-
3
22:26

22:25

Ο Ατρόμητος παίρνει το σπουδαίο διπλό, με 30 βαθμούς στη 12η θέση είναι ουσιαστικά εξασφαλισμένος για την παραμονή του στη Σούπερ Λίγκα 1. Ο Παναιτωλικός με 32 πόντους είναι ένα σκαλί πιο πάνω στην κατάταξη.

22:24

90'+5: Λήξη του αγώνα, 2-3.

22:21

90'+2: Κίτρινη στον Γιαννιώτη για καθυστερήσεις.

22:20

90'+1: Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

22:20

90'+1: Νταβιώτης αντί Κλωναρίδη, τρίτη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

22:11

82': Καρέλης αντί Ντουάρτε, Μόρσεϊ αντί Αντούνες, ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Παναιτωλικού.

22:08

79': Ντένιτς αντί Σάλομον, που έχει πρόβλημα τραυματισμού, για τη δεύτερη αλλαγή του Ατρομήτου.

22:05

76': Καρτάλης αντί Μουνίθ, πρώτη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

22:04

75': Κίτρινη στον Αντούνες.

22:02

73': Μεντόσα αντί Ντίας, Βαρόνε αντί Μάρτενσον, Μπαρμπόσα αντί Νταγκό, τρεις αλλαγές για τον Παναιτωλικό.

22:01

Ο Κουλούρης με υπέροχο δυνατό σουτ από θέση μέσα δεξιά βρίσκει δίχτυα για το 2-3.

22:01

72': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

21:52

63': Κίτρινη στον Μουνίθ για φάουλ στον Ντουάρτε.

21:46

57': Τελικά την κίτρινη κάρτα αντικρίζουν ο Χαρίσης και ο Κορνέλιους.

21:45

56': Ένα δυνατό φάουλ του Χαρίση στον Νταγκό έφερε αρκετή ένταση ανάμεσα στους παίκτες των δύο ομάδων.

21:43

54': Ο Βέργος πιάνει μια κεφαλιά, λίγο δίπλα από το δεξί δοκάρι η μπάλα, καλή στιγμή για τον Παναιτωλικό.

21:38

49': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο, ο Μουνίθ εκτελεί φάουλ από δεξιά, κεφαλιά-πάσα του Μαυρομμάτη στον Στρούγγη, που πλασάρει στην κίνηση και λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

21:35

47': Ο Χαρίσης μπαίνει στην περιοχή και σουτάρει, ψηλά άουτ θα φύγει η μπάλα.

21:34

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.

21:19

Ανοικτό παιχνίδι, όπως φανερώνει το μέχρι στιγμής σκορ, κακή λειτουργία στα μετόπισθεν γι' αμφότερους τους αντιπάλους.

21:18

45'+3: Λήξη α' ημιχρόνου, 2-2.

21:18

45'+3: Απευθείας εκτελεί ένα φάουλ ο Ντουάρτε, άουτ.

21:15

45': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:13

43': Φαλτσαριστό σουτ εκτός περιοχής του Κουλούρη, παίρνει ύψος η μπάλα, άουτ.

21:11

41': Κίτρινη στον Έρλινγκμαρκ για φάουλ στον Ντουάρτε.

21:10

40': Άλλο ένα σουτ του Νταγκό από αριστερά, λίγο δίπλα από το δεξί δοκάρι περνά η μπάλα.

21:08

38': Ο Ντουάρτε εκτελεί άλλο ένα κόρνερ από δεξιά, δεν μπορούν να διώξουν οι αμυντικοί του Ατρομήτου και ο Νταγκό σουτάρει δυνατά, για να φύγει πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

21:06

Σχεδόν πανομοιότυπο με το 1-1 το γκολ, εκτελεί κόρνερ από δεξιά ο Ντουάρτε, η πρώτη κεφαλιά από τον Βργκοτς και ο Ντίας με δεύτερη κεφαλιά νικά τον Γιαννιώτη για το 2-2.

21:05

36': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

20:58

Ο Μουνίθ βρίσκει χώρο εκτός περιοχής και με ωραίο φαλτσαριστό σουτ στέλνει την μπάλα στη δεξιά γωνία του Ανέστη, 1-2.

20:57

28': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

20:52

Ο Ντουάρτε εκτέλεσε κόρνερ από δεξιά, ο Γιαννιώτης απέκρουσε την κεφαλιά του Κορνέλιους κι εξ επαφής ο Ντίας βρήκε δίχτυα, με το VAR να υποδεικνύει ότι δεν υπήρχε οφσάιντ, 1-1.

20:51

22': Και τελικά το γκολ μετρά.

20:50

20': Το VAR τσεκάρει τη φάση.

20:49

19': Ο Ντίας σκοράρει από κοντά, αλλά είναι σε θέση οφσάιντ, δεν μετρά το γκολ.

20:43

14': Δυνατό σουτ του Κλωναρίδη από πλάγια δεξιά, δεν ανησυχεί ο Ανέστης.