-
1
21:09

21:08

Ο ΠΑΣ Γιάννινα κερδίζει δίκαια με 2-1 τον Λεβαδειακό, ήταν καλύτερος στη μεγαλύτερη διάρκεια του αγώνα και πρώτη φετινή νίκη για την ομάδα του Θανάση Στάικου. Τρίτη ήττα σε τέσσερα παιχνίδια για τον Λεβαδειακό.

21:08

90'+5: Λήξη του αγώνα, 2-1.

21:05

90'+2: Τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα, Παντελάκης αντί Μορέιρα.

21:03

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:01

88': Κίτρινη στον Σόρια, τραβά τη φανέλα του Μουτίνιο.

20:56

83': Κίτρινη στον Τζημόπουλο για φάουλ στον Σταματελόπουλο.

20:54

81': Σουτ του Τζίμα εντός περιοχής, ψηλά άουτ η μπάλα.

20:51

78': Τσιριγώτης αντί Δούμτσιου, Τορό αντί Βρακά, ολοκληρώνονται οι αλλαγές των Βοιωτών.

20:48

76': Σέντρα του Λούα Λούα από αριστερά, γυριστή κεφαλιά του Βήχου, ο Σούλης μπλοκάρει.

20:47

Ο Ροσέρο το γύρισμα από δεξιά της περιοχής, ο Σταματελόπουλος την κεφαλιά-πάσα στον Εραμούσπε, που από κοντά θα βρει δίχτυα με σουτ για το 2-1.

20:46

73': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ!

20:42

69': Μεγάλη ευκαιρία χάνει ο νεοεισελθών Σταματελόπουλος, δέχεται την ωραία πάσα του Μπιλμπάο, αλλά αφύλακτος από το ύψος του πέναλτι πλασάρει άστοχα.

20:41

68': Τρίτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό, Ντεντάκης αντί Κωνσταντινίδη.

20:40

67': Σταματελόπουλος αντί Λιάσου, δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

20:38

65': Κίτρινη στον Κωνσταντινίδη για φάουλ στον Μορέιρα.

20:33

60': Τζίμας αντί Παμλίδη, πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

20:29

56': Απαντά στις ευκαιρίες ο Λεβαδειακός, ο Λούα Λούα το γύρισμα από αριστερά της περιοχής, προβολή του Βρακά, άουτ.

20:27

54': Νέα ευκαιρία για τον ΠΑΣ Γιάννινα, ο Ροσέρο τη σέντρα από δεξιά, ο Μπιλμπάο κατεβάζει την μπάλα, κάνει το διαγώνιο σουτ από θέση μέσα αριστερά, δίπλα από το αριστερό δοκάρι η μπάλα.

20:23

50': Ευκαιρία για τον ΠΑΣ, ο Ροσέρο το σουτ από θέση μέσα δεξιά, σπουδαία απόκρουση του Μάρκοβιτς σε κόρνερ. Αυτό περνά χωρίς κάτι σημαντικό.

20:18

46': Δύο αλλαγές για τον Λεβαδειακό, Χάμοντ αντί Μεχία, Λούα Λούα αντί Σκβάρκα.