Καλό σας βράδυ από το a-sports.

22:20

Λήξη του αγώνα, Βόλος - Ατρόμητος 1-1.

22:19

90+3': Κόρνερ για τον Ατρόμητο από προσπάθεια του Αλιμπέκ, εκτελεί ο Ντένιτς από τα αριστερά με το δεξί.

22:19

90+2': Σέντρα του Άλχο από δεξιά μετά από προσπάθεια του Φερνάντες, στην αγκαλιά του Γιαννιώτη.

22:18

90+1': Κόρνερ από τα δεξιά για τον Βόλο, το παραχωρεί ο Τζοβάρας.

22:17

90': 3 λεπτά καθυστερήσεων.

22:16

89': Αντεπίθεση από τα δεξιά για τον Ατρόμητο, δεν σημειώνεται τελική ενέργεια αν και οι Χαρίσης-Ντένιτς-Κουλούρης συνδυάζονται άψογα.

22:13

86': Στο νέο κόρνερ από αριστερά με τον Μπαριέντος, η μπάλα απομακρύνεται από την περιοχή, με τον Πουρίτα να σουτάρει χωρίς δύναμη και να μην ανησυχεί τον σταθερό Γιαννιώτη.

22:12

85': Κόρνερ για τον Βόλο από δεξιά. Ο Φεράρι παίρνει την μπάλα έξω αριστερά και με βολίδα απειλεί, ο Γιαννιώτης αντιδρά ξανά, διώχνοντας κόρνερ.

22:11

84': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Μουνίθ βγαίνει, ο Ντένιτς μπαίνει.

22:09

82': Αλλαγή για τον Βόλο. Ο Μπαρτόλο αποχωρεί, ο Πουρίτα παίρνει τη θέση του.

22:07

80': Ευκαιρία για τον Βόλο! Ο Σιέλης κάνει την καρφωτή κεφαλιά μετά την εκτέλεση του Μπαριέντος, με το πόδι διώχνει εντυπωσιακά ο Γιαννιώτης!

22:07

79': Κόρνερ για τον Βόλο από αριστερά μετά από παρέμβαση της άμυνας σε σέντρα του Φερνάντες από τα δεξιά.

22:05

Με δυο φορ πλέον ο Ατρόμητος, Αλιμπέκ - Κουλούρης μήπως και απειλήσει την αντίπαλη εστία. Στα τελευταία λεπτά ο Βόλος έχει ανεβάσει στροφές και πιέζει αρκετά.

22:04

76': Τριπλή αλλαγή για τον Ατρόμητο. Βασιλαντωνόπουλος, Αλιμπέκ και Τζοβάρας αντί των Κιβρακίδη, Καρτάλη και Καστεγιάνο.

22:01

73': Κίτρινη κάρτα για τον Καρτάλη σε φάουλ πάνω στον Μπαριέντος.

21:59

72': Ευκαιρία για τον Βόλο! 1-2 Ροσέρο-Μπαρτόλο, ο πρώτος σουτάρει από το ύψος του πέναλτι λίγο άουτ από το αριστερό κάθετο δοκάρι του Γιαννιώτη.

21:58

71': Ο Φερνάντες, στην κλασική του κίνηση, απαλλάσσεται από αντίπαλο συγκλίνοντας μέσα δεξιά και με το γλυκό αριστερό πόδι απειλεί, στέλνοντας την μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Γιαννιώτη.

21:57

70': Διπλή αλλαγή για τον Βόλο. Ροσέρο και Τριανταφύλλου αντί των Μεταξά και Γκιουλέν.

21:56

69': Ισορροπημένο το δεύτερο ημίχρονο, οι δυο ομάδες απειλούν την αντίπαλη εστία.

21:55

68': Κόρνερ η μπάλα, εκτελεί ο Μουνίθ.

21:54

67': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Μακρινό ευθύβολο αλλά όχι πολύ δυνατό σουτ του Σάλομον με το αριστερό πόδι, εκτινάσσεται και διώχνει κόρνερ με το δεξί χέρι ο Παπαδόπουλος.

21:53

65': Ευκαιρία για τον Βόλο! Αντεπίθεση του Βόλου, ο Φερνάντες πασάρει όμορφα στον Φαν Βέερτ μέσα δεξιά, με τον Ολλανδό να σουτάρει συρτά με το δεξί, ακουμπάει ίσα-ίσα ο Γιαννιώτης κόρνερ η μπάλα αλλά ο διαιτητής δεν το υποδεικνύει.

21:52

64': Κίτρινη για τον Κουλούρη που κάνει φάουλ σκοπιμότητας πάνω στον Φερνάντες, κόβοντας την αντεπίθεση των γηπεδούχων.

21:49

61': Αλλαγή για τον Βόλο. Ο Ριένστρα παίρνει τη θέση του Τσοκάνη.

21:48

60': Στην αντεπίθεση ο Ατρόμητος ζήτησε πέναλτι σε ανατροπή του Ροτάριου από τον Άλχο, το VAR δεν έδειξε παράβαση.

21:47

60': Πανομοιότυπη φάση, εκτελεί το κόρνερ ο Μπαριέντος, κεφαλιά του Σιέλη στην αγκαλιά του Γιαννιώτη αυτή τη φορά.

21:46

59': Νέο κόρνερ από προσπάθεια του Σιέλη και ο Σάλομον βάζει την κόντρα.

21:46

59': Κόρνερ για τον Βόλο, εκτελεί από τα δεξιά ο Μπαριέντος.

21:45

58': Κίτρινη κάρτα στον Χαρίση που σταματά αντικανονικά τον Μπαριέντος.

21:44

56': Ο Τσοκάνης κάνει την κεφαλιά από το ύψος του πέναλτι, στέλνοντας την μπάλα ψηλά άουτ, μετά από προσπάθεια και σέντρα του Μπαρτόλο από αριστερά.

21:40

52': Στην επόμενη φάση ο Βόλος απειλεί εκ νέου, ο Φερνάντες μπαίνει από δεξιά στην περιοχή και να σουτάρει, ο Γιαννιώτης μπλοκάρει τη μπάλα.

21:39

Ολέθριο λάθος του Καστεγιάνο που έχασε το κοντρόλ στο κέντρο της άμυνας του Ατρόμητου, με τον Φαν Βέερτ να κερδίζει την μπάλα, ευρισκόμενος μέσα αριστερά, να σουτάρει δυνατά με το αριστερό και η μπάλα να καταλήγει στην απέναντι γωνία του Γιαννιώτη.

21:38

51': ΓΚΟΛ για τον ΒΟΛΟ! 1-1

21:37

50': Φάουλ για τον Βόλο σε καλή θέση, 2-3 μέτρα έξω από την περιοχή του Ατρόμητου. Διαμαρτύρονται για κάρτα οι παίκτες των γηπεδούχων, θα μπορούσε να βγει στον Στρούγγη. Ο Φερνάντες το εκτελεί χωρίς δύναμη, δεν προβληματίζει τον Γιαννιώτη που μπλοκάρει εύκολα.

21:34

47': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Σέντρα του Μουνίθ από αριστερά στο ύψος του πέναλτι, ο Ροτάριου σουτάρει με εσωτερικό φάλτσο και ο Γκιουλέν βάζει την κόντρα, κόρνερ η μπάλα.

21:32

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δυο ομάδες.