1
-
2
20:13

Ευχαριστούμε που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια. Θα ακολουθήσει η ανάλυση του αγώνα αργότερα το βράδυ.

20:09

Τεράστια νίκη για τον Απόλλωνα Σμύρνης. Ολοζώντανες οι ελπίδες πια για παραμονή, μειώνει τη διαφορά στους δύο βαθμούς από τη Λαμία. Ο ΟΦΗ στο β' ημίχρονο δεν μπόρεσε να βρει λύση.

20:08

Λήξη αναμέτρησης, τελικό σποτέλεσμα ΟΦΗ - Απόλλων Σμύρνης 1-2.

20:07

90'+4: Κίτρινη στον Σόρτσαν (για καθυστέρηση).

20:07

90'+3: Σουτ Τοράλ από θέση έξω αριστερά, πάνω από την εστία του Σορτσάν.

20:05

90'+1: Νέο κόρνερ από τα αριστερά πλέον με τον Λάμπρου, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:04

90'+1: Κόρνερ για τον ΟΦΗ, από τα αριστερά πλασαριστό με τον Λάμπρου, η μπάλα απομακρύνεται.

20:04

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων...

20:02

89': Κίτρινη στον Ντεντάκη (υπερβολική η κάρτα).

20:01

87': Αλλαγή για τον Απόλλωνα Σμύρνης. Ο Φερνάντες στη θέση του Μαρτίνες.

19:57

84': Δύο αλλαγές ακόμα ο ΟΦΗ. Ουές και Μπουζούκης αντί Πασαλίδη και Μεγιάδο. Ολοκληρώνει τις κινήσεις του ο Νιόπλιας.

19:57

84': Αλλαγή για τον Απόλλωνα Σμύρνης. Εμπακόγκου αντί Ιωαννίδη.

19:53

79': Σουτ Λάμπρου από θέση έξω δεξιά, πολλά μέτρα άστοχο.

19:52

Ο Μαρτίνες σε Κάστρο που ανοίγει στον Σλίβκα, μέσα στην περιοχή στα αριστερά, συρτό δυνατό σουτ και 1-2.

19:52

78': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ!

19:49

75': Κίτρινη στον Γιαννούλη (φάουλ πάνω στον Ιωαννίδη).

19:46

73': Φαλτσαριστό σουτ Λάμπρου από τα αριστερά, ένα μέτρο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Απόλλωνα.

19:46

72': Εκτελεί ο Μαρτίνες από τα αριστερά, η μπάλα απομακρύνεται από τα καρέ του ΟΦΗ.

19:45

71': Μεγάλη φάση για τον Απόλλωνα Σμύρνης, γέμισμα - βαθιά μπαλιά από τον Βιτλή, κεφαλιά στο ύψος της περιοχής του Μπρούνο Άλβες, ο Ιωαννίδης κάνει την προβολή στο ύψος του πέναλτι, ο Επασί με υπερένταση σε κόρνερ.

19:45

71': Κίτρινη στον Βούρο (για φάουλ στον Βιτλή)

19:43

Ο Νέιρα από τα αριστερά, κερδίζει την κόντρα από τον βγάζει σε Φελίπε, δυνατό διαγώνιο σουτ και στα δίχτυα, 1-1.

19:43

70': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

19:42

Οφσάιντ ο Ντεντάκης...

19:39

66': Σέντρα Ντε Γκούζμαν από τα δεξιά, κεφαλιά υπό πίεση Φελίπε, πάνω από την εστία των φιλοξενούμενων.

19:38

65': Αλλαγή για τον Απόλλωνα Σμύρνης, ο Τσίμπσαχ αντί Φατιόν.

19:35

62': Οφσάιντ ο Μαρτίνες, σωστή υπόδειξη.

19:34

Γίνεται τσεκάρισμα από το VAR... Δεν υπάρχει κάτι.

19:33

60': Κόρνερ για τον ΟΦΗ με τον Λάμπρου... Χέρι Τοράλ και επιθετικό φάουλ.

19:30

57': Μεγάλη ευκαιρία για τον Απόλλωνα Σμύρνης. Έξυπνη εκτέλεση φάουλ του Μαρτίνες, ανοίγει την μπάλα στα δεξιά, ο Σλίβκα σουτάρει πάνω στην κίνηση στο ύψος του πέναλτι, ο Επασί σωτήρια διώχνει!

19:27

54': Τρεις αλλαγές μαζί για τον ΟΦΗ. Τοράλ αντί Σταϊκου, Ντε Γκουζμαν αντί Τσιλιανίδη, Μπαλογάννης αντί Μαρινάκη.

19:25

51': Εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά ο Λάμπρου, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:24

51': Καλή στιγμή για τον ΟΦΗ. Ωραίο σουτ Φελίπε σουτ απέξω και αριστερά, ο Σόρτσαν διώχνει σε κόρνερ εντυπωσιακά.