2
16:39

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

16:38

Αδικείται από την ισοπαλία ο Λεβαδειακός, που έχασε πέναλτι και έχασε μοναδική ευκαιρία στις καθυστερήσεις για να πάρει το τρίποντο. Άντεξε η ΑΕΚ Β' με ήρωα τον τερματοφύλακα της Χατζηεμμανουήλ.

16:36

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα, Λεβαδειακός - ΑΕΚ Β' 2-2.

16:35

90'+4: Στο κόρνερ ο Κιούσης από τα αριστερά, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:34

90'+3: Φάουλ από τα αριστερά για την ΑΕΚ Β' από τα 30 μέτρα, μεγάλη ταχύτητα παίρνει το σουτ από τον άνεμο, σε κόρνερ ο Μάρκοβιτς.

16:33

90'+2: Τεράστια ευκαιρία για τον Λεβαδειακό. Ο Νίλι από τα δεξιά κινείται και δίνει πάρε - βάλε σε Βράκα, πλασέ κοντά στο πέναλτι, ο Χατζηεμμανουήλ διώχνει σωτήρια και κρατά το 2-2!

16:32

90'+1: Αλλαγή για την ΑΕΚ Β'. Ραντόνια αντί Μιτάι.

16:32

Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων...

16:31

Δύο λεπτά για να εκτελεστεί ένα κόρνερ! Απίστευτα πράγματα. Εκτελέστηκε απευθείας άουτ.

16:29

89': Κόρνερ για την ΑΕΚ Β'. Από τα δεξιά στην εκτέλεση ο Γερολέμου, που δυσκολεύεται να κρατήσει σταθερή την μπάλα λόγω του αέρα.

16:27

86': Σουτ Βράκα απέξω, πολλά μέτρα άστοχο...

16:22

Ο δυνατός άνεμος που είναι κόντρα όπως επιτίθεται ο Λεβαδειακός έχουν προκαλέσει μεγάλο πρόβλημα στους γηπεδούχους.

16:21

80': Κίτρινη στον Χριστόπουλο.

16:18

77': Κίτρινη στον Λιάγκα.

16:14

74': Αλλαγή για τον Λεβαδειακός. Βρακάς αντί Μουτίνιο.

16:13

73': Νέες αλλαγές για την ΑΕΚ Β'. Γιαννούτσος αντί Κορνέζου και Γκολφίνος αντί Ιατρούδη.

16:09

69': Αλλαγή για την ΑΕΚ Β'. Ο Χριστόπουλος αντί του Τζούντι Γκαρσία.

16:09

69': Κίτρινη στον Γερομέμου.

16:08

68': Κόρνερ για τον Λεβαδειακός, ο Μουτίνιο από τα αριστερά, περνά ανεκμετάλλευτο...

16:04

64': Φάουλ για την ΑΕΚ στα 20 μέτρα, ο Γιούσης με δύναμη, χτυπά σε Δούμτσιο και κόρνερ... Εκτελεί από τα δεξιά ο Γερολέμου, η μπάλα απομακρύνεται εύκολα.

16:02

61': Αλλαγή για τον Λεβαδειακός. Ο Δούμτσιος στη θέση του Μπαρμπόσα.

16:01

60': Παίρνει ο αέρας την μπάλα... Ο Πολέτο στα 11 μέτρα, ο Χατζηεμμανουήλ αποκρούει, στην επαναφορά ο Πολέτο νέο σουτ από κοντά, αουτσάιντερ!

15:59

58': Πέναλτι για τον Λεβαδειακό. Ο Παναγιώτου από τα αριστερά και μέσα στην περιοχή, τον ανατρέπει απρόσεκτα ο Τζούντα Γκαρσία, υπάρχει παράβαση.

15:58

57': Κίτρινη στον Νίλι.

15:55

54': Τελικά ο Ιατρούδης επιστρέφει και θα δοκιμάσει να συνεχίσει το ματς! Ξανά με 11 παίκτες και η ΑΕΚ Β'.

15:54

53': Σέντρα από τα αριστερά του Παναγιωτούδης, δεν πιάνει καλά την προβολή στο δεύτερο δοκάρι ο Μπαρμπόσα και άουτ.

15:54

52': Τραυματίστηκε ο Ιατρούδης, προσωρινά με δέκα, δεν μπορεί να συνεχίσει...

15:52

51': Οφσάιντ ο Κιούσης, σωστή υπόδειξη.

15:51

50': Αδύναμο σουτ Μπαρμπόσα στο ύψος της περιοχής μέσα στο ημικύκλιο, μαζεύει εύκολα ο Χατζηεμμανουήλ.

15:50

49': Οφσάιντ ο Πολέτο, σωστή υπόδειξη.

15:47

46': Σέντρα από τα δεξιά, κεφαλιά Μπαρμπόσα, άουτ. Νωρίς η πρώτη τελική του Λεβαδειακού στο δεύτερο μισό του ματς.