-
2
19:01

18:58

Ο Λόπες, λοιπόν, δείχνει στον Πέδρο Μαρτίνς ότι κακώς έχει μπει στο περιθώριο εδώ και αρκετό χρονικό διάστημα, ο Ολυμπιακός φτάνει τους 73 βαθμούς και την ύστατη στιγμή βάζει τέλος στο αρνητικό σερί των πέντε αγώνων χωρίς νίκη σε πρωτάθλημα και Κύπελλο Ελλάδας. Ο ΠΑΣ ήταν εξαιρετικός στο δεύτερο μέρος, άξιζε το βαθμό, αλλά δεν τα κατάφερε στο φινάλε.

18:57

90'+9: Λήξη του αγώνα, 3-2.

18:56

90'+9: Κίτρινη στον Λοπες.

18:55

Ο Λόπες λυτρώνει τον Ολυμπιακό. Πιάνει ένα υπέροχο σουτ με εξωτερικό φάλτσο στην κίνηση από θέση μέσα δεξιά μετά από κακό διώξιμο του Πίρσμαν, 3-2.

18:55

90'+8: ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

18:54

90'+7: Κίτρινη στον Παπασταθόπουλο.

18:53

90'+6: Ο Τικίνιο πιάνει μια κεφαλιά μετά από φάουλ που εκτελεί ο Βαλμπουενά, μπλοκάρει ο Λοντίγκιν.

18:52

90'+5: Ένα καλό σουτ του Λόπες τώρα, διώχνει σε κόρνερ ωραία ο Λοντίγκιν. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

18:50

90'+4: Μία από τα ίδια ο Ολυμπιακός στο β' ημίχρονο ως συνέχεια των κακών εμφανίσεων του τελευταίου ενάμιση μήνα, χωρίς μυαλό, χωρίς εμπνεύσεις, σέντρα στη σέντρα και ο ΠΑΣ έτοιμος να πάρει το Χ μέσα στο «Γ. Καραϊσκάκης».

18:47

90': Έξι τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:43

86': Κίτρινη στον νεοεισελθόντα Οικονομόπουλο για φάουλ στον Καμαρά.

18:42

85': Οικονομόπουλος αντί Σνάιντερ, τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΣ.

18:41

84': Ο Μπα την κεφαλιά μετά το κόρνερ που εκτελεί ο Βαλμπουενά, άουτ.

18:39

83': Τριπλή αλλαγή για τον Ολυμπιακό, Κούντε αντί Εμβιλά, Τικίνιο αντί Καρβάλιο, Βαλμπουενά αντί Ροντρίγκες.

18:37

Ο Στάνκο τη σέντρα από αριστερά, ο Σνάιντερ με προβολή στο δεύτερο δοκάρι νικά τον Βατσλίκ, 2-2.

18:37

80': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ!

18:36

79': Κερδίζει κόρνερ ο Σάλιακας από τον Ρέαμπτσιουκ, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:30

74': Καλό μακρινό σουτ του Εμβιλά, άουτ.

18:29

73': Λόπες αντί Μασούρα, δεύτερη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

18:25

68': Ωραίο σουτ του Μασούρα εκτός περιοχής, διώχνει δύσκολα σε κόρνερ ο Λοντίγκιν. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

18:20

63': Ο Βατσλίκ νικά στο τετ α τετ τον Γκαρντάβσκι! Μεγάλη ευκαιρία για το 2-2 χάνει ο ΠΑΣ.

18:19

63': Ήταν οφσάιντ ο Ελ Αραμπί, δεν υπάρχει γκολ.

18:18

62': Λώλης αντί Ντομίνγκεθ, δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

18:18

Το VAR θα δώσει τη λύση και σε αυτή την περίπτωση, για οφσάιντ του Ελ Αραμπί πριν σκοράρει ο Ροντρίγκες.

18:18

61': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

18:16

59': Συνέχεια στο παιχνίδι, δεν υπήρχε κάτι.

18:15

58': Στο VAR τσεκάρεται μήπως υπήρξε χέρι του Εραμούσπε στη σέντρα του Ρέαμπτσιουκ.

18:14

57': Σέντρα του Ρέαμπτσιουκ από αριστερά, κοντινή προβολή του Ελ Αραμπί, άουτ. Καλή στιγμή για τον Ολυμπιακό.

18:12

56': Πρώτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό, Καμαρά αντί Μπουχαλάκη.

18:11

54': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό από τα πόδια του Εραμούσπε, αλλά και πάλι περνά ανεκμετάλλευτη η εκτέλεση του Καρβάλιο.

18:10

53': Ο Σάλιακας εκτελεί το κόρνερ από δεξιά, άστοχη κεφαλιά του Ντομίνγκεθ.

18:09

53': Κόρνερ παραχωρεί ο Μπα για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

18:09

52': Σουτ του Ροντρίγκες, κόντρα, κόρνερ για τους Πειραιώτες. Δεν προκύπτει κάτι σημαντικό.

18:02

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.