-
0
23:41

23:40

Κακή εμφάνιση για την Εθνική και πρώτη ήττα στο Νations League. Δεν αλλάζει, βέβαια, κάτι για την ομάδα του Πογέτ, που έχει εξασφαλίσει την πρωτιά στον όμιλό της.

23:40

90'+6: Λήξη του αγώνα, 1-0.

23:34

90'+1: Έξι τα λεπτά των καθυστερήσεων.

23:34

90'+1: Κίτρινη στον Χαραλάμπους για καθυστερήσεις.

23:31

88': Δεν μετρά το γκολ του Φούντα ως οφσάιντ του Χατζηδιάκου.

23:31

88': Κίτρινη στον Φούντα για διαμαρτυρία.

23:30

Στο VAR τσεκάρεται η φάση.

23:30

87': ΓΚΟΛ για την ΕΛΛΑΔΑ!

23:20

77': Ολοκληρώνονται και οι αλλαγές της Εθνικής, Χατζηγιοβάνης αντί Κουρμπέλη, Αλεξανδρόπουλος αντί Πέλκα.

23:19

76': Τρεις αλλαγές για την Κύπρο και ολοκληρώνονται αυτές, Γκόγκιτς αντί Κάστανου, Κακουλής αντί Σωτηρίου, Αντωνιάδης αντί Ιωάννου.

23:15

72': Λάθος του Κάστανου, δυνατό σουτ του Ιωαννίδη από θέση μέσα δεξιά και ο Παναγή διώχνει σε κόρνερ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

23:08

64': Δεύτερη αλλαγή για την Κύπρο, Καρώ αντί Τζιονή.

23:06

63': ΔΟΚΑΡΙ για την ΕΛΛΑΔΑ! Ο Φούντας αποδέκτης της μπάλας μετά την εκτέλεση του κόρνερ, πιάνει πολύ ωραίο σουτ εκτός περιοχής και ο Παναγή βρίσκει την μπάλα όσο πρέπει για να καταλήξει αυτή στο οριζόντιο δοκάρι.

23:06

63': Ο Ρομπέρζ παραχωρεί κόρνερ μετά από γύρισμα του Μασούρα από αριστερά.

23:01

58': Χαραλάμπους αντί Λοΐζου, πρώτη αλλαγή για την Κύπρο.

23:01

58': Ο Ιωαννίδης στη θέση του Μπακασέτα για την τρίτη αλλαγή της Εθνικής.

23:01

58': Ο Μπακασέτας αποχωρεί τραυματίας.

22:59

56': Τίποτα αξιόλογο στο β' ημίχρονο μέχρι στιγμής.

22:51

48': Δύο συνεχόμενα κόρνερ για την Εθνική περνούν δίχως κάτι σημαντικό.

22:49

46': Μπουχαλάκης αντί Σιώπη, Φούντας αντί Δουβίκα, δύο αλλαγές για την Εθνική.