0
19:13

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

19:10

Αυτοκτόνησε ο Απόλλων Σμύρνης με την απαράδεκτη εκτέλεση πέναλτι του Παμλίδη. Νίκη επί της ουσίας που τον ξεμπλέκει από τις δύο τελευταίες θέσεις πήρε ο Ατρόμητος.

19:09

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Ατρόμητος - Απόλλων Σμύρνης 1-0.

19:07

Καθυστερήσεις στις καθυστερήσεις...

19:05

Εξετάζουν το γκολ στο VAR... Για οφσάιντ. Είναι εντάξει, μετρά το γκολ κανονικά.

19:03

Ο Καστελάνο σε Σπιριντόνοβιτς από τα αριστερά, συρτή πάσα, προβολή από κοντά του Κουλούρη και στα δίχτυα, 1-0.

19:02

90'+2: ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

19:01

Πέντε λεπτά οι καθυστερήσεις...

18:59

Διαμαρτυρίες από τον πάγκο του Ατρόμητου και μοιράζει κάρτες στους αξιωματούχους των γηπεδούχων ο ρέφερι Κορέια.

18:58

88': Ο Πασλίδης εκτελεί, πολύ άσχημα, αδύναμα εντελώς, ο Γιαννιώτης μπλοκάρει.

18:58

87': Κίτρινη στον Καστελάνο.

18:57

86': Πέναλτι για τον Απόλλωνα Σμύρνης.

18:56

Καλείται στο VAR ο ρέφερι, πάει στο μόνιτορ... Ο Καστελάνο έδιωξε με το χέρι στο κόρνερ του Απόλλωνα.

18:54

84': Κόρνερ για τον Απόλλωνα Σμύρνης... Ο Μπαξεβανίδης από τα αριστερά, σηκώνεται ο Ρόγκνε, ο Γιαννιώτης μπλοκάρει.

18:52

81': Μπαξεβανίδης αντί Βιτλή, που ένιωσε ενοχλήσεις.

18:51

80': Σέντρα Ντεντάκη, κεφαλιά στο πρώτο δοκάρι του Ιωαννίδη, τρία μέτρα άουτ.

18:49

78': Αλλαγές για τον Ατρόμητο. Έρλινγκμαρκ αντί Χαρίση, Σπιριντόνοβιτς αντί Μουνίθ.

18:49

78': Ο Ναμπί από πλάγια θέση, δίπλα στη γραμμή του άουτ, ο Κότσαρης απομακρύνει...

18:48

77': Σουτ Μαρτίνες από θέση μέσα δεξιά, με φάλτσα, ο Μαυρομμάτης με το σώμα σε κόρνερ για τον Απόλλωνα Σμύρνης. Εκτελεί ο Ντεντάκης, η μπάλα απομακρύνεται.

18:47

76': Σουτ απέξω και δεξιά του Ναμπί, πολλά μέτρα άστοχο...

18:44

Έχει πάρει μέτρα ο Απόλλων Σμύρνης, μπλοκαρισμένος ο Ατρόμητος.

18:42

72': Αλλαγή για τον Απόλλωνα Σμύρνης. Ο Μαρτίνες στη θέση του Τσίμσπαχ.

18:38

67': Κίτρινη στον Βιτλή.

18:37

66': Διπλή αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ναμπί και Κλωναρίδης μέσα στις θέσεις Ντένιτς, Άλμπεκ.

18:34

64': Αναγκαστική η πρώτη αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Στρούγγης αντί του Χατζηισαΐα.

18:33

Ο Χατζηισαΐας έχει χτυπήσει, δεν μπορεί να συνεχίσει... Μικρή διακοπή.

18:32

62': Αλλαγή για τον Απόλλωνα Σμύρνης. Ο Παμλίδης στη θέση του Ντάουντα.

18:26

56': Ευκαιρία για τον Απόλλωνα Σμύρνης. Ο Ντάουντα εξαιρετική ατομική προσπάθεια από τα αριστερά, μπαίνει καταδιωκόμενος στην περιοχή, διαγώνιο σουτ από πλάγια θέση, στην εξωτερική πλευρά των διχτύων του Ατρόμητου.

18:26

56': Εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά ο Μουνίθ, με τις γροθιές διώχνει ο Κότσαρης.

18:25

55': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Σουτ Κουλούρη από τα αριστερά του ημικύκλιου, ασταθώς ο Κότσορης σε κόρνερ, δεν έδειξε καλά αντανακλαστικά ο γκολκίπερ του Απόλλωνα σε σουτ χωρίς ιδιαίτερη δύναμη.

18:25

55': Κίτρινη ο Σάλομον.

18:25

Πέφτει μόνος του ο Άλμπεκ, έχοντας το στενό μαρκάρισμα από τον Βιτλή. Σωστά δεν δίνει τίποτα ο ρέφερι.

18:23

52': Κίτρινη στον Μπρούνο Άλβες...

18:21

50': Μακρινό σουτ Κιβρακίδη από θέση έξω δεξιά, πολύ ψηλά άουτ...

18:19

48': Οφσάιντ ο Άλμπεκ, σωστή υπόδειξη.

18:16

46': Έναρξη β' ημιχρόνου... Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.