-
2
21:26

21:24

Σπουδαία νίκη για τη Λαμία, που με 21 βαθμούς ξεφεύγει στο +8 από τον Απόλλωνα Σμύρνης και συνεχίζει να ελπίζει στην απευθείας παραμονή στη Σούπερ Λίγκα 1. Παρέμεινε στους 32 πόντους ο Παναιτωλικός στην 9η θέση.

21:24

90'+4: Λήξη του αγώνα, 1-2.

21:20

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:20

90': Κίτρινη στον Ντουάρτε για φάουλ στον Ελευθεριάδη.

21:16

87': Λάθος του Λάρσον, αλλά δεν είναι καλό το σουτ του Προβυδάκη από δεξιά, άουτ.

21:14

85': Τζανετόπουλος αντί Ρόμανιτς, Προβυδάκης αντί Ταϊρόν, ολοκληρώνονται οι αλλαγές της Λαμίας. Αλλαγή στην αλλαγή έγινε ο Ταϊρόν.

21:12

Δυνατό σουτ του Ντουάρτε από θέση έξω δεξιά, δεν μπορεί ν' αντιδράσει ο Σαράνοφ, 1-2. Ωραίο γκολ από τον Ντουάρτε.

21:12

83': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

21:10

81': Ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Παναιτωλικού, Μόρσεϊ αντί Νταγκό.

21:09

80': Βέλλιος αντί Καραμάνου, τρίτη αλλαγή για τη Λαμία.

21:08

Το γκολ μετρά, 0-2. Ο Ελευθεριάδης με πλασέ μετά την κάθετη πάσα του Μπεχαράνο νικά από κοντά τον Ανέστη, ξανά οι αμυντικοί του Παναιτωλικού είχαν σταματήσει.

21:06

Ο Ελευθεριάδης σκοράρει, το VAR τσεκάρει τη φάση για οφσάιντ.

21:06

77': ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

21:01

71': Βέργος αντί Καρέλη, Μπαρμπόσα αντί Μάρτενσον, Αντούνες αντί Περέιρα, τρεις αλλαγές για τον Παναιτωλικό.

20:56

67': Κίτρινη στον Κορνέλιους για φάουλ στον Σιμόν.

20:53

64': Πέσιμο του Αποστολάκη στην περιοχή, διαμαρτυρίες για πέναλτι, σωστά και πάλι δίνει συνέχεια στο παιχνίδι ο Παπαδόπουλος.

20:52

63': Ταϊρόν αντί Μανούσου, δεύτερη αλλαγή για τη Λαμία.

20:49

60': Σουτ του Νταγκό από θέση μέσα αριστερά, η μπάλα κοντράρει στον Σιμόν, άουτ λανθασμένα δείχνει ο διαιτητής Παπαδόπουλος.

20:48

59': Ο Ελευθεριάδης σκοράρει, αλλά ήταν σε θέση οφσάιντ ο Ρόμανιτς στο ξεκίνημα της φάσης, σωστά δεν μετρά το γκολ.

20:47

58': Ο Μανούσος τραβά παρατεταμένα τον Κορνέλιους, έπρεπε να δει την κίτρινη ο φορ της Λαμίας.

20:44

55': Ο Ντουάρτε το σουτ, κόντρα στον Λούκας, κόρνερ για τους γηπεδούχους που περνά κι αυτό χωρίς κάτι σημαντικό.

20:43

54': Σουτ του Φλόρες εκτός περιοχής, πολύ άστοχο.

20:40

50': Ο Καρέλης πέφτει στην περιοχή, δεν υπάρχει πέναλτι.

20:35

46': Σουτ του Καρέλη, κόντρα στον Λούκας, κόρνερ για τη Λαμία που περνά ανεκμετάλλευτο.

20:35

20:34

46': Ελευθεριάδης αντί Μπανγκουρά, πρώτη αλλαγή για τη Λαμία.