20:53

20:52

Επιβλητική εμφάνιση του πολύ φορμαρισμένου Βόλου και εμφατική πρόκριση στους «16» του Κυπέλλου Ελλάδας.

20:51

90'+2: Λήξη του αγώνα, 4-0.

20:51

90'+2: ΔΟΚΑΡΙ για το ΒΟΛΟ! Ωραίο φαλτσαριστό σουτ εκτός περιοχής του Νοκέρτ, στο δεξί δοκάρι η μπάλα.

20:50

90': Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:45

86': Ο Ματίγια εκτελεί κόρνερ από δεξιά, κεφαλιά του Πίρινεν, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

20:39

Ο Μεθκίδα τη σέντρα από δεξιά της περιοχής, ο αφύλακτος Οζέγκοβιτς στην πρώτη του επαφή με την μπάλα βρίσκει δίχτυα με ωραίο βολέ για το 4-0.

20:38

79': ΓΚΟΛ για το ΒΟΛΟ!

20:37

77': Οζέγκοβιτς αντί Εσκοβάλ, ολοκληρώνονται και οι αλλαγές για το Βόλο.

20:35

75': Κίτρινη στον Κούτσια για φάουλ στον Αντούνες.

20:30

70': Άοσμαν αντί Μεντόσα, ολοκληρώνονται οι αλλαγές για τον Ιωνικό.

20:29

70': Μακρινό συρτό σουτ του Μεθκίδα, δίπλα από το δεξί δοκάρι η μπάλα.

20:28

68': Ο Μεντόσα εκτελεί απευθείας φάουλ από δεξιά, αποκρούει δύσκολα ο Κότνικ.

20:25

65': Κίτρινη στον Εσκοβάλ για φάουλ στον Μεντόσα.

20:22

Ο Μεταξάς εκμεταλλεύεται το τραγικό λάθος του Aντούνες, που πήγε να δώσει την μπάλα πίσω στον Περλέσι αλλά δεν τα κατάφερε, για να σκοράρει με πλασέ (3-0).

20:21

62': ΓΚΟΛ για το ΒΟΛΟ!

20:21

62': Μεθκίδα αντί Πάολο Φερνάντες, Λυμπεράκης αντί Άλχο, δύο αλλαγές για το Βόλο.

20:18

59': Χρήστος Ιωαννίδης αντί Μασάς, τέταρτη αλλαγή για τον Ιωνικό.

20:18

59': Ο Κούτσιας το σουτ από πλάγια δεξιά, έχοντας αποφύγει ωραία τον Πογοσιάν, και η μπάλα άουτ. Καλή ευκαιρία για τους γηπεδούχους.

20:13

54': Κίτρινη στον Μεταξά για φάουλ στον Μεντόσα.

20:12

52': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ιωνικό, ο Ιωαννίδης κάνει το σουτ πέφτοντας, όντας αφύλακτος από το ύψος του πέναλτι, διώχνει με τα πόδια ο Κότνικ.

20:08

48': Σουτ του Οφόσου από θέση έξω αριστερά, μπλοκάρει ο Κότνικ.

20:05

46': Δύο αλλαγές για το Βόλο, Μεταξάς αντί Τσοκάνη, Βίκτορ Φερνάντεζ αντί Ντέλετιτς.

20:05

46': Τρεις αλλαγές για τον Ιωνικό, Αντούνες αντί Τσιριγώτη, Φαντιγκά αντί Τσίμπσαχ, Λοβέρα αντί Σεμπά.