-
0
21:26

21:24

Παιχνίδι που θα ξεχαστεί γρήγορα, ο Παναιτωλικός με 33 πόντους επικυρώνει την παραμονή του στη Σούπερ Λίγκα 1, στους 40 βαθμούς ο Αστέρας Τρίπολης και πιάνει στην 7η θέση τον ΟΦΗ.

21:22

90'+6: Λήξη του αγώνα, 0-0.

21:20

90'+5: Δύο αλλαγές για τον Παναιτωλικό, Μάρτενσον αντί Μεντόσα, Μπελεβώνης αντί Βέργου.

21:16

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:12

86': Κίτρινη στον Μπαράλες.

21:11

85': Σουτ του Βέργου από θέση μέσα αριστερά, μπλοκάρει ο Τσιφτσής.

21:08

82': Βαρόνε αντί Ντουάρτε, δεύτερη αλλαγή για τους Αγρινιώτες.

21:07

81': Ιγκλέσιας αντί Μουνάφο, ολοκληρώνονται οι αλλαγές για τον Αστέρα Τρίπολης.

21:05

79': Μέτριο το ματς και στο β' ημίχρονο.

20:58

72': Σημαντική ευκαιρία για τον Αστέρα Τρίπολης, ωραία σέντρα του Καρμόνα από δεξιά, κοντινή κεφαλιά του Μπαράλες κι ελάχιστα δίπλα από το δεξί δοκάρι η μπάλα.

20:56

70': Μπαρμπόσα αντί Ντίας, πρώτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό.

20:52

66': Σουτ του Κρέσπι από θέση μέσα δεξιά, κόντρα, κόρνερ για τον Αστέρα Τρίπολης. Αυτό περνά χωρίς κάτι σημαντικό.

20:49

63': Μπαράλες αντί Ριέρα, Κανελλόπουλος αντί Μπενίτο, δύο αλλαγές για τους Αρκάδες.

20:42

56': Σουτ του Περέιρα εκτός περιοχής, ψηλά άουτ η μπάλα.

20:40

54': Κίτρινη στον Άλβαρες για φάουλ στον Μεντόσα.

20:37

52': Κόρνερ παραχωρεί ο Αντζουλάς για τον Παναιτωλικό, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:31

46': Βαλιέντε αντί Σανταφέ, δεύτερη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης.