-
1
21:27

21:26

Ο Ιωνικός παραμένει χωρίς νίκη στο πρωτάθλημα κι έχει 2 βαθμούς, πολύτιμο πόντο παίρνει η Λαμία και με 7 βαθμούς πιάνει τον Αστέρα Τρίπολης στην 9η θέση.

21:26

90'+5: Λήξη του αγώνα, 1-1.

21:24

90'+3: Μπενίτες αντί Μαρμεντίνι, αλλαγή στην αλλαγή για τη Λαμία.

21:23

90'+2: Ο Σλίβκα το σουτ εντός περιοχής, μπλοκάρει ο Χουτεσιώτης.

21:22

90'+1: Σουτ του Μεντόσα εντός περιοχής, ο Σαράνοφ αποκρούει.

21:22

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:18

87': Ιωαννίδης αντί Άοσμαν, Σάκιτς αντί Μύγα, δύο αλλαγές για τον Ιωνικό.

21:12

81': Από μία κίτρινη σε Μάντζη και Μπεχαράνο για αψιμαχία.

21:11

80': Ο Μανούσος αστοχεί στο τετ α τετ με τον Χουτεσιώτη, αλλά ως μη γενόμενη η φάση, έχει υποδειχθεί σε θέση οφσάιντ.

21:09

78': Κίτρινη στον Κάνιας για φάουλ στον Σλίβκα.

21:07

76': Μανούσος αντί Μποάκι, Γιακουμάκης αντί Τσιλούλη, άλλες δύο αλλαγές για τη Λαμία.

21:04

73': Σουτ του Κάνιας, κοντράρει η μπάλα στον Σιμόν, διαμαρτυρίες των γηπεδούχων για χέρι και πέναλτι, δεν φαίνεται πάντως να υπάρχει παράβαση.

21:02

71': Μεντόσα αντί Φαντιγκά, δεύτερη αλλαγή για τον Ιωνικό.

20:59

68': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΙΩΝΙΚΟ! Σουτ του Σεμπά από θέση μέσα δεξιά, στο αριστερό δοκάρι η μπάλα.

20:57

66': Δύο αλλαγές για τη Λαμία, Μαρμεντίνι αντί Ασκόφσκι, Μπεχαράνο αντί Ντε Βινσέντι.

20:56

65': Το κόρνερ εκτελείται γρήγορα, σουτ του Κάνιας εκτός περιοχής και ξανά σε κόρνερ θα διώξει ο Σαράνοφ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

20:56

65': Ο Σαράνοφ διώχνει με υπερένταση σε κόρνερ την κεφαλιά του Μύγα μετά τη σέντρα του Άοσμαν από αριστερά.

20:55

64': Κίτρινη στον Αντέτζο για φάουλ στον Μάντζη.

20:54

63': Σεμπά αντί Ελευθεριάδη, πρώτη αλλαγή για τον Ιωνικό και ντεμπούτο με τους Νικαιώτες για τον Βραζιλιάνο εξτρέμ.

20:54

63': Κίτρινη στον Ασκόφσκι για φάουλ στον Κάνιας.

20:50

60': Κίτρινη στον Ελευθεριάδη, τραβά τη φανέλα του Γκοράνοφ.

20:46

55': Κερδίζει κόρνερ ο Ελευθεριάδης, περνά ανεκμετάλλευτο για τους γηπεδούχους.

20:43

52': Σουτ του Τσιλούλη από δεξιά της περιοχής, δεν είναι καλό, άουτ.

20:41

50': Κίτρινη στον Ντε Βινσέντι για φάουλ στον Ρομαό.

20:38

Ο Κάνιας το δυνατό σουτ από μακρινή απόσταση, ο Μάντζης με τακουνάκι μπαίνει στην πορεία της μπάλας, νικά τον Σαράνοφ και 1-1.

20:38

47': ΓΚΟΛ για τον ΙΩΝΙΚΟ!

20:36

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.