-
3
23:54

23:53

90'+4: Λήξη του αγώνα, Μάντσεστερ Σίτι - Ρεάλ Μαδρίτης 4-3, όλα θα κριθούν στον επαναληπτικό αγώνα του «Μπερναμπέου».

23:52

90'+2: Κόρνερ για τη Σίτι με τον Φόντεν από αριστερά.

23:51

90'+2: Κίτρινη κάρτα για τον Νάτσο.

23:50

90'+1: Ένα μικρό παιδί μπαίνει στον αγωνιστικό χώρο και η αναμέτρηση διακόπτεται προσωρινά.

23:49

90': 3 λεπτά καθυστερήσεων, ξεκινούν να μετράνε.

23:48

89': Οφσάιντ για τη Ρεάλ.

23:46

88': Αλλαγή για τη Ρεάλ. Ο Βινίσιους αποχωρεί, ο Ασένσιο παίρνει τη θέση του.

23:44

85': Κόρνερ για τη Σίτι, απειλεί με σέντρα-σουτ ο Μαχρέζ. Μετά την εκτέλεση πανομοιότυπη φάση, με Μαχρέζ και πάλι να σεντράρει από έξω δεξιά προς την αντίθετη μεριά, η μπάλα αυτή τη φορά καταλήγει άουτ.

23:43

84': Κίτρινη κάρτα για τον Φερναντίνιο.

23:42

83': Αλλαγή για τη Σίτι, Στέρλινγκ μέσα, Ζεσούς έξω.

23:41

Ψύχραιμος ο Μπενζεμά, α λα Πανένκα η εκτέλεση, στο κέντρο της εστίας, ξαπλώνει αριστερά ο Έντερσον.

23:40

82': ΓΚΟΛ για τη ΡΕΑΛ! 4-3

23:39

81': ΠΕΝΑΛΤΙ για τη ΡΕΑΛ! Χέρι του Λαπόρτ μετά την εκτέλεση του Κρος, στο VAR πηγαίνει ο διαιτητής Κόβατς, η παράβαση επιβεβαιώνεται.

23:38

79': Αλλαγή για τη Ρεάλ. Ο Θεμπάγιος παίρνει τη θέση του Μόντριτς.

23:38

79': Παραμένει ψηλά η Ρεάλ, προσπάθεια του Μπενζεμά από δεξιά, συρτή σέντρα του Γάλλου, διώχνει ο Λαπόρτ για τη Σίτι.

23:37

78': Αριστερό συρτό σουτ του Μόντριτς, η μπάλα φεύγει λίγο άουτ. Δεν απειλεί ιδιαίτερα την εστία του Έντερσον.

23:36

76': Ίσως το καλύτερο φετινό ματς της διοργάνωσης, με έξι γκολ και ρυθμό φρενήρη, οι ομάδες πιέζουν και για άλλα γκολ.

23:34

76': Ευκαιρία για τη Σίτι, ο Μαχρέζ κάνει ντρίμπλες και βρίσκεται απέναντι στον Κουρτουά, βγαίνει πλάγια και με το δεξί πλασάρει άουτ.

23:33

Ο Μπερνάρντο Σίλβα παίρνει τη μπάλα στα όρια της περιοχής, προχωράει λίγο και με αριστερή βολίδα σημειώνει το τέταρτο γκολ των Άγγλων, άγαλμα ο Κουρτουά, με τους φιλάθλους της Σίτι να παραληρούν!

23:33

74': ΓΚΟΛ για τη ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ! 4-2

23:29

70': Αλλαγή για τη Ρεάλ. Καμαβινγκά εντός, Ροντρίγκο εκτός. Ο Γάλλος περνάει στον άξονα, με τον Βαλβέρδε δεξιά, τον Βινίσιους αριστερά και τον Μπενζεμά στην κορυφή της επίθεσης του 4-3-3 του Αντσελότι.

23:28

69': Οφσάιντ ο Βινίσιους για τη Ρεάλ.

23:27

67': Πλασέ του Λαπόρτ, στην αγκαλιά του Κουρτουά.

23:26

66': Η κατοχή παραμένει στη Σίτι, η Ρεάλ προσπαθεί να βγει σε γρήγορες αντεπιθέσεις χωρίς αποτέλεσμα μέχρι τώρα.

23:18

60': Ματς αντάξιο των ονομάτων των δυο ομάδων παρακολουθούμε στο Μάντσεστερ, κοινός στόχος είναι η νίκη και οι 22 παίκτες τα δίνουν όλα στον αγωνιστικό χώρο. Οι άμυνες έχουν αρκετά κενά, δεν αποκλείεται να δούμε και άλλα γκολ.

23:16

Ο Βινίσιους παίρνει τη μπάλα έξω αριστερά και βαδίζει ανενόχλητος πολλά μέτρα, συγκλίνει προς τα μέσα και με δεξί πλασέ στην απέναντι γωνία, μειώνει για τους Μαδριλένους!

23:14

55': ΓΚΟΛ για τη ΡΕΑΛ! 3-2

23:12

Ο Φερναντίνιο κερδίζει τη μπάλα και σεντράρει από τα δεξιά, μόνος στη μικρή περιοχή ο Φόντεν, με το κεφάλι σκοράρει πανεύκολα απέναντι στον Κουρτουά!

23:11

52': ΓΚΟΛ για τη ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ! 3-1

23:06

48': Τεράστια διπλή ευκαιρία για τη Σίτι! Μαχρέζ μόνος με τον Κουρτουά μέσα δεξιά, πλασάρει με το αριστερό στο δεξί κάθετο δοκάρι, νέο σουτ του Φόντεν με μόνο έναν παίκτη να υπάρχει στην εστία, πάνω στη γραμμή διώχνει ο Καρβαχάλ, κόρνερ η μπάλα!

23:04

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου. Αλλαγή για τη Ρεάλ, Αλάμπα έξω, Νάτσο μέσα.