0
17:59

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας καλό βράδυ από το a-sports.gr.

17:58

Ισόπαλη χωρίς τέρματα η αναμέτρηση του Παναιτωλικού με τον Λεβαδειακό αποτέλεσμα που φέρνει τους Αγρινιώτες στην 7η θέση με 13 βαθμούς, ανεβαίνει 12ος με 7 ο Λεβαδειακός μαζί με Ιωνικό και ΟΦΗ.

17:57

Λήξη της αναμέτρησης, Παναιτωλικός - Λεβαδειακός 0-0.

17:57

90+9': Κίτρινη κάρτα στον Μάρκοβιτς για καθυστέρηση.

17:56

90+8': Σέντρα του Σενγκέλια από τα αριστερά, κεφαλιά του Ξενιτίδη στο δεύτερο δοκάρι, άουτ.

17:55

90+7': Σέντρα του Μπακάκη, διώχνει ο Τσάπρας, σουτ του Φλόρες από το ύψος του πέναλτι πάνω από την εστία η μπάλα.

17:54

Θα παιχτούν άλλα 3 λεπτά καθυστερήσεις...

17:54

90+6': Ο Τσιριγώτης με τον Κορνέλιους σε θέση οφσάιντ ο άσος του Λεβαδειακού.

17:52

90+5': Διπλή αλλαγή για τον Λεβαδειακό, ο Τζημόπουλος στη θέση του Πέτρε και ο Τσιριγώτης στη θέση του Σκβάρκα.

17:52

Συνεχίζει κανονικά ο Μάρκοβιτς εν τέλει.

17:51

Τώρα στο έδαφος ο πορτιέρο του Λεβαδειακού. Φαίνεται να πονά ο Μάρκοβιτς.

17:50

90+2': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό εκτελεί ο Μόρσεϊ για τον Σενγκέλια που σεντράρει και ο Μάρκοβιτς μπλοκάρει.

17:49

90+1': Ωραία κίνηση και σουτ του Βρακά ο Ανέστης μπλοκάρει.

17:48

6 λεπτά θα είναι οι καθυστερήσεις στο γήπεδο του Παναιτωλικού.

17:47

89': Σέντρα του Σενγκέλια κεφαλιά του Μόρσεϊ διώχνει ο Τσάπρας.

17:46

Παραμένει πάντα στην περιοχή του Παναιτωλικού ο Λεβαδειακός, τώρα απομακρύνεται η μπάλα.

17:46

88': Εκτελείται το φάουλ και διώχνει ο Φλόρες σε πλάγιο.

17:44

Μίνι διακοπή για τις πρώτες βοήθειες στον Βινίσιους.

17:44

86': Κίτρινη κάρτα στον Ξενιτίδη για φάουλ στον Βινίσιους.

17:43

85': Αυτή τη φορά ο Σκβάρκα εκτελεί το τρίτο σερί κόρνερ, περνά ανεκμετάλλευτο.

17:43

85': Ο Βρακάς στο νέο κόρνερ και έχουμε ακόμα ένα κόρνερ μετά την παρέμβαση του Σενγκέλια σε προσπάθεια του Τσάπρα.

17:42

84': Ο Σκβάρκα εκτελεί το κόρνερ, η μπάλα από τις κόντρες φτάνει στον Πέτρε που κάνει το γύρισμα, νέο κόρνερ από τον Σενγκέλια.

17:42

84': Επίθεση του Λεβαδειακού ο Σκβάρκα κερδίζει κόρνερ.

17:39

81': Ο Μόρσεϊ από τα δεξιά τη σέντρα, προβολή του Κορνέλιους πάνω από την εστία του Μάρκοβιτς η μπάλα.

17:37

79': Ο Γιαννιώτας στη θέση του Αφρικανού εξτρέμ.

17:37

Τραυματισμός του Λούα Λούα που θα γίνει αναγκαστική αλλαγή καθώς έχει υποστεί τράβηγμα. Αναγκαστική αλλαγή και για τον Βέλιτς.

17:36

78': Ωραία προσπάθεια του Λούα Λούα από τα αριστερά και σέντρα ο Ανέστης μπλοκάρει.

17:34

76': Διπλή αλλαγή για τον Παναιτωλικό, ο Ντουάρτε περνά εκτός και στη θέση του ο Φλόρες, ενώ βγαίνει εκτός ο Κολοβός για να περάσει ο Ξενιτίδης.

