1
20:06

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας, καλό βράδυ από το a-sports.gr.

20:05

Μεγάλη νίκη, ακόμα μία με ανατροπή για τον Ατρόμητο, που φτάνει τους 11 πόντους και την 6η θέση μετά το 2-1 με τον ΠΑΣ Γιάννινα που παραμένει 12ος με 4 πόντους. Ο ΠΑΣ προηγήθηκε με τον Παντελάκη στο 63' και ο Κιάρτανσον στο 75' και στο 86' με δύο τέρματα έκανε το 2-1.

20:04

Λήξη της αναμέτρησης, Ατρόμητος - ΠΑΣ Γιάννινα 2-1.

20:02

90+4': Προσπάθεια του Ροσέρο από τα δεξιά δεν προλαβαίνει να γυρίσει την μπάλα.

20:01

90+2': Ο Τζοβάρας στη θέση του Κιάρτανσον για τον Ατρόμητο.

20:01

90+2': Κιτρινη κάρτα ο Έρλινγκμαρκ.

19:58

5 λεπτά οι καθυστερήσεις στο Περιστέρι.

19:56

88': Μορέιρα αντί Σόρια στην τρίτη αλλαγή του ΠΑΣ Γιάννινα.

19:55

87': Παίρνει κίτρινη κάρτα ο σκόρερ.

19:55

Ανατροπή δεδομένων στο Περιστέρι. Ο Μουνίθ την κάθετη στον Κεσχρίντα εκείνος από τα δεξιά στην πλάτη του Ποζνάνσκι, σέντρα και ο Κιάρτανσον από κοντά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για το 2-1.

19:54

86': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

19:53

85': Πάσα του Σόρια για τον Τζίμα που πιάνει το σουτ, η μπάλα κοντράρει στον Μαυρομμάτη και απομακρύνεται.

19:52

84': Κόρνερ για τον ΠΑΣ Γιάννινα, εκτελεί ο Μπιλμπάο, διώχνει με τις γροθιές ο Γιαννιώτης.

19:50

82': Σέντρα του Μουνίθ, εύκολα μπλοκάρει την μπάλα ο Σούλης.

19:49

81': Δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα, ο Κιάκος περνά εκτός αγώνα και στη θέση του μπαίνει ο Μπαγκαλιάνης.

19:48

80': Ο Μουνίθ εκτελεί το κόρνερ, ο Χατζηισαϊας δεν μπορεί να πιάσει την κεφαλιά.

19:47

79': Φάση διαρκείας στα καρέ του ΠΑΣ, ο Κεσχρίντα σέντρα από τα δεξιά και κόρνερ.

19:46

78': Ο Μπιλμπάο βρίσκει χώρο και δοκιμάζει το πόδι του, ψηλά άουτ η μπάλα.

19:44

Στα ίσια το ματς στο Περιστέρι, σέντρα του Κεσχρίντα από τα δεξιά, ο Τζαβίδας βάζει το πόδι του στο πρώτο δοκάρι, η μπάλα φτάνει στον Κιάρτανσον που καραδοκεί στο δεύτερο και με κοντινή κεφαλιά κάνει το 1-1.

19:43

75': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

19:41

73': Τρίτη αλλαγή για τον Ατρόμητο, ο Τζαβίδας στη θέση του Κλωναρίδη.

19:35

66': Ο Κούεν ξανά στο κόρνερ, η μπάλα απομακρύνεται.

19:34

65': Κόρνερ για τον Ατρόμητο, εκτελείται, ο Κλωναρίδης γίνεται κάτοχος της μπάλας κάνει το σουτ εκτός περιοχής και ο Σούλης διώχνει την μπάλα σε κόρνερ.

19:32

Ανοίγει το σκορ στο Περιστέρι. Ο Σόρια εκτελεί το φάουλ από τα δεξιά, ο Παντελάκης με κεφαλιά νικά τους πάντες στον αέρα και κάνει το 0-1, με την μπάλα να κοντράρει και στον Μαυρομμάτη.

19:31

63': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ!

19:30

62': Κίτρινη κάρτα στον Ντε Μποκ για μαρκάρισμα στον Ροσέρο.

19:28

61': Διπλή αλλαγή για τον Ατρόμητο, στη θέση του Φριντζόνσον ο Μουνίθ και στη θέση του Κούεν ο Έρλινγκμαρκ.

19:26

58': Κόρνερ για τον Ατρόμητο, εκτελεί ο Κιάρτανσον, ο Ντε Μποκ δεν μπορεί να απειλήσει.

19:24

56': Κίτρινη κάρτα στον Κλωναρίδη.

19:23

55': Ο Ντε Μποκ "συλλαμβάνεται" σε θέση οφσάιντ.

19:23

55': Σέντρα του Σόρια από τα δεξιά, ο Γιαννιώτης μπλοκάρει την μπάλα πριν φτάσει στον Μπάλαν.

19:21

53': Ο Σόρια εκτελεί το κόρνερ, ο Εραμούσπε πιάνει την κεφαλιά στο δεύτερο δοκάρι, η μπάλα φτάνει στον Τζίμα που δεν μπορεί να σουτάρει, ξανά στον Σόρια η μπάλα, νέα σέντρα, αυτή τη φορά ο Παντελάκης δεν μπορεί να πιάσει κεφαλιά και εν τέλει η φάση σταματά για φόαυλ.

19:20

52': Ο Ροσέρο από τα δεξιά θέλει να μπει στην περιοχή, ο Ντε Μποκ παραχωρεί κόρνερ.