1
-
1
19:54

90+4': Τέλος του αγώνα, Ηρακλής-Κέρκυρα 1-1

19:54

90+3': Μεγάλη ευκαιρία για την Κέρκυρα. Γρήγορη αντεπίθεση από αριστερά, σέντρα του Κουτσόπουλου, η κεφαλιά του Μπαλντοβαλίεφ μόλις άουτ

19:50

90': Τέσσερα λεπτά θα είναι οι καθυστερήσεις

19:47

87': Κίτρινη για τον Γκόμεζ

19:45

85': Κίτρινη για τον Μαραγκό

19:44

84': Ο Γυφτοκώστας στη θέση του Ζορμπά

19:42

82': Καλή στιγμή για τον Ηρακλή. Ωραία ανάπτυξη του Ηρακλή από αριστερά, ο Ματσούκας δεν προλαβαίνει το γύρισμα του Πορτουλίδη

19:39

79': Κίτρινη για τον Παπαστεριανό

19:37

76': Κόρνερ για την Κέρκυρα. Καθαρίζουν τη φάση οι παίκτες του Ηρακλή

19:32

72': Ο Ματσούκας στη θέση του Τσιλιανίδη

19:31

71': Ο Βλάχος στη θέση του Σουάνη

19:31

71': Ο Κρητικός στη θέση του Ναγιάρ

19:30

70': Κόρνερ για τον Ηρακλή, άουτ η κεφαλιά του Παπαστεριανού

19:27

68': Συνέχεια στο ματς

19:26

66': Τραυματίας ο Παπαστεριανός, διακοπή στο ματς

19:25

65': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ηρακλή. Εκτέλεση φάουλ του Πορτουλίδη από πλάγια θέση, κακή απόκρουση του Κουτζαβασίλη, σουτ λίγο πάνω από τα δοκάρια από τον Ζάχορα από το ύψος του πέναλτι. Η μπάλα έχει βρει και είναι κόρνερ. Περνάει ανεκμετάλλευτο

19:22

62': Ατομική προσπάθεια και σουτ του Σιατραβάνη έξω από την περιοχή, άουτ

19:17

Στην αριστερή του γωνία ο Κουτζαβασίλης, στη δεξιά πλασάρει και ευστοχεί ο Πορτουλίδης, που ισοφαρίζει

19:16

56': ΓΚΟΛ για τον ΗΡΑΚΛΗ!

19:15

55': Πέναλτι για τον Ηρακλή. Χέρι του Παρασκευαΐδη μετά από σέντρα του Πορτουλίδη και ο ρέφερει καταλογίζει πέναλτι

19:13

54': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ηρακλή. Μετά από διαδοχικές κόντρες, που ευνοούν τον Σιατραβάνη, ο επιθετικός των κυανόλευκων σε θέση τετ α τετ, άουτ το πλασέ του

19:13

53': Ο Ζάχορα στη θέση του Χιονίδη

19:11

52': Καλή στιγμή για την Κέρκυρα. Ο Μπαλντοβαλίεφ δοκιμάζει να εκτελέσει απευθείας το μακρινό φάουλ, καλή η εκτέλεση, λίγο άουτ

19:07

47': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ηρακλή. Ο Σιατραβάνης βρέθηκε αμαρκάριστος μέσα στη μεγάλη περιοχή, το πλασέ του από εξαιρετική θέση πέρασε άουτ. Αυτή ήταν η πρώτη τελική των γηπεδούχων στο ματς

19:05

46': Ξεκίνησε το β' μέρος

19:05

Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες, όλα έτοιμα για το β' ημίχρονο

18:50

Δίκαιο προβάδισμα για την καλύτερη Κέρκυρα, που δικαίως διαμαρτύρεται για δύο ακόμα γκολ, που κακώς ακυρώθηκαν.

18:50

45+3': Λήξη ημιχρόνου

18:49

Μετά το κόρνερ οι κυανόλευκοι δεν έδιωξαν σωστά και ο Μπαλντοβαλίεφ, που βρέθηκε σε θέση βολής μέσα στην περιοχή, νίκησε με δυνατό σουτ τον Χουάντερσον ανοίγοντας το σκορ

18:48

45+2': ΓΚΟΛ για την ΚΕΡΚΥΡΑ!

18:47

45+1': Κόρνερ για την Κέρκυρα

18:47

45': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις στο ημίχρονο

18:44

42': Επικίνδυνη επίθεση για την Κέρκυρα, με τον Ζορμπά να μπαίνει μετά από αντεπίθεση στην περιοχή, αλλά να κάνει κακό σουτ

18:39

37': Κίτρινη για τον Ζορμπά

18:38

36': Κόρνερ για την Κέρκυρα, το τέταρτο. Περνάει ανεκμετάλλευτο

18:37

35': 57-43 η κατοχή υπέρ του Ηρακλή με την Κέρκυρα όμως να έχει τις ευκαιρίες

18:35

34': Ο Ιντζόγλου στη θέση του Κοντοδήμου

18:35

32': Δύο γκολ έχουν ακυρωθεί για την Κέρκυρα, που έχει κάθε δίκιο να διαμαρτύρεται

18:33

32': Μετά από κόντρες η μπάλα φτάνει στον Μπαλντοβαλίεφ, που με δυνατή σουτ στέλνει την μπάλα στα δίχτυα. Ακυρώνεται το γκολ ως οφσάιντ, αλλά είναι λάθος η απόφαση, ήταν καθαρό, καθώς ο Μπαλντοβαλίεφ καλυπτόταν

18:33

31': Αρκετά κερδισμένα φάουλ για την Κέρκυρα γύρω από την περιοχή, άλλο ένα τώρα

18:31

29': Κίτρινη και για τον Κουρούπη

18:31

29': Κίτρινη για τον Κοντοδήμο

18:25

23': Κόρνερ για την Κέρκυρα, που πιέζει. Διώχνουν οι αμυντικοί του Ηρακλή

18:23

22': Μεγάλη ευκαιρία για την Κέρκυρα. Ωραία κομπίνα, ο Σουάνης σεντράρει στο δεύτερο δοκάρι, αμαρκάριστος ο Μπαλντοβαλίεφ, που κάνει την κεφαλιά, σπουδαία απόκρουση του Χουάντερσον. Η μπάλα ωστόσο φαίνεται να έχει περάσει τη γραμμή

18:22

21': Εχει ανεβάσει στροφές στα τελευταία πέντε λεπτά η Κέρκυρα, που πιέζει. Φάουλ σε καλή θέση για τους Φαίακες

18:20

18': Νέο κόρνερ για την Κέρκυρα, ανεκμετάλλευτο κι αυτό

18:18

16': Νέα καλή στιγμή για την Κέρκυρα. Νέο σουτ έξω από την περιοχή, αυτή τη φορά από τον Μαραγκό, σε κόρνερ ο Χουάντερσον, που τραυματίστηκε στη φάση

18:17

15': Καλή στιγμή για την Κέρκυρα. Καλό σουτ του Μπαλντοβαλίεφ, αποκρούει ο Χουάντερσον

18:10

10': Χωρίς κάτι το ιδιαίτερο στα πρώτα λεπτά, κυρίως παιχνίδι κέντρου με πολλά λάθη

18:06

4': Συνέχεια στο ματς, επέστρεψε κι ο Μπέριαν

18:05

3': Μικρή διακοπή για τραυματισμό του Μπέριαν