0
17:57

Από το a-sports.gr καλό υπόλοιπο Κυριακής.

17:56

Νικηφόρο το ντεμπούτο του Μίτσελ στη νέα του θητεία στον Ολυμπιακό, που κέρδισε δίκαια και με καλή σχετικά απόδοση τον Ατρόμητο με 2-0. Οι Πειραιώτες φτάνουν τους 11 βαθμούς, οι Περιστεριώτες μένουν στους 8 πόντους.

17:56

90'+5: Λήξη του αγώνα, 2-0.

17:53

90'+2: Κίτρινη στο Ρομπάιγ για φάουλ στο Βαλμπουενά.

17:52

90'+1: Ο Γκάρι Ροντρίγκες αγγίζει το 3-0, σουτ από δεξιά της περιοχής, πάνω στη γραμμή διώχνει με το γόνατο ο Χατζηισαΐας.

17:51

90': Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

17:50

90': Ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Ολυμπιακού, Σαμασέκου αντί Ίνμπομ Χουάνγκ.

17:46

86': Απευθείας εκτέλεση φάουλ από το Μουνίθ, άουτ.

17:42

82': Μαυρομμάτης αντί Σουάρεθ, Έρλινγκμαρκ αντί Γκονζάλες, Τζαβίδας αντί Φριντζόνσον, τρεις αλλαγές για τον Ατρόμητο.

17:40

79': Ο Ροντρίγκες στο έδαφος, διαμαρτυρίες από πλευράς Ολυμπιακού για ανατροπή του από τον Χατζηισαΐα, δίνει συνέχεια στο παιχνίδι ο διαιτητής Τζοβάρας.

17:39

78': Κίτρινη στον Μουνίθ για φάουλ στον Ρέαμπτσιουκ.

17:37

76': Κόρνερ παραχωρεί ο Βρσάλικο για τον Ατρόμητο, περνά χωρίς κάτι σημαντικό.

17:33

72': Αμπουμπακάρ Καμαρά αντί Μπακαμπού, τέταρτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

17:31

70': Μουνίθ αντί Ροτάριου, πρώτη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

17:30

69': Το cooling break του β' ημιχρόνου.

17:29

Ο Βαλμπουενά την ωραία πάσα στον Μπακαμπού στην πλάτη της άμυνας του Ατρομήτου και με σουτ o Koγκολέζος φορ νικά στο τετ α τετ τον Γιαννιώτη, 2-0.

17:28

68': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

17:23

62': Γκάρι Ροντρίγκες αντί Μασούρα, Αγκιμπού Καμαρά αντί Βρουσάι, δύο αλλαγές για τον Ολυμπιακό.

17:18

57': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό από τα πόδια του Ντε Μποκ, περνά χωρίς κάτι σημαντικό.

17:16

56': Ο Παπασταθόπουλος πάει να διώξει την μπάλα εντός περιοχής, αυτή βρίσκει στο χέρι του Σισέ, συνέχεια στο παιχνίδι από τον ρέφερι Τζοβάρα.

17:15

55': Καλή σέντρα του Βρουσάι από δεξιά, κακή όμως η κεφαλιά του Μπακαμπού, φεύγει παράλληλα με την εστία η μπάλα.

17:13

52': Κίτρινη βλέπει ο Μασούρας για φάουλ στον Κιβρακίδη.

17:12

51': Κίτρινη στον Γκονζάλες για φάουλ στον Βαλμπουενά.

17:10

50': Κόρνερ παραχωρεί ο Ρέαμπτσιουκ για τον Ατρόμητο, περνά ανεκμετάλλευτη η εκτέλεση του Κούεν.

17:09

49': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο, σέντρα του Κιβρακίδη από δεξιά, αφύλακτος ο Φριντζόνσον στην καρδιά της άμυνας του Ολυμπιακού πιάνει την κεφαλιά και εντυπωσιακή απόκρουση του Τζολάκη.

17:06

46': Βαλμπουενά αντί Ελ Αραμπί, πρώτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

17:06

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.