1
18:31

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

18:30

Λεβαδειακός και ΠΑΟΚ αναδεικνύονται ισόπαλοι με σκορ 1-1, σε ένα παιχνίδι με επεισοδιακό φινάλε. Χωρίς νίκη για τρίτο σερί ματς οι Θεσσαλονικείς, φτάνει τους τρεις πόντους η ομάδα του Γιάσμινκο Βέλιτς.

18:29

Τέλος στο ματς.

18:27

90+9': Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό! Εκτελεί το φάουλ ο Μπελμόντ, αποκρούει ενστικτωδώς ο Κοτάρσκι και στην επαναφορά ο Μπαχανάκ ανενόχλητος αστοχεί από θέση βολής.

18:26

90+8': Παίρνει πίσω την κίτρινη ο ρέφερι και δίνει κόκκινη στον Α. Ζίβκοβιτς ως τελευταίος παίκτης. Δεν υπάρχει πέναλτι αλλά φάουλ λίγο έξω από την περιοχή.

18:25

Να δούμε τι θα πουν οι VARίστες...

18:24

Ο Μουτίνιο μπαίνει στην περιοχή και ανατρέπεται από τον Α. Ζίβκοβιτς που βλέπει και την κίτρινη κάρτα.

18:24

90+6': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

18:23

90+5’: Κάνει και αλλαγή ο Λεβαδειακός. Ο Τζημόπουλος αντί του Νίκα.

18:23

Δεν υπάρχει τίποτα, είναι καθαρή η φάση, μετράει κανονικά το γκολ.

18:22

Τσεκάρεται στο VAR η φάση για πιθανό φάουλ πάνω στον γκολκίπερ του Λεβαδειακού.

18:22

Μετά από κακή έξοδο του Κοτάρσκι, η μπάλα φτάνει στον Μπελμόντ που με τρομερό σουτ έξω από την περιοχή ισοφαρίζει σε 1-1.

18:21

90+3': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

18:19

Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

18:18

89' Κάρτες στους πάγκους, ύστερα από ένταση που προκλήθηκε, σε συνεργάτες των Γιάσμινκο Βέλιτς και Ραζβάν Λουτσέσκου.

18:17

89': Ο Μουτίνιο εκτελεί το κόρνερ στο πρώτο δοκάρι, ο Νίκας παίρνει την κεφαλιά αλλά στέλνει τη μπάλα ψηλά άουτ.

18:17

88': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό από τα δεξιά.

18:12

84’: Τελευταία αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Σβαμπ αντικαθιστά τον Ελ Καντουρί.

18:09

81': Όλα καλά με τον στόπερ του ΠΑΟΚ και το ματς συνεχίζεται.

18:08

80': Μικρή διακοπή, έχει κράμπες ο Κάργας.

18:05

77': Κόρνερ για τους φιλοξενούμενους από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

18:04

76': Κίτρινη κάρτα στον Μεχία.

18:03

Ο Μπίσεσβαρ περνά κάθετα για τον Νάρεϊ που, μένοντας όρθιος από την πίεση του Μπαχανάκ, πλασάρει εύστοχα τον Μάρκοβιτς και γράφει το 0-1.

18:01

73': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

18:01

72': Αναγκαστική αλλαγή για τον ΠΑΟΚ καθώς ο Βιεϊρίνια έχει πρόβλημα και αφήνει τη θέση του στον Κωνσταντέλια.

17:59

70': Απειλεί ο Λεβαδειακός! Ο Μουτίνιο μπαίνει στην περιοχή από τα δεξιά, πλασάρει υπό πίεση με λόμπα τον Κοτάρσκι, αλλά δεν βρίσκει στόχο.

17:58

70’: Αλλαγή για τον Λεβαδειακό, με τον Μπελμόντ να παίρνει τη θέση του Τόρο.

17:54

66': Ο Κούρτιτς κάνει το συρτό σουτ έξω από την περιοχή, μπλοκάρει εύκολα ο Μάρκοβιτς.

17:51

62': Τεράστια διπλή ευκαιρία χάνει ο ΠΑΟΚ! Ο Νάρεϊ στο κόρνερ, δεν διώχνει καλά ο Μάρκοβιτς, κεφαλιά του Κάργα, πάνω στη γραμμή σώζει ο Μπαχανάκ, νέα κεφαλιά του Ίνγκασον σε κενή εστία, άουτ.

17:50

62': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ από τα αριστερά.

17:50

61’: Τρεις αλλαγές για τον ΠΑΟΚ, με τον Ολιβέιρα να αντικαθιστά τον Γκορντεζιάνι, τον Βιεϊρίνια τον Τσαούση και τον Μπίσεσβαρ τον Ντάντας.

17:45

56’: Διπλή αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Μπαχανάκ αντί Σκβάρκα και Τσιριγώτης αντί Δούμτσιου.

17:38

50': Με άκρως επιθετική διάθεση έχει μπει στο δεύτερο ημίχρονο ο «Δικέφαλος του Βορρά» και πιέζει για το γκολ.

17:36

48': Μεγάλη τριπλή ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Σέντρα Λύρατζη από τα δεξιά, ο Κούρτιτς παίρνει την κεφαλιά αλλά σημαδεύει το οριζόντιο δοκάρι. Στην εξέλιξη της φάσης ο Νάρεϊ σουτάρει πάνω στον Μεχία, ο Ελ Καντουρί επιχειρεί νέο σουτ, κόντρα, για λίγο κόρνερ η μπάλα που δεν αποφέρει κάτι.

17:34

46': Ξεκινάει το δεύτερο μέρος, χωρίς αλλαγές συνεχίζουν οι δύο ομάδες.