-
1
23:01

22:58

Η ΑΕΚ παραμένει δίχως νίκη κόντρα στον ΠΑΟΚ για 13ο σερί παιχνίδι, με 52 βαθμούς διατηρείται στην 5η θέση, ούσα στο -2 από τον ΠΑΟ και στο -1 από τον Άρη. Ο «Δικέφαλος του Βορρά» με 60 πόντους στη 2η θέση θα προσπαθήσει την προσεχή Τετάρτη (4/5) ν' αποτρέψει τη στέψη του Ολυμπιακού ως πρωταθλητή μέσα στην Τούμπα, στο εξ αναβολής μεταξύ τους ματς.

22:58

90'+3: Λήξη του αγώνα, 1-1.

22:56

90'+2: Ανσαριφάρντ αντί Άμραμπατ, δεύτερη αλλαγή για την ΑΕΚ.

22:55

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

22:53

89': Κόρνερ για την ΑΕΚ παραχωρεί ο Ίνγκασον, περνά ανεκμετάλλευτη η εκτέλεση του Λιβάι Γκαρσία.

22:52

88': Κίτρινη στον Άμραμπατ για φάουλ στον Λύρατζη.

22:50

86': Πρώτη αλλαγή για την ΑΕΚ, ο Φράνσον αντί του Μάνταλου. Πρώτη συμμετοχή για τον Σουηδό μέσο με τα κιτρινόμαυρα, παρά το ότι είναι στο ρόστερ από τον περασμένο Ιανουάριο.

22:48

83': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΟΚ! Ο Μουργκ στην αντεπίθεση πασάρει στον αμαρκάριστο Ολιβέιρα, που πλασάρει και η μπάλα στη συμβολή των δοκαριών.

22:46

82': Ολοκληρώνονται οι αλλαγές του ΠΑΟΚ, Ολιβέιρα αντί Τσόλακ, Άκπομ αντί Μιτρίτσα.

22:45

81': Κίτρινη στον Σάστρε για φάουλ στον Σιμάνσκι.

22:41

77': Δεν είναι καλό το ματς στο β' ημίχρονο.

22:38

74': Κούρτιτς αντί Σοάρες, τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

22:38

74': Κίτρινη στον Τζαβέλλα για διαμαρτυρία.

22:37

73': Κίτρινη στον Μήτογλου για φάουλ στον Τσόλακ.

22:32

68': Λύρατζης αντί Τέιλορ, δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

22:31

67': Κίτρινη στον Κριχόβιακ για φάουλ στον Σοάρες.

22:31

67': Ψηλοκρεμαστό σουτ του Τσούμπερ, βλέποντας εκτός εστίας τον Πασχαλάκη, άουτ.

22:25

61': Κίτρινη στον Χατζισαφί για διαμαρτυρία.

22:22

58': Κίτρινη στον Μιτρίτσα για φάουλ στον Ρότα.

22:19

55': Μακρινό σουτ του Κριχόβιακ, δεν ανησυχεί ο Πασχαλάκης.

22:17

52': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ, από την εκτέλεση του κόρνερ η μπάλα καταλήγει στον Αντρίγια Ζίβκοβιτς, που κάνει το κοντινό σουτ και ο Στάνκοβιτς αποκρούει.

22:16

52': Καλό σουτ του Σάστρε εκτός περιοχής και αριστερά, ο Στάνκοβιτς διώχνει σε κόρνερ.

22:13

49': Κόρνερ παραχωρεί ο Μιχάι για την ΑΕΚ, περνά χωρίς κάτι σημαντικό.

22:11

47': Δυνατό συρτό σουτ του Κριχόβιακ εκτός περιοχής, άουτ.

22:10

46': Αναγκαστική αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, τραυματισμός για τον Βαρέλα και στη θέση του ο Ίνγκασον.