-
1
23:39

23:38

Η Εθνική είχε καλή εικόνα στο β' ημίχρονο, κέρδισε δίκαια με 3-1 και κλείνει την παρουσία της στoν 2ο όμιλο της League C με πέντε νίκες και μία ήττα.

23:38

90'+4: Λήξη του αγώνα, 3-1.

23:36

90'+2: Ολοκληρώνονται οι αλλαγές για την Εθνική, Γούτας αντί Μάνταλου.

23:34

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

23:33

89': Ο Τσιμίκας το σουτ μετά το γύρισμα του Φούντα από αριστερά, κόντρα στον Φέργκιουσον, νέο σουτ του Τσιμίκα και αποκρούει ο Πίκοκ-Φάρελ.

23:28

84': Κίτρινη στον Φλάναγκαν για φάουλ στον Δουβίκα.

23:24

Ο Μάνταλος πιάνει δυνατό σουτ εκτός περιοχής, ο Πίκοκ-Φάρελ δεν μπορεί ν' αντιδράσει από τα φάλτσα της μπάλας, 3-1. Ωραίο γκολ, αλλά φέρει και ευθύνη ο γκολκίπερ των Βορειοϊρλανδών.

23:24

80': ΓΚΟΛ για την ΕΛΛΑΔΑ!

23:23

79': Κίτρινη στον ΜακΚάν για φάουλ στον Μάνταλο.

23:20

77': Φέργκιουσον αντί Λιούις, ΜακΜέναμιν αντί Μαγκίνις, ολοκληρώνονται οι αλλαγές για τους Βορειοϊρλανδούς.

23:19

76': Άλλες δύο αλλαγές για την Ελλάδα, Χατζηγιοβάνης αντί Μασούρα, Μπουχαλάκης αντί Μπακασέτα.

23:14

71': Κόρνερ κερδίζει ο Λιούις για τη Βόρεια Ιρλανδία, περνά ανεκμετάλλευτη η εκτέλεση του Σάβιλ.

23:11

68': Ντάιον Τσαρλς αντί Μπράντλεϊ, Γουάιτ αντί Λέιβερι, δύο αλλαγές για τη Βόρεια Ιρλανδία.

23:10

67': Δουβίκας αντί Ιωαννίδη, Φούντας αντί Πέλκα, δύο αλλαγές για την Εθνική.

23:09

65': Σέντρα του Μπάλντοκ από δεξιά, κεφαλιά του Ιωαννίδη χωρίς ισορροπία, άουτ.

23:05

62': Κυκλοφορεί καλά την μπάλα η Εθνική μετά το 2-1, έχει ανεβάσει αρκετά την απόδοσή της.

23:04

61': Δυνατό σουτ του Μπάλντοκ εκτός περιοχής, ψηλά άουτ περνά η μπάλα.

23:02

58': Σουτ του Τσιμίκα από θέση μέσα αριστερά, κόντρα στον Μπράντλεϊ, κόρνερ για την Εθνική. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

23:01

Ο Μάνταλος από αριστερά την πάσα στον Μπακασέτα, ο οποίος με τη σειρά του δίνει στον Μασούρα και ο εξτρέμ του Ολυμπιακού με κοντινό πλασέ γράφει το 2-1.

22:59

55': ΓΚΟΛ για την ΕΛΛΑΔΑ!

22:54

50': Το κόρνερ εκτελείται πλασαριστά, δεν προκύπτει κάτι σημαντικό.

22:51

48': Κόρνερ για την Εθνική παραχωρεί ο Φλάναγκαν.

22:49

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.