17:33

Θα γίνει αλλαγή στην αλλαγή ο Ντουάρτε που δεν μπορεί να συνεχίσει και μεταφέρεται με φορείο εκτός αγωνιστικού χώρου.

17:32

Διακοπή στην αναμέτρηση καθώς είναι στο έδαφος ο Ντουάρτε.

17:31

73': Ανεκμετάλλευτο περνά το κόρνερ του Παναιτωλικού.

17:30

72': Στην εξέλιξη της φάσης βαθιά μπαλιά του Ντουάρτε ο Καρέλης σε θέση τετ-α-τετ κάνει το πλασέ διώχνει σε κόρνερ ο Μπαχανάκ και αφού ο Μάρκοβιτς σταματά το πλασέ του Έλληνα φορ.

17:30

72': Εκτελεί ο Σκβάρκα στο πρώτο δοκάρι διώχνει ο Χουχούμης.

17:30

72': Νέο κόρνερ για τους Βοιωτούς το παραχωρεί ο Μόρσεϊ.

17:28

70': Ο Βρακάς εκτελεί το κόρνερ, ο Νίκας από το ύψος του πέναλτι επιχειρεί το σουτ διώχνει ξανά ο Μπακάκης.

17:28

70': Μονομαχία του Λούα Λούα με τον Μπακάκη και κόρνερ για τον Λεβαδειακό.

17:25

67': Δεύτερη αλλαγή για τον Παναιτωλικό αναγκαστική ο Μόρσεϊ στη θέση του Νταγκό.

17:23

65': Προσπάθεια του Βρακά και γέμισμα προς τον Λούα Λούα, ο Ανέστης μπλοκάρει την μπάλα.

17:22

64': Πρώτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό ο Ντουάρτε στη θέση του Μλάντεν.

17:21

63': Ωραία ενέργεια του Tσάπρα από τα δεξιά και ο Ανέστης μπλοκάρει προ του Σκβάρκα.

17:20

Πιέζει ψηλά ο Λεβαδειακός με στόχο να αναγκάσεις τους γηπεδούχους σε λάθος.

17:19

61': Ο Βρακάς εκτελεί το κόρνερ, διώχνει ο Μάρτενσον, γέμισμα προς τον Πέτρε που δεν μπορεί να απειλήσει, μπλοκάρει ο Ανέστης.

17:18

60': Ο Μπαχανάκ από τα αριστερά κερδίζει κόρνερ.

17:18

60': Σέντρα του Λούα Λούα από τα αριστερά, ο Ανέστης μπλοκάρει την μπάλα.

17:14

56': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό, ο Νταγκό το εκτελεί με πάσα στον Σενγκέλια, αυτός πασάρει στον Μάρτενσον. συρτό σουτ και ο Μάρκοβιτς μπλοκάρει.

17:13

55': Σε θέση οφσάιντ ο Κολοβός.

17:12

54': Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό, ο Σενγκέλια για τον Καρέλη ο φορ των γηπεδούχων από τα αριστερά δεν κάνει καλό κοντρόλ, αλλά σεντράρει στην περιοχή, κεφαλιά του Μπακάκη δίπλα από το δεξί δοκάρι του Μάρκοβιτς.

17:10

52': Βαθιά μπαλιά του Νταγκό από τα αριστερά για τον Σενγκέλια, με τη μία ο Γεωργιανός εξτρέμ το σουτ η μπάλα απελπιστικά πάνω από τα δοκάρια.

17:08

50': Ο Βρακάς εκτελεί το κόρνερ, κεφαλιά του Βινίσιους η μπάλα πάνω από τα δοκάρια του Ανέστη.

17:08

50': Ο Πέτρε από τα δεξιά για τον Σκβάρκα, σέντρα και ο Χουχούμης παραχωρεί κόρνερ.

17:06

48': Ωραία ενέργεια του Λούα Λούα και σέντρα, ο Χουχούμης απομακρύνει.

17:05

47': Κάθετη του Κολοβού για τον Καρέλη ο Λιάγκας πρώτος στην μπάλα διώχνει μακριά.

17:03

46’: Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές συνεχίζουν Παναιτωλικός και Λεβαδειακός.