1
21:37

Από το a-sports.gr και τον Δημήτρη Δημητρίου, να έχετε ένα καλό βράδυ.

21:36

Ο Ολυμπιακός κρατούσε μεγάλη νίκη στα χέρια του, ο Άβιλα έκανε μεγάλη γκάφα, ο Παναθηναϊκός με το τελικό 1-1 κρατά το +10 από τους «ερυθρόλευκους» (31 βαθμοί έναντι 21).

21:36

90'+14: Λήξη του αγώνα, 1-1.

21:34

Ο Σπόραρ ευστοχεί από την άσπρη βούλα, ο Πασχαλάκης μένει όρθιος, 1-1.

21:34

90'+13: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

21:33

90'+11: Κίτρινες και σε Σένκεφελντ και Εμβιλά.

21:31

90'+9: Κίτρινη και στον Βρουσάι.

21:31

90'+9: Είναι πέναλτι.

21:30

90'+7: Κίτρινες σε Άβιλα και Παπασταθόπουλο.

21:30

90'+8: Ο διαιτητής Κέλετ θα δει τη φάση στο VAR.

21:29

90'+7: ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ! Ο Άβιλα αγκωνιά στον Ιωαννίδη.

21:28

90'+6: Κίτρινη στον Χουάνκαρ για φάουλ στον Μπόουλερ.

21:25

90'+3: Μπόουλερ αντί Μπιέλ, τέταρτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

21:22

90': Έξι τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:22

90': Σέντρα του Κώτσιρα από δεξιά, γυριστή κεφαλιά του Σπόραρ, άουτ.

21:21

89': Σουτ του Ίνμπομ Χουάνγκ από μακρινή απόσταση, μπλοκάρει ο Μπρινιόλι.

21:18

87': Τρίτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό, Φορτούνης αντί Χάμες Ροντρίγκες.

21:18

86': Ιωαννίδης αντί Τσέριν, τέταρτη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό.

21:16

Σέντρα του Άβιλα από δεξιά, ο Ελ Αραμπί κατεβάζει ωραία την μπάλα προς τον Μπιέλ, που σουτάρει από θέση μέσα αριστερά, κόντρα στον Μάγκνουσον, δεν μπορεί ν' αντιδράσει αυτή τη φορά ο Μπρινιόλι, 0-1.

21:15

84': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

21:12

81': Το κόρνερ εκτελείται, η μπάλα καταλήγει στον Ρούμπεν Πέρεθ, που πιάνει μακρινό σουτ στην κίνηση και διώχνει δύσκολα σε νέο κόρνερ ο Πασχαλάκης. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

21:11

80': Από λάθος των Ρέαμπτσιουκ και Εμβιλά σε θέση βολής ο Σπόραρ, που σουτάρει, σωτήρια βάζει την κόντρα ο Παπασταθόπουλος και κόρνερ. Μεγάλη ευκαιρία ήταν αυτή για τον Παναθηναϊκό.

21:10

78': Βαγιαννίδης αντί Βέρμπιτς, τρίτη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό.

21:08

76': Ο Σπόραρ σκοράρει, υπόδειξη για οφσάιντ.

21:07

75': Ελ Αραμπί αντί Μπακαμπού, Βρουσάι αντί Μασούρα, δύο αλλαγές για τον Ολυμπιακό.

21:04

72': Σαφώς ανώτερος ο Ολυμπιακός στο β' ημίχρονο, όχι όμως αποτελεσματικός.

20:54

62': Ο Μπρινιόλι έχει κατεβάσει τα ρολά! Ωραίο μακρινό σουτ του Χάμες Ροντρίγκες, κοντράρει η μπάλα στον Μάγκνουσον, διώχνει με υπερένταση σε κόρνερ ο Ιταλός γκολκίπερ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

20:53

61': Ο Χάμες Ροντρίγκες εκτελεί το κόρνερ, κεφαλιά του Μασούρα, νέα σπουδαία απόκρουση του Μπρινιόλι, νέο κόρνερ. Βρήκε και λίγο στο οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

20:52

61': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό.

20:50

59': Σουτ του Παπασταθόπουλου εντός περιοχής, ψηλά άουτ η μπάλα.

20:49

57': Κίτρινη στον Ρούμπεν Πέρεθ για φάουλ στον Μπακαμπού.

20:44

53': Ο Παλάσιος αποχωρεί με πρόβλημα τραυματισμού, τον αντικαθιστά ο Κουρμπέλης.

20:43

51': Από μία κίτρινη σε Μπερνάρντ και Ίνμπομ Χουάνγκ.

20:41

49': Συνεργασία Μπιέλ και Μπακαμπού, σουτ του Ισπανού από θέση μέσα αριστερά, με τα πόδια αποκρούει ο Μπρινιόλι. Άλλη μία σημαντική ευκαιρία για τον Ολυμπιακό.

20:37

46': Κώτσιρας αντί Σάντσες, πρώτη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό.