-
0
23:25

23:23

Ο Παναθηναϊκός παίρνει τη σημαντική νίκη, με 51 βαθμούς στην 4η θέση πλησιάζει στην έξοδο στην Ευρώπη. Ο Ολυμπιακός με 70 πόντους διατηρεί το +11 από τον ΠΑΟΚ, αλλά συνεχίζει τις κακές εμφανίσεις.

23:23

90'+6: Λήξη του αγώνα, 1-0.

23:21

90'+4: Επιθετικό φάουλ του Σισέ μετά την εκτέλεση του Φορτούνη.

23:21

90'+3: Κόρνερ κερδίζει ο Ροντρίγκες.

23:20

90'+3: Κίτρινη στον Ρούμπεν Πέρεθ για φάουλ στον Φορτούνη.

23:18

90'+1: Ολοκληρώνονται και οι αλλαγές του Παναθηναϊκού, Χατζηγιοβάνης αντί Παλάσιος.

23:18

90': Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

23:16

89': Απ' ό,τι φαίνεται το γκολ του Αϊτόρ θα κρίνει το παιχνίδι, δεν υπάρχει καμία ευκαιρία μπροστά από τις δύο εστίες στο β' ημίχρονο.

23:13

85': Ο Σισέ σε καίριο τάκλιν προ του Βιτάλ, κόρνερ για τον ΠΑΟ. Περνά ανεκμετάλλευτο.

23:09

82': Κίτρινη στον Αγκιμπού Καμαρά, σταματά με φάουλ τον Παλάσιος στην αντεπίθεση.

23:05

78': Ο Καρλίτος βλέπει εκτός εστίας τον Βατσλίκ, μακρινό σουτ, ο Τσέχος διώχνει σε κόρνερ που περνά ανεκμετάλλευτο τελικά.

23:04

77': Αλλαγή στην αλλαγή για τον Ολυμπιακό, αποχωρεί τραυματίας ο Βαλμπουενά, στη θέση του ο Καρβάλιο.

23:02

75': Ο Αλεξανδρόπουλος πέφτει στην περιοχή στη διεκδίκηση της μπάλας με τον Παπασταθόπουλο, δεν υπάρχει κάτι.

22:59

72': Καρλίτος αντί Ιωαννίδη, Αλεξανδρόπουλος αντί Αϊτόρ, δύο αλλαγές για τον Παναθηναϊκό.

22:57

70': Σουτ του Βαλμπουενά εκτός περιοχής και δεξιά, μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα ο Μπρινιόλι.

22:56

69': Κόρνερ παραχωρεί ο Ρέαμπτσιουκ για τον Παναθηναϊκό, περνά ανεκμετάλλευτο.

22:50

63': Δύο αλλαγές για τον ΠΑΟ, Βιγιαφάνιες αντί Μαουρίσιο, Βιτάλ αντί Γκατσίνοβιτς.

22:46

59': Φορτούνης αντί Κανέ, Βαλμπουενά αντί Μασούρα, Μπουχαλάκης αντί Εμβιλά, τρεις αλλαγές για τον Ολυμπιακό.