιάνο το σουτ στην κίνηση και η μπάλα στο δεξί δοκάρι.

21:10

46': Τζανδάρης αντί Ασκόφσκι, Νούνιες αντί Ντε Βινσέντι, δύο αλλαγές για τη Λαμία.