-
1
23:54

23:53

Η Φράιμπουργκ κέρδισε με 2-1 την Καραμπάγκ στο άλλο ματς του ομίλου. Οι Γερμανοί αντίπαλος του Ολυμπιακού στο «Γ. Καραϊσκάκης» την επόμενη Πέμπτη (15/9).

23:52

Ο Ολυμπιακός σε τέταρτο φετινό ευρωπαϊκό ματς θα δεχθεί γκολ μετά το 90', γιατί φοβάται να κρατήσει ένα θετικό αποτέλεσμα. Αυτή είναι η αλήθεια δυστυχώς για τους πρωταθλητές, που ήταν κακοί, η Ναντ το κυνήγησε το 2-1 και το βρήκε στο φινάλε.

23:51

90'+4': Λήξη του αγώνα, 2-1.

23:50

Ο Μπλας τη σέντρα από δεξιά, κεφαλιά στην κίνηση ο Γκεσάν, δεν μπορεί ν' αντιδράσει ο Βατσλίκ στην αριστερή του γωνία, 2-1. Υπήρξαν διαμαρτυρίες των Πειραιωτών για φάουλ στον Καμαρά, αρκετά πριν εξελιχθεί η φάση πάντως.

23:49

90'+3: ΓΚΟΛ για τη ΝΑΝΤ!

23:48

90'+2: Από μία κίτρινη σε Μπλας και Ρέαμπτσιουκ.

23:47

90: Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

23:47

90': Και δεύτερο σερί κόρνερ, περνά ανεκμετάλλευτο.

23:46

90': Ο Μπλας ξεπερνά τον Ρέαμπτσιουκ, σουτ, κόντρα στον Σισέ, κόρνερ για τη Ναντ.

23:42

86': Ελ Αραμπί αντί Μπιελ, τρίτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

23:41

85': Κίτρινη στον Παλουά, κίτρινη και στον... Κορμπεράν! Ο Παλουά έσπρωξε τον Κορμπεράν.

23:39

83': Σε κάθε περίπτωση ο Ολυμπιακός σε ένα ακόμη εκτός έδρας παιχνίδι του στην Ευρώπη πάει γυρεύοντας να δεχθεί γκολ στα τελευταία λεπτά.

23:39

83': Και δεν υπάρχει γκολ, ήταν οφσάιντ ο Μοχάμεντ.

23:38

Στο VAR θα τσεκαριστεί η φάση για πιθανό οφσάιντ.

23:37

81': ΓΚΟΛ για τη ΝΑΝΤ!

23:37

81': Δυνατό μακρινό σουτ του Παλουά, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

23:33

77': Αμπουμπακάρ Καμαρά αντί Ούι Τζο Χουάνγκ, δεύτερη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

23:31

75': Ο Ολυμπιακός έχει γυρίσει πολύ πίσω και δεν θα έπρεπε μετά το 1-1. Η Ναντ δεν είναι αχτύπητη σε καμία περίπτωση.

23:30

74': Ο Μπλας τη σέντρα από δεξιά, ο Σισοκό την κεφαλιά, δύσκολα σε κόρνερ διώχνει ο Βατσλίκ. Περνά χωρίς κάτι σημαντικό.

23:29

73': Νέο κόρνερ για τη Ναντ, το παραχωρεί ο Άβιλα. Περνά ανεκμετάλλευτο.

23:28

72': Ο Ζιρότο θα πιάσει μια νέα κεφαλιά μετά το κόρνερ του Μερλάν, λίγο δίπλα από το αριστερό δοκάρι η μπάλα.

23:28

72': Κίτρινη στον Σισοκό για σπρώξιμο στον Ρέαμπτσιουκ την ώρα της εκτέλεσης του κόρνερ από τον Μερλάν.

23:27

71': Κόρνερ κερδίζει ο Σάιμον για τη Ναντ.

23:25

69': Δύο αλλαγές για τη Ναντ, Σάιμον αντί Γκαναγκό, Σισοκό αντί Μουτουσαμί.

23:20

64': Ο Μπόουλερ το σουτ από θέση μέσα δεξιά, διώχνει σε κόρνερ ο Λαφόν. Περνά ανεκμετάλλευτη αυτή τη φορά η εκτέλεση του Μπιελ.

23:16

60': Μπόουλερ αντί Μασούρα, πρώτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό και ντεμπούτο με τα ερυθρόλευκα για τον Άγγλο εξτρέμ.

23:15

59': Ευκαιρία για τη Ναντ, ο Μερλάν εκτελεί το κόρνερ, κεφαλιά του αφύλακτου Ζιρότο, λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

23:14

58': Φθηνό κόρνερ παραχωρεί ο Άβιλα με κεφαλιά, δεν πρόλαβε να συγκρατήσει την μπάλα ο Βατσλίκ εντός αγωνιστικού χώρου.

23:13

57': Ο Μπλας το σουτ, καθώς το φάουλ εκτελείται με πάσα, ψηλά άουτ η μπάλα.

23:12

55': Κίτρινη στον Ρέτσο για φάουλ στον Γκαναγκό. Φάουλ σε καλό σημείο για τη Ναντ.

23:11

54': Διαγώνιο συρτό σουτ του Μπλας από θέση μέσα αριστερά, άουτ.

23:08

Ο Μουτουσαμί σημειώνει αυτογκόλ μετά την εκτέλεση του κόρνερ από τον Μπιελ και την άστοχη έξοδο του Λαφόν, 1-1.

23:06

50': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

23:06

50': Ο Κούντε τη χαμηλή σέντρα από δεξιά, ο Ούι Τζο βρίσκει την μπάλα στην κίνηση και από τα πόδια του Ζιρότο κόρνερ.

23:01

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.