Στους 8 βαθμούς έφτασε ο Φωστήρας, στους 7 έμειναν τα Χανιά

17:21

Σημαντική νίκη για τον Φωστήρα, που κέρδισε τα Χανιά 2-1 με ανατροπή

17:21

94': Τελευταίο σφύριγμα

17:20

93': Σηκώθηκε ο Γιαννιώτης και συνεχίζεται το ματς

17:20

93': Μικρή διακοπή, στο έδαφος ο Γιαννιώτης

17:17

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις

17:14

87': Κίτρινη στον Ζιαμπάρη

17:11

Ο Σμυρλής έκανε το γύρισμα από τα δεξιά και ο επερχόμενος Μουστόγιαννης με κοντινό πλασέ νικάει τον Θεοδωρόπουλο, ανατρέποντας το αποτέλεσμα. Χρυσή αλλαγή ο Μουστόγιαννης, 2-1 ο Φωστήρας

17:11

84': ΓΚΟΛ για τον ΦΩΣΤΗΡΑ!

17:09

3-12 οι τελικές προσπάθειες

17:09

82': Πάνω από τα δοκάρια η εκτέλεση του Βαλιάνου

17:08

81': Φάουλ σε πολύ καλή θέση για τα Χανιά

17:06

79': Ο Παπατζίκος στη θέση του Γκούμα

17:05

78': Νέο κόρνερ, το δεύτερο για τον Φωστήρα στο ματς. Ανεκμετάλλευτο κι αυτό

17:04

78': Κόρνερ για τον Φωστήρα.

17:01

75': Ο Θ. Μπαστάνης στη θέση του Εμέκα. Μάλλον αναγκαστική η αλλαγή

17:01

74': Ο Βαλιάνος στη θέση του Λουκίνα

17:01

73': Μικρή διακοπή για τραυματισμό του Εμέκα

16:58

70': Ο Φωστήρας είναι η ομάδα, που ψάχνει περισσότερο το γκολ πλέον, χωρίς όμως να βρίσκει διαδρόμους

16:54

67': Ο Μουστόγιαννης στη θέση του Λύρα

16:53

66': Ευκαιρία για τον Φωστήρα. Ο Λύρας γεμίζει στην περιοχή, κακή έξοδος από τον Θεοδωρόπουλο, ο Ρουγκάλας αιφνιδιάζεται κι από κοντά στέλνει την μπάλα άουτ

16:52

65': Ο Κονσταντίνοφ στη θέση του Βασιλόγιαννη

16:50

63': Μεγάλη ευκαιρία για τα Χανιά. Δυνατή εκτέλεση φάουλ του Καμπλιώνη, αποκρούει δύσκολα χωρίς να συγκρατήσει την μπάλα ο Γιαννιώτης, αλλά ο Χατζηησαΐας πλασάρει άουτ από πολύ κοντά

16:49

62': Κίτρινη για τον Γκίνο

16:46

60': Εχει περιοριστεί στο β' μέρος η επιθετική δραστηριότητα των Χανιών, εξακολουθεί να μην απειλεί ο Φωστήρας

16:44

57': Σέντρα του Λύρα από αριστερά, κανένα πρόβλημα για τον Θεοδωρόπουλο

16:41

54': Κίτρινη στον Γκούμα

16:39

50': Χωρίς κάποια σημαντική φάση μέχρι τώρα στην επανάληψη

16:37

49':Διαμαρτυρίες από τα Χανιά για πέναλτι. Ο Ρουγκάλας δεν βρίσκει μπάλα στο μαρκάρισμα, αλλά δεν φαίνεται να βρίσκει και τον αντίπαλο (Πάγκαλος). Σωστή η απόφαση του Σελίμου να συνεχιστεί το ματς

16:33

46': Χωρίς κάποια αλλαγή τα Χανιά

16:32

46': Εναρξη β' ημιχρόνου

16:32

46': Αλλαγή για τον Φωστήρα. Ο Λεοντίου στη θέση του Τεγούση

16:31

Επιστρέφουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες

16:16

46': Τέλος ημιχρόνου

16:13

43': Μακρινό σουτ του Βασιλόγιαννη, πολλά μέτρα άουτ

16:11

41': Ανεκμετάλλευτο κι αυτό το κόρνερ για τα Χανιά

16:11

41': Καλή ευκαιρία για τα Χανιά. Δυνατό σουτ του Βασιλόγιαννη, δύσκολα σε κόρνερ ο Γιαννιώτης

16:09

39': Κίτρινη κάρτα στον Μαραγκουδάκη

16:06

37': Κίτρινη κάρτα στον Λύρα

16:05

35': Τέταρτο κόρνερ για τα Χανιά, πέρασε χωρίς κίνδυνο η φάση για την εστία του Γιαννιώτη

16:03

34': Νέα τελική για τα Χανιά. Ο Πάγκαλος σούταρε έξω από την περιοχή, απόκρουσε ο Γιαννιώτης

16:01

31': Απειλεί εκ νέου η ομάδα των Χανίων. Οι κρητικοί γύρισαν με υπομονή την μπάλα έξω από την περιοχή, το σουτ του Λουκίνα πέρασε άουτ

15:57

27': Τρίτο κόρνερ για τα Χανιά. Ανεκμετάλλευτο κι αυτό

15:56

26': Σουτ του Μαραγκουδάκη έξω από την περιοχή, άουτ

15:55

25': Συμπλήρωσε κάρτες ο Θεοδωρόπουλος, που θα χάσει ένα από τα επόμενα ματς των Χανίων

15:50

21': Πολύ δραστήριος ο Λουκίνας, που είχε νέα τελική προσπάθεια από το ύψος της περιοχής, αλλά η μπάλα κόντραρε σε συμπαίκτη του

15:49

19': Σουτ του Λουκίνα στην αγκαλιά του Γιαννιώτη. Καλή στιγμή για τα Χανιά

15:46

16': Παιχνίδι κυρίως κέντρου τα τελευταία λεπτά

15:45

15': Χωρίς φάσεις στα τελευταία πέντε λεπτά μετά το πρώτο δυνατό δεκάλεπτο

15:40

10': Εντυπωσιακό το ξεκίνημα στο ματς. Δύο γκολ και καλός ρυθμός μέχρι τώρα

15:39

9': Ανεκμετάλλευτο το κόρνερ για τα Χανιά

15:38

8: Κίτρινη για τον Θεοδωρόπουλο

15:38

8': Κίτρινη κάρτα για τον Σμυρλή

15:37

Ο Σμυρλής εκτέλεσε εύστοχα το πέναλτι και γράφει το 1-1

15:37

7': ΓΚΟΛ για τον ΦΩΣΤΗΡΑ!

15:36

6': Πέναλτι για τον Φωστήρα. Ο Γκίνο ανατρέπεται από τον Καμπλιώνη και ο ρέφερι υποδεικνύει το πέναλτι

15:33

Μετά την εκτέλεση του κόρνερ από τον Βασιλόγιαννη, ο Μαραγκουδάκης από κοντά πλάσαρε, ο Γιαννιώτης απόκρουσε χωρίς να συγκρατήσει την μπάλα και ο Λουκίνας από κοντά την έστειλε στα δίχτυα

15:33

4': ΓΚΟΛ για τα ΧΑΝΙΑ!

15:33

3': Καλή στιγμή για τα Χανιά, που κερδίζουν κόρνερ. Ο Γιαννιώτης απόκρουσε σε κόρνερ το πλασέ του Μαραγκουδάκη

15:30

Λιγοστός κόσμος στις εξέδρες του γηπέδου «Σπύρος Γιαλαμπίδης», υπάρχουν και κάποιοι φίλοι, που ταξίδεψαν από τα Χανιά

15:30

1': Ξεκίνησε το παιχνίδι του Φωστήρα με τα Χανιά