0
22:19

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό βράδυ από το a-sports.gr.

22:18

Αστέρας Τρίπολης και Παναιτωλικός μένουν στο 0-0, σε ένα φτωχό ποιοτικά ματς. Στους 8 βαθμούς πηγαίνουν οι Αρκάδες, φτάνουν τους 11 οι Αγρινιώτες και μοιράζονται την έβδομη θέση της κατάταξης με τον Ατρόμητο.

22:18

Τέλος στο ματς.

22:17

90+2': Κίτρινη κάρτα στον Στεργιάκη για καθυστέρηση.

22:16

90+2': Οφσάιντ ο Άλβαρες, ήταν εκτεθειμένος.

22:15

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

22:13

88’: Διπλή αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Κολοβός αφήνει τη θέση του στον Πέδρο και ο Σενγκέλια στον Ξενιτίδη.

22:11

86' Σουτ του Ριέρα, δεν ανησυχεί τον Στεργιάκη και περνά άουτ η μπάλα.

22:10

85’: Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Ηρακλής Μεταξάς για τον Αστέρα Τρίπολης. Ριέρα αντί Μπαρτόλο και Ντομίνγκεθ αντί Ιγκλέσιας.

22:02

77’: Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Ντουάρτε αντικαθιστά τον Μόρσεϊ.

22:01

76': Μακρινό συρτό σουτ από τον Μάρτενσον, πέφτει και μπλοκάρει ο Παπαδόπουλος.

21:59

75': Έχει πέσει πολύ ο ρυθμός...

21:52

67’: Μπαράλες αντί Κρέσπι, η τρίτη αλλαγή του Αστέρα Τρίπολης.

21:51

66’: Κίτρινη κάρτα στον Σενγκέλια για επικίνδυνο τάκλιν στον Άλβαρες.

21:49

64': Ο Άλβαρες σουτάρει από την αριστερή γωνία της μεγάλης περιοχής, άουτ.

21:48

63': Σέντρα Τιλίκα από τα δεξιά, απευθείας στα χέρια του Στεργιάκη.

21:42

56’: Διπλή αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης. Βγήκαν Γκαρντάβσκι και Στάνκο, στις θέσεις τους Καρμόνα και Σίτο αντίστοιχα.

21:37

52': Κίτρινη κάρτα στον Μουνάφο.

21:36

51': Με το αριστερό ο Άλβαρες απευθείας το φάουλ αλλά είναι απελπιστικά άστοχος.

21:35

50': Φάουλ ένα μέτρο έξω από την περιοχή κερδίζει ο Αστέρας Τρίπολης με τον Μπαρτόλο.

21:33

49': Τεράστια ευκαιρία για τους γηπεδούχους! Ο Μπαρτόλο εκτελεί το φάουλ με καλοτραβηγμένη σέντρα, μόνος στο δεύτερο δοκάρι και προ κενής εστίας ο Ατιένθα βάζει την προβολή αλλά στέλνει τη μπάλα.

21:33

48': Φάουλ σαν κόρνερ από τα δεξιά για τον Αστέρα Τρίπολης.

21:29

46': Σέντρα στο δεύτερο μέρος, χωρίς κάποια αλλαγή συνεχίζουν οι δύο ομάδες.

21:15

Χωρίς σκορ Αστέρας Τρίπολης και ο Παναιτωλικός, με τους Αγρινιώτες να έχουν χάσει τη μοναδική φάση του ματς με τον Κολοβό στο 27’.

21:15

Τέλος στο πρώτο ημίχρονο, δίχως καθυστερήσεις.

21:09

39': Οι Αρκάδες έχουν 58% κατοχή της μπάλας έναντι 42% των φιλοξενούμενων.

21:05

35': Κίτρινη κάρτα στον Κρέσπι, που τράβηξε τη φανέλα του Μόρσεϊ ενώ έφευγε στην αντεπίθεση.

21:03

34': Ο Στάνκο στοπάρει και σουτάρει έξω από την περιοχή, ψηλά άουτ η μπάλα.

20:56

27': Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Οι φιλοξενούμενοι βγαίνουν στο τρανζίσιον, σέντρα Σενγκέλια από τα δεξιά, στο δεύτερο δοκάρι ο Μόρσεϊ γυρίζει με το κεφάλι στον Κολοβό που πλασάρει από κοντά αλλά ο Μουνάφο του βάζει την κόντρα και στη συνέχεια ο Παπαδόπουλος μπλοκάρει με διπλή προσπάθεια.

20:55

26': Κίτρινη κάρτα στον Ντίας.

20:53

24' Οφσάιντ ο Μπαρτόλο, σωστή υπόδειξη.

20:51

22': Κίτρινη κάρτα στον Γκαρντάβσκι.

20:49

20': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό από τα δεξιά, απομακρύνει σε πρώτο χρόνο ο Ιγκλέσιας και στη συνέχεια ο Μπαρτόλο.