-
1
18:55

18:54

Ο Βόλος φτάνει στο τέταρτο σερί τρίποντο και με 17 βαθμούς ανεβαίνει στη 2η θέση, στο -4 από τον Παναθηναϊκό. Ο Λεβαδειακός αδίκησε τον εαυτό του μετά το 0-1, οπισθοχώρησε άμεσα και το πλήρωσε, παραμένοντας δίχως νίκη στο πρωτάθλημα και στη 13η θέση με 3 πόντους.

18:54

90'+5: Λήξη του αγώνα, 2-1.

18:52

90'+3: Κίτρινη στο Νοκέρτ.

18:51

90'+2: Με δύο απανωτές κίτρινες κάρτες αποβάλλεται για διαμαρτυρία ο προπονητής του Βόλου, Κώστας Μπράτσος.

18:49

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:47

89': Ευκαιρία για το 3-1 χάνει ο Κούτσιας, που σουτάρει από το ημικύκλιο της περιοχής και η μπάλα περνά ελάχιστα δίπλα από το δεξί δοκάρι.

18:45

86': Μεγάλη ευκαιρία χάνει ο Λεβαδειακός, εκτελεί το κόρνερ ο Μουτίνιο από αριστερά, η μπάλα καταλήγει στον Τσιριγώτη, που κάνει το κοντινό σουτ, αλλά διώχνει σωτήρια πάνω στη γραμμή ο Εσκοβάλ.

18:44

86': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό.

18:42

84': Δυνατό μακρινό σουτ του Μεχία, μπλοκάρει ο Κλέιμαν.

18:41

83': Τρίτη αλλαγή για τους Βολιώτες, Ματίγια αντί Ντέλετιτς, που έχει πρόβλημα τραυματισμού.

18:37

79': Κερδίζει κόρνερ ο Τσιριγώτης για τον Λεβαδειακό, περνά ανεκμετάλλευτη η εκτέλεση του Μουτίνιο.

18:33

76': Κούτσιας αντί Οζέγκοβιτς, δεύτερη αλλαγή για το Βόλο.

18:31

74': Δύο αλλαγές για τον Λεβαδειακό, Λούα Λούα αντί Παναγιώτου, Χάμοντ αντί Τόρο.

18:27

69': Πρώτη αλλαγή για το Βόλο, ο Νοκέρτ στο ματς αντί του Μεθκίδα.

18:26

Ο Μεθκίδα τη σέντρα από αριστερά, δεν μπορεί να διώξει ο Βινίσιους και ο Ντέλετιτς κοντρολάρει στο ύψος του πέναλτι, σουτάρει και η μπάλα στην αριστερή γωνία του Μάρκοβιτς, 2-1.

18:26

67': ΓΚΟΛ για το ΒΟΛΟ!

18:24

66': Περνά χωρίς κάτι σημαντικό το δεύτερο συνεχόμενο κόρνερ του Βόλου.

18:24

65': Εκτελεί ο Φερνάντες από δεξιά, δύσκολα σε νέο κόρνερ διώχνει ο Μάρκοβιτς, βρίσκει λίγο και στη συμβολή των δοκαριών η μπάλα.

18:23

65': Νέο κόρνερ για το Βόλο.

18:21

Ο Πάολο Φερνάντες εκτελεί το κόρνερ από δεξιά, ο Τσοκάνης κάνει το πρώτο σουτ, κοντράρει η μπάλα στον Λιάγκα, νέο σουτ του Τσοκάνη και 1-1.

18:21

62': ΓΚΟΛ για το ΒΟΛΟ!

18:20

62': Ο Τσιριγώτης παραχωρεί κόρνερ στην πρώτη του επαφή με την μπάλα.

18:19

61': Δεύτερη αλλαγή για τον Λεβαδειακό, Τσιριγώτης αντί Δούμτσιου.

18:18

60': Ωραία απευθείας εκτέλεση φάουλ του Πάολο Φερνάντες από δεξιά, λίγο δίπλα από το αριστερό δοκάρι περνά η μπάλα.

18:14

55': Μεγάλη ευκαιρία για το Βόλο, ο Μεθκίδα το κοντινό σουτ από δεξιά, σωτήρια απόκρουση του Μάρκοβιτς με τα πόδια.

18:11

Υποδειγματική απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μουτίνιο από αριστερά, η μπάλα έχει βρει λίγο στο οριζόντιο δοκάρι και καταλήγει στη δεξιά γωνία του Κλέιμαν, 0-1.

18:11

53': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

18:10

52': Κίτρινη στον Εσκοβάλ για φάουλ στο Νίκα, φάουλ σε καλό σημείο για την ομάδα του Γιάσμινκο Βέλιτς.

18:07

49': Ο Άλχο τη σέντρα από δεξιά, ο Τσάπρας διώχνει παρακινδυνευμένα σε κόρνερ, λίγο έλειψε να σημειώσει αυτογκόλ. Περνά ανεκμετάλλευτο το κόρνερ για τους γηπεδούχους.

18:04

46': Πρώτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό, Μπαχανάκ αντί Βρακά.