1
-
0
20:10

Πολύτιμη νίκη για τον Αστέρα, που για την ώρα είναι πρώτος στη βαθμολογία των πλέι οφ με 4 βαθμούς

20:09

90'+5: Λήξη του αγώνα μετά από πέντε, τελικά, λεπτά καθυστερήσεων

20:09

90'+5: Ο Λούι έβαλε την κόντρα στο σουτ του Παπαδόπουλου μετά τη σέντρα του Ούμπιντες

20:07

90'+3: Αποβολή με δεύτερη κίτρινη κάρτα για τον Εντό, που τη ζήτησε για να λείψει από μόνο ένα ματς

20:05

90'+1: Γυριστό σουτ του Καραμάνου, μπλόκαρε εύκολα ο Ερνάντεζ

20:04

90'+1: Τρία τα λεπτά του έξτρα χρόνου

20:01

88': Τσαμπούρης αντί Ντε Μπλάσις, ολοκληρώθηκαν και οι αλλαγές του Αστέρα

19:53

80': Μακρινό σουτ του Γκαρσία, καμία ανησυχία για τον Ερνάντεζ

19:46

73': Παπαδόπουλος αντί Μπρίτο, έκλεισαν οι αλλαγές του Ατρόμητου

19:46

73': Κουρμπέλης αντί Καράσκο, δεύτερη αλλαγή για τον Αστέρα

19:45

72': Εκτέλεση φάουλ του Εντό, η μπάλα σταμάτησε στον... Ντε Μπλάσις

19:44

71': Κίτρινη κάρτα για τον Λαζαρίδη

19:41

Ο Μπαράλες ανοίγει το σκορ με κεφαλιά μετά από εκτέλεση φάουλ του Ουσέρο, εκμεταλλευόμενος και την άστοχη έξοδο του Τσέναμο

19:40

67': ΓΚΟΛ για τον Αστέρα!

19:38

64': Γκαρσία αντί Δημούτσου για τη δεύτερη αλλαγή του Ατρόμητου

19:38

64': Βάλντο αντί Μουνάφο, πρώτη αλλαγή για τον Αστέρα

19:37

63': Κίτρινη κάρτα για τον Εντό

19:35

61': Ψηλοκρεμαστό πλασέ του Ούμπιντες, απέκρουσε με διπλή προσπάθεια ο Ερνάντεζ

19:33

59': Σουτ του Μπάλλα, το εξουδετέρωσε ο Ερνάντεζ σε δύο χρόνους

19:29

55': Κίτρινη κάρτα στον Ντε Μπλάσις, πρώτη στο παιχνίδι

19:27

53': Τίποτα το ιδιαίτερο και στα πρώτα λεπτά της επανάληψης

19:20

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες

19:04

Μέτριο το παιχνίδι στην Τρίπολη μέχρι στιγμής, χωρίς σκορ πάνε οι δύο ομάδες στα αποδυτήρια

19:04

45'+2: Λήξη του πρώτου ημιχρόνου

18:57

41': Ο Φυτανίδης πήρε τη θέση του τραυματία Νάστου

18:55

39': Κεφαλιά του Μπαράλες μετά από κόρνερ του Καράσκο, έφυγε άουτ

18:54

38': Ο Φυτανίδης θα αντικαταστήσει, όπως φαίνεται, τον Νάστο, ο οποίος έχει ενοχλήσεις

18:50

34': Νέο σουτ από τον Καράσκο, ο Αργεντινός ήταν όμως και πάλι άστοχος μετά τη συνεργασία του με τον Ντε Μπλάσις

18:44

28': Σουτ του Καράσκο έξω από τη μεγάλη περιοχή, ήταν άστοχο

18:43

Πέρασε ανεκμετάλλευτο πάντως...

18:43

27': Σουτ από τον Μπάλλα, έβαλε την προβολή ο Σανκαρέ, κέρδος ένα κόρνερ για τον Ατρόμητο

18:35

19': Σουτ του Καράσκο, μπλόκαρε χωρίς πρόβλημα ο Τσέναμο

18:32

16': Ο Καράσκο βρέθηκε σε επίκαιρη θέση, αλλά υποδείχθηκε σωστά σε θέση οφσάιντ

18:31

15': Ο Αστέρας έχει την κατοχή της μπάλας σε αυτά τα πρώτα λεπτά

18:24

8': Ντε Μπλάσις και Καράσκο... πάνε να σουτάρουν μαζί, μοιραία η μπάλα πέρασε άουτ

18:21

5': Ο Ούμπιντες δέχεται την πάσα του Νάστου και κάνει κακό πλασέ από το ύψος του πέναλτι, η μπάλα έφυγε άουτ. Πρώτη σημαντική ευκαιρία στο ματς

18:16

1': Έναρξη του αγώνα

Ερνάντεζ, Λούι, Κοντοές, Σανκαρέ, Ζησόπουλος, Εντό, Μουνάφο, Ουσέρο, Μπαράλες, Ντε Μπλάσις, Καράσκο
Αναπ: Μπαντής, Κάφα, Ναβάρο, Κουρμπέλης, Χουάνμα, Τσαμπούρης, Βάλντο
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Τσέναμο, Νάστος, Γιαννούλης, Ταυλαρίδης, Λαζαρίδης, Δημούτσος, Μπάλλας, Ούμπιντες, Μπρίτο, Καραμάνος, Φάμπιο
Αναπ: Σηφάκης, Φυτανίδης, Γεωργίου, Ναπολεόνι, Παπαδόπουλος, Γκαρσία, Φωτάκης
Διαιτητής: Σιδηρόπουλος (Δωδεκανήσου), Βοηθοί: Καρσιώτης (Κορινθίας), Φαντόπουλος (Πειραιά)