Και οι παίκτες των Πειραιωτών σηκώνουν ψηλά στα χέρια τον Πέδρο Μαρτίνς.

20:56

Σαμπάνιες έχουν ανοίξει οι «ερυθρόλευκοι» μέσα στην Τούμπα.

20:55

Ο Ολυμπιακός κερδίζει με 2-1 και είναι και μαθηματικά πρωταθλητής για τρίτη σερί χρονιά και 47η φορά στην ιστορία του.

20:54

90'+4: Λήξη του αγώνα, 1-2.

20:54

90'+4: Κίτρινη στον Άκπομ για φάουλ στον Παπασταθόπουλο.

20:53

90'+4: Ο Μαντί Καμαρά εκτελεί το φάουλ, στο τείχος η μπάλα και κόρνερ. Εκτελείται πλασαριστά για να τελειώσει ο χρόνος.

20:52

90'+3: Κίτρινη στον Σίντκλεϊ για φάουλ στον Ελ Αραμπί.

20:50

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:49

90': Εκτελεί το φάουλ ο Μουργκ, κόντρα, κόρνερ που περνά ανεκμετάλλευτο.

20:48

89': Κίτρινη στον Μαντί Καμαρά για φάουλ στον Σβαμπ.

20:46

86': Κερδίζει κόρνερ ο Κούρτιτς.

20:46

87': Άστοχη κεφαλιά του Κούρτιτς μετά την εκτέλεση του κόρνερ.

20:42

83': Σπουδαία ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ, ο Λύρατζης τη σέντρα από δεξιά, αφύλακτος ο Ολιβέιρα πιάνει την κεφαλιά και η μπάλα ελάχιστα δίπλα από το αριστερό δοκάρι.

20:39

80': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μουργκ από πλάγια δεξιά, άουτ.

20:38

79': Κίτρινη στον Βατσλίκ.

20:37

78': Βρουσάι αντί Λόπες, πέμπτη αλλαγή και για τον Ολυμπιακό.

20:37

78': Πλασέ του Αντρίγια Ζίβκοβιτς εκτός περιοχής, άουτ.

20:34

75': Ολιβέιρα αντί Μιτρίτσα, ολοκληρώνονται οι αλλαγές του ΠΑΟΚ.

20:30

71': Κίτρινη στον Λόπες για φάουλ στον Μιτρίτσα.

20:29

70': Μακρινό σουτ του Μιτρίτσα, άουτ.

20:27

68': Σουτ του Μιτρίτσα, κόντρα στον Παπασταθόπουλο, κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

20:23

64': Αναγκαστική αλλαγή για τον Ολυμπιακό, αποχωρεί τραυματίας ο Μπα και τον αντικαθιστά ο Αβραάμ Παπαδόπουλος.

20:22

63': Άκπομ αντί Τσόλακ, τέταρτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

20:21

Ο Ρέαμπτσιουκ σκοράρει με δυνατό διαγώνιο σουτ από θέση μέσα αριστερά, 1-2.

20:21

62': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

20:19

60': Σβαμπ αντί Τσιγγάρα, Αντρίγια Ζίβκοβιτς αντί Σοάρες, δύο αλλαγές για τον ΠΑΟΚ.

20:18

59': Δυνατό σουτ του Ροντρίγκες εκτός περιοχής και αριστερά, με τις γροθιές διώχνει ο Πασχαλάκης.

20:15

56': Καλό φαλτσαριστό σουτ του Μαντί Καμαρά από θέση έξω αριστερά, λίγο δίπλα από το αριστερό δοκάρι η μπάλα.

20:13

54': Από ένα δεύτερο σερί κόρνερ η μπάλα καταλήγει στον Σίντκλεϊ, που σουτάρει στην κίνηση από το ημικύκλιο της περιοχής, άουτ.

20:12

53': Κόρνερ παραχωρεί ο Μπα για τον ΠΑΟΚ.

20:10

Ο Ροντρίγκες συνεργάζεται με τον Ελ Αραμπί, κάνει το γύρισμα από αριστερά της περιοχής και ο Λόπες με προβολή βρίσκει δίχτυα, 1-1.

20:10

51': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

20:06

47': Σουτ του Εμβιλά, ψηλά άουτ η μπάλα.

20:06

47': Αδύναμο σουτ του Ροντρίγκες από θέση μέσα αριστερά, μπλοκάρει ο Πασχαλάκης.

20:04

46': Αλλαγή και για τον ΠΑΟΚ, αναγκαστική, ο Κρέσπο είχε κάποιες ενοχλήσεις και στη θέση του ο Μιχάι.

20:04

46': Τρεις αλλαγές για τον Ολυμπιακό, Ελ Αραμπί αντί Τικίνιο, Ροντρίγκες αντί Μασούρα, Αγκιμπού Καμαρά αντί Μπουχαλάκη.