-
0
18:55

18:53

Ιδανικό φινάλε στη σεζόν κάνει ο Βόλος με το εντυπωσιακό 5-0 επί του ΟΦΗ, φτάνει τους 40 βαθμούς στη 10η θέση. Οι Ηρακλειώτες παραμένουν με 44 πόντους στην 7η θέση και σίγουρα κλείνουν το φετινό πρωτάθλημα με άσχημο τρόπο.

18:53

90'+3: Λήξη του αγώνα, 5-0.

18:52

90'+3: Ωραίο σουτ του Νέιρα από θέση μέσα αριστερά, λίγο δίπλα από το αριστερό δοκάρι περνά η μπάλα.

18:51

90'+1: Ο Παπαδόπουλος εξουδετερώνει ένα σουτ του Στάικου μετά το δεύτερο σερί κόρνερ του ΟΦΗ.

18:50

90'+1: Νέο κόρνερ προκύπτει για τον ΟΦΗ από σουτ του Νέιρα και κόντρα σε παίκτη του Βόλου.

18:50

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:50

90': Καλό σουτ του Λουίς Φελίπε εκτός περιοχής, ωραία και η απόκρουση του Παπαδόπουλου σε κόρνερ.

18:49

89': Κίτρινη στον Στάικο για φάουλ στον Ροσέρο.

18:44

85': Σπουδαία απόκρουση του Μανδά σε κοντινό σουτ του Φαν Βέερτ, λίγο έλειψε να γίνει και το 6-0.

18:41

Ο Φαν Βέερτ τη σέντρα από δεξιά, αφύλακτος ο Ροσέρο με κοντινή κεφαλιά σκοράρει ξανά για το 5-0.

18:40

81': ΓΚΟΛ για τον ΒΟΛΟ!

18:39

79': Συρτό σουτ του Στάικου εκτός περιοχής, άουτ.

18:35

76': Δεύτερη αλλαγή για τον Βόλο, Λογαράς αντί Τσοκάνη.

18:31

71': Κίτρινη στον Μεγιάδο για φάουλ στον Τσοκάνη.

18:25

Ο Φερνάντες εκτελεί φάουλ από αριστερά και ο Ροσέρο με κεφαλιά εκμεταλλεύεται την κακή έξοδο του Μανδά για το 4-0.

18:25

65': ΓΚΟΛ για τον ΒΟΛΟ!

18:24

65': Κίτρινη στον Ουές για φάουλ στον Ροσέρο.

18:20

61': Ολοκληρώνονται οι αλλαγές του ΟΦΗ, Στάικος αντί Ντε Γκούζμαν, Νέιρα αντί Τοράλ.

18:15

56': Πρώτη αλλαγή για τον Βόλο, Ριένστρα αντί Μπαριέντος.

18:14

54': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΟΦΗ! Ο Λουίς Φελίπε το σουτ από πλάγια δεξιά, στο αριστερό δοκάρι η μπάλα.

18:12

53': Κίτρινη στον Ροσέρο για φάουλ στον Ουές.

18:10

50': Νέα ευκαιρία για τον ΟΦΗ, ο Τσιλιανίδης από αριστερά της περιοχής την πάσα στον Λουίς Φελίπε, τακουνάκι κάνει ο Βραζιλιάνος φορ, μπλοκάρει ο Παπαδόπουλος.

18:07

47': Ο Τσιλιανίδης δέχεται τη βαθιά μπαλιά του Πασαλίδη, σουτάρει από θέση μέσα αριστερά και ο Παπαδόπουλος αποκρούει σε μια σημαντική ευκαιρία για τον ΟΦΗ.

18:05

46': Τσιλιανίδης αντί Διαμαντή, Λουίς Φελίπε αντί Ντουρμισάι, δύο αλλαγές για τον ΟΦΗ.

18:05

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.