0
19:53

Τέλος αγώνα στο Πανθεσσαλικό, στο 0-0 η Νίκη Βόλου με τα Ψαχνά

19:51

90'+1: Μεγάλη στιγμή για τη Νίκη Βόλου με κεφαλιά του Σουλίδη, η μπάλα λίγο άουτ!

19:50

90': Τρία λεπτά ο έξτρα χρόνος

19:47

88': Εκτέλεση φάουλ του Σοϊλέδη, κεφαλιά του Τζιώρα, μπλοκάρει εύκολα ο Αθανασόπουλος

19:47

Μπήκαμε στο τελευταίο πεντάλεπτο, η Νίκη Βόλου ειναι αυτή που ψάνχει με μεγαλύτερη διάθεση το γκολ

19:44

84': Και δεύτερη αλλαγή για τη Νίκη, εκτός ο Μανουσάκης, μέσα ο Ακασού

19:44

84': Στην θέση του Ζουλιώτη ο Μπιτσάκος

19:43

83': Μετά από εκτέλεση κόρνερ του Ανιέτε και κόντρες στα καρέ των Ψαχνών, ο Πινιέιρο δεν σουτάρει καλά αφού πιάνει αέρα και χάνεται η ευκαιρία

19:41

Άσχημα εκτελεσμένο, κανένας κίνδυνος για την άμυνα της Νίκης Βόλου

19:41

81': Από την άλλη μεριά του γηπέδου τα Ψαχνά βγάζουν αντεπίθεση και κερδίζουν κόρνερ

19:40

Ο Σοϊλέδης εκτελεί στο πρώτο δοκάρι, απομακρυνουν οι των Ψαχνων

19:40

80': Κόρνερ για τη Νίκη Βόλου

19:39

79': Σέντρα του Ζουλιώτη δεν είναι καλή, ο Αθανασόπουλος μπλοκάρει

19:35

76': Με πάσα εκτελέστηκε, ο Σοϊλέδης σεντράρει, η φάση τελειώνει με επιθετικό φάουλ

19:35

Τρίτο σερί κόρνερ για τους Βολιώτες

19:35

Εκτελέστηκε, νέο κόρνερ για τη Νίκη

19:34

75': Ο Ισαάκ μετά από γέμισμα του Σοϊλέδη βγαίνει στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας, ο Αθανασόπουλος τελευταία στιγμή σε κόρνερ

19:31

Μπήκαμε στο τελευταίο 20λεπτο

19:30

71': Τρομερή ενέργεια του Μπουμάλ που ξεφεύγει από τον προσωπικό του αντίπαλο, μπαίνει από αριστερά, ωστόσο πριν εκτελέσει ο Ρεπετσάς τον κόβει με τάκλιν

19:29

69': Ο Ζουλιώτης αφήνει το δεξί άκρο της άμυνας, βγαίνει σε καλή θέση, σουτάρει δυνατά ωστόσο αστοχεί

19:28

69': Κάρτα στον Μπουμάλ για διαμαρτυρία

19:26

Η Νίκη Βόλου είναι αυτή που στα τελευταία λεπτά κυκλοφορεί την μπάλα χωρίς κάποια ουσια ωστόσο

19:21

61': Τώρα η αλλαγή. Μέσα ο Μπουμάλ, έξω ο Καλαϊτζίδης για τα Ψαχνά

19:19

60': Αυτή ήταν και η τελευταία προσπάθεια του Ρονκάτο στο ματς, αφού δίνει την θέση του στον Ισαάκ

19:18

58': Σουτ του Ρονκάτο με το αριστερό από το ύψος της μεγάλης περιοχής, η μπάλα πάνω απο το οριζόντιο δοκάρι του Αθανασόπουλου

19:16

56': Εξαιρετική ενέργεια και σέντρα του Σοϊλέδη, βρίσκει τον Τζιώρα μέσα στην περιοχή, αυτός ωστόσο χάνει το κοντρόλ και την ευκαιρία να απειλήσει

19:15

Συμπληρώσαμε δεκάλεπτο στην επανάληψη, πάντα στο 0-0 οι δύο ομάδες

19:15

Ισαάκ, Μπιτσάκο και Ακασού έχει σηκώσει για ζέσταμα ο Αλέκος Βοσνιάδης

19:10

50': Κόρνερ για τους φιλοξενούμενους, εκτελεί ο Τσούτσης, απομακρύνουν οι αμυντικοί της Νίκης Βόλου

19:10

Τα Ψαχνά με την είσοδο και του Κρητικού είναι άλλη ομάδα

19:09

Τρεις καλές ευκαιρίες με το... καλημέρα στο δεύτερο μέρος

19:09

49': Ο Τσούτσης εκτελεί συρτά με δύναμη από μακριά το φάουλ, ο Αποστολίδης πέφτει στη γωνιά του και διώχνει δύσκολα!

19:08

48': Απαντά στις ευκαιρίες η Νίκη. Σέντρα Ζουλιώτη από δεξιά, κεφαλιά ο Μανουσάκης στο δεύτερο δοκάρι, ο Αθανασόπουλος μπλοκάρει

19:07

Εκτελέστηκε, κεφαλιά ο Κρητικός στο δεύτερο δοκάρι, η μπάλα φτάνει στον Σταματή ο οποίος από κοντά δεν μπορεί να πιάσει το γυριστό σουτ

19:07

47': Κόρνερ για τα Ψαχνά

19:05

46': Σέντρα στην επανάληψη στο Πανθεσσαλικό

19:05

Ο Κρητικός μέσα ο Ντελέκος έξω

19:05

46': Αλλαγή για τα Ψαχνά με την σέντρα στο β' μέρος

19:03

Οι δύο ομάδες επιστρέφουν σιγά σιγά στον αγωνιστικό χώρο για την έναρξη της επανάληψης

18:50

Καλύτερη συνολικά η Νίκη Βόλου στα πρώτα 45', σίγουρα πιο επιθετική, είχε τις καλύτερες ευκαιρίες με αποκορύφωμα φυσικά το δοκάρι του Ανιέτε στο φινάλε. Σε παθητικό ρόλο τα Ψαχνά είναι φανερό πως πάνε για την ισοπαλία. 45' ακόμα για να μάθουμε τι θα γίνει στο παιχνίδι στο Πανθεσσαλικό

18:47

45'+2: ΔΟΚΑΡΙ για τη Νίκη Βόλου!

18:47

Ανιέτε και Πινιέιρο πάνω στην μπάλα

18:46

Νέο φάουλ σε εξαιρετική θέση έχει κερδίσει η Νίκη, απευθείας πάει από εκεί

18:46

45': Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος

18:46

45': Κεραυνός του Ρονκάτο, δύσκολη επέμβαση ο Αθανασόπουλος!

18:45

Εκτελέστηκε με πάσα, σεντράρει ο Μανουσάκης, οι αμυντικοί των Ψαχνών διώχνον

18:45

44': Εκτελεί ο Σοϊλέδης, η μπάλα χτυπά στο τείχος και φευγει κόρνερ

18:45

''Νίκη βάλε ένα γκολ'' από τον κόσμο, για να δούμε.

18:44

44': Φάουλ σε καλή θέση για τη Νίκη Βόλου, για ένα γέμισμα

18:41

Πέντε λεπτά ακόμα για το φινάλε του πρώτου μέρους, ο Θωμάς Γράφας έχει σηκώσει για ζέσταμα Μπουμάλ και Κρητικό

18:37

Μπήκαμε στο τελευταίο δεκάλεπτο του πρώτου μέρους, πάντα στο 0-0 οι δύο ομάδες

18:35

34': Από δύσκολη θέση σουτάρει ο Τζιώρας, εύκολα μπλοκάρει ο Αθανασόπουλος

18:34

33': Αλλαγή για τα Ψαχνά. Εκτός ο Ντινιωτάκης, μέσα ο Τσούτσης

18:32

Αυξάνει την πίεση της η Νίκη Βόλου και προσπαθεί να δώσει ρυθμό στο ματς, τα Ψαχνά κάνουν καλή δουλειά μέχρι τώρα ωστόσο στα μετόπισθεν

18:32

Όλα τα λεφτά η ντρίπλα στην κίνηση που κάνει ο Μανουσάκης και αδειάζει τον αντίπαλο του

18:31

Ο Ανιετε εκτελεί με πάσα, ο Μανουσάκης κάνει εκπληκτική ντρίπλα, σεντράρει, ωστόσο ο Πινιέιρο κάνει φάουλ και τελειώνει η φάση

18:31

30': Κόρνερ για τους Βολιώτες

18:28

28': Κοντά στο γκολ η Νίκη! Ο Ανιέτε πατά την μπάλα στον Σοϊλέδη, αυτός πιάνει εξαιρετικό σουτ με πολύ φάλτσο, η μπάλα περνά από όλους και περνά ελάχιστα άουτ

18:28

Ο Ανιέτε στην εκτέλεση του φάουλ, για να δούμε

18:27

27': Κάρτα στον Ντινιωτάκη για μαρκάρισμα στον Σοϊλέδη που έκανε κούρσα από αριστερά

18:26

Σε αργό τέμπο πλέον το παιχνίδι με τα Ψαχνά να προσπαθούν να ''παγώσουν'' με τον έναν ή με τον άλλον τρόπο τον ρυθμό

18:26

25': Ξαφνικό, ξερό σουτ του Πινιέιρο έξω από την μεγάλη περιοχή, άουτ η μπάλα!

18:24

23': Κάρτα στον Ντελέκο για σκληρό μαρκάρισμα

18:22

21': Μετά από γέμισμα η μπάλα μένει στα καρέ της Νίκης αφού ο Τζιώρας δεν διώχνει σωστά, ο Τζανης πλασάρει αλλά το κάνει αδύναμα και δεν ανησυχεί τον Αποστολίδη

18:17

Καλή στιγμή για τη Νίκη Βόλου, με τον Τζιώρα να μην πιάνει όπως θα ήθελε την κεφαλιά από την εξαιρετική σέντρα του Σοϊλέδη

18:17

16': Σέντρα του Σοϊλέδη από αριστερά, κεφαλιά ο Τζιώρας η μπάλα φεύγει έξω

18:13

Όσο περνά η ώρα η Νίκη Βόλου κρατά όλο και περισσότερο την μπάλα στην κατοχή της, με τα Ψαχνά να είναι σε παθητικό ρόλο

18:11

Εκτελέστηκε χωρίς αποτέλεσμα, οι αμυντικοί των Ψαχνών απομάκρυναν

18:11

10': Φάουλ σε καλή θέση για ένα γέμισμα για τη Νίκη Βόλου

18:10

9': Δυνατό, συρτό σουτ του Ντελέκου έξω από την μεγάλη περιοχή, μπλοκάρει εύκολα ο Αποστολίδης

18:09

8': Γέμισμα του Πινιέιρο, ο Αθανασόπουλος βγαίνει μπλοκάρει και καθαρίζει την φάση

18:08

Έχει μπει καλύτερα στο παιχνίδι η Νίκη Βόλου, συμπληρώσαμε το πρώτο πεντάλεπτο

18:05

4': Πρώτη καλή στιγμή για τη Νίκη, γέμισμα του Ρονκάτο, ο Μανουσάκης βγαίνει στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας, πλασάρει, η μπάλα άουτ

18:04

Ο Καλαΐτζιδης ήταν, σηκώθηκε και το ματς συνεχίζεται

18:03

Μικρή διακοπή, παίκτης των Ψαχνών στο έδαφος

18:01

1': Σέντρα στο Πανθεσσαλικό