-
2
19:53

19:52

Είναι δίκαιη η ισοπαλία, το πάλεψαν πολύ και οι δύο αντίπαλοι για τη νίκη, τελικά μοιράζονται βαθμούς και εντυπώσεις και με 5 πόντους αμφότεροι παραμένουν στην 11η θέση.

19:52

90'+4': Λήξη του αγώνα, 2-2.

19:49

90'+1: Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:48

Ο Λάρσον κάνει κάτι μεταξύ σέντρας και... απόκρουσης της μπάλας από δεξιά, για να πιάσει απίθανο πλασέ στην κίνηση από το ημικύκλιο της περιοχής ο Ντιουσέ και να νικήσει τον ανήμπορο ν' αντιδράσει Πριόρ για το 2-2.

19:47

90': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

19:46

88': Μπαγκαλιάνης αντί Μορέιρα, τρίτη αλλαγή για τους γηπεδούχους.

19:38

81': Ευκαιρία για τον ΟΦΗ, γύρισμα του Λάρσον από δεξιά, κοντινό σουτ στην κίνηση από τον Ντουρμισάι, δίπλα από το αριστερό δοκάρι περνά η μπάλα.

19:37

80': Γιαννούλης αντί Διαμαντή, Καμάου αντί Περέα, ολοκληρώνονται οι αλλαγές του ΟΦΗ.

19:35

Ο Μπιλμπάο την πάσα από αριστερά στον Μπάλαν, που με πλασέ στην καρδιά της άμυνας του ΟΦΗ σκοράρει στην πρώτη του επαφή με την μπάλα, 2-1.

19:34

76': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ!

19:32

75': Μπάλαν αντί Τζίμα, δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

19:28

71': Τρίτη αλλαγή για τον ΟΦΗ, Ντιουσέ αντί Τοράλ.

19:24

67': Μια κεφαλιά του Γκερέρο μετά από σέντρα του Ντουρμισάι από δεξιά δεν ανησυχεί τον Πριόρ.

19:21

64': Ριένστρα αντί Παμλίδη, πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΣ.

19:18

60': Σημαντική ευκαιρία για τον ΠΑΣ Γιάννινα, ο Μανδάς κάνει λάθος πάσα και βρίσκει τον Ροσέρο, αλλά στη συνέχεια επανορθώνει και νικά από δεξιά στο τετ α τετ τον παίκτη των Ηπειρωτών.

19:15

Ο Γκερέρο την ασίστ στον Τοράλ, που με ψύχραιμο πλασέ από θέση μέσα δεξιά νικά τον Πριόρ για το 1-1.

19:14

56': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

19:07

50': Σέντρα του Μορέιρα από αριστερά, κοντινή προβολή στην κίνηση από τον Ροσέρο, η μπάλα σταματά στον Βούρο. Καλή στιγμή για τον ΠΑΣ.

19:03

46': Δεύτερη αλλαγή για τον ΟΦΗ, Τζου αντί Μαρινάκη